MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 8 runda 89-95 | 26 Kwiecień 2009 Gdańsk 26.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy | 4 ZSZ 4 | 1:07.72 1:17.25 1:17.03 | 1:05.72 1:13.29 1:13.29 | 94% 90% 91% | 464 Pkt. 412 Pkt. 416 Pkt. |
||||||||||
Borowiec Adam | 93 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 5 11 | 1:20.73 1:14.26 | 1:19.08 1:14.34 | 96% 100% | RŻ | 367 Pkt. 348 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 4 3 | 1:00.46 1:10.06 | 1:01.29 1:08.11 | 103% 95% | RŻ | 453 Pkt. 562 Pkt. |
|||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m motylkowy | ZSZ 3 3 | 1:05.57 1:04.54 2:27.23 | 1:03.26 1:03.26 2:45.80 | 93% 96% 127% | RŻ | 456 Pkt. 478 Pkt. 433 Pkt. |
|||||||||
Łagownik Andrzej | 93 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 6 16 | 1:21.40 1:20.81 | 1:19.23 1:16.22 | 95% 89% | 358 Pkt. 270 Pkt. |
||||||||||
Michałowski Damian | 93 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 8 15 | 1:24.03 1:17.38 | 1:22.76 1:18.77 | 97% 104% | RŻ | 326 Pkt. 308 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Jakub | 93 : | 100m dowolny 100m zmienny | 5 8 | 1:00.50 1:11.93 | 59.19 1:09.58 | 96% 94% | 453 Pkt. 383 Pkt. |
4 x 100m zmienny Mężczyzn | : | Kondratowicz Jakub Kita Daniel | 1:05.57 1:09.72 | Szołoch Robert Lejman Kacper | 1:04.71 1:00.99 | 2 | 4:20.99 | CR | ||
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Łagownik Marta | 1:17.25 1:32.16 | von Lonski Klaudia Bach Edyta | 1:24.78 1:09.50 | 4 | 5:23.69 | |||
Całkiem 16 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,5% 1 nowy rekord(y), 4 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kondratowicz Jakub, 200m motylkowy 2:27.23 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 8 runda 89-95 | 26 Kwiecień 2009 Gdańsk 26.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Beger Mateusz | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 24 11 | 1:26.66 1:39.95 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 154 Pkt. 194 Pkt. |
||||||||||
Brzóska Dariusz | 94 : | 100m dowolny | 23 | 1:19.47 | 1:20.17 | 102% | RŻ | 200 Pkt. | |||||||||
Czerniakowski Paweł | 94 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 3 6 | 1:12.71 1:08.94 | 1:11.87 1:10.32 | 98% 104% | RŻ | 503 Pkt. 435 Pkt. |
|||||||||
Korbut Paweł | 94 : | 100m dowolny | 22 | 1:19.13 | 1:24.19 | 113% | RŻ | 202 Pkt. | |||||||||
Kowalczyk Marek | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 14 8 | 1:05.26 1:23.07 | 1:05.23 1:22.70 | 100% 99% | 361 Pkt. 337 Pkt. |
||||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 2 7 | 1:11.04 1:09.67 | 1:10.78 1:09.75 | 99% 100% | RŻ | 539 Pkt. 421 Pkt. |
|||||||||
von Lonski Klaudia | 94 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 5 5 | 1:05.61 1:14.29 | 1:07.02 1:13.60 | 104% 98% | RŻ | 510 Pkt. 464 Pkt. |
|||||||||
Makowski Maciej | 94 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 15 5 | 1:07.57 1:21.60 | 1:06.61 1:21.73 | 97% 100% | RŻ | 325 Pkt. 237 Pkt. |
|||||||||
Rygiel Jakub | 94 : | 100m dowolny 200m motylkowy | 21 4 | 1:16.09 3:00.70 | 1:17.64 3:25.22 | 104% 129% | RŻ RŻ | 227 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Robert | 94 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 2 3 | 2:36.90 1:06.70 | --.-- 1:06.76 | 100% | RŻ RŻ | 358 Pkt. 480 Pkt. |
|||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 12 6 | 1:16.47 1:51.06 | 1:17.48 1:53.07 | 103% 104% | RŻ RŻ | 322 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Zych Paulina | 94 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 13 5 | 1:35.36 1:43.95 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 166 Pkt. 244 Pkt. |
4 x 100m zmienny Mężczyzn | : | Kondratowicz Jakub Kita Daniel | 1:05.57 1:09.72 | Szołoch Robert Lejman Kacper | 1:04.71 1:00.99 | 2 | 4:20.99 | CR | ||
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Łagownik Marta | 1:17.25 1:32.16 | von Lonski Klaudia Bach Edyta | 1:24.78 1:09.50 | 4 | 5:23.69 | |||
Całkiem 22 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,5% 1 nowy rekord(y), 16 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Rygiel Jakub, 200m motylkowy 3:00.70 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 8 runda 89-95 | 26 Kwiecień 2009 Gdańsk 26.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Bach Edyta | 95 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 7 2 | 1:10.38 1:18.63 | 1:08.54 1:16.89 | 95% 96% | 413 Pkt. 391 Pkt. |
||||||||||
Kowalski Szymon | 95 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 7 | 1:06.08 1:19.42 | 1:06.06 1:17.76 | 100% 96% | 347 Pkt. 257 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Marta | 95 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 12 4 | 1:13.35 1:21.43 | 1:11.76 1:19.42 | 96% 95% | 365 Pkt. 352 Pkt. |
||||||||||
Marecki Marek | 95 : | 100m dowolny | 4 | 1:02.70 | 1:00.65 | 94% | 407 Pkt. | ||||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 14 9 | 1:15.49 1:29.23 | 1:11.37 1:26.19 | 89% 93% | 233 Pkt. 272 Pkt. |
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Łagownik Marta | 1:17.25 1:32.16 | von Lonski Klaudia Bach Edyta | 1:24.78 1:09.50 | 4 | 5:23.69 | |||
Całkiem 9 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 94,9% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 8 runda 89-95 | 26 Kwiecień 2009 Gdańsk 26.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Chmielecka Monika | 92 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 2 3 | 1:15.60 1:11.19 | 1:14.06 1:10.80 | 96% 99% | 634 Pkt. 591 Pkt. |
Całkiem 2 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 97,5% 0 nowy rekord(y), 0 nowy rekord życiowy(e) |