MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 7 runda 96-97 | 25 Kwiecień 2009 Kartuzy 25.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Augustyniak Kevin | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 11 8 | 1:09.20 1:19.95 | 1:09.32 1:19.82 | 100% 100% | RŻ | 302 Pkt. 252 Pkt. |
|||||||||
Babiński Artur | 96 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 6 9 | 1:18.59 1:25.30 | 1:21.55 1:24.62 | 108% 98% | RŻ | 265 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Chodkowska Andżelika | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 21 8 | 1:16.87 1:27.60 | 1:16.85 1:28.87 | 100% 103% | RŻ | 317 Pkt. 283 Pkt. |
|||||||||
Dorawa Norman | 96 : | 100m dowolny | 27 | 1:21.83 | 1:20.22 | 96% | 183 Pkt. | ||||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 24 13 | 1:15.86 1:23.51 | 1:14.29 1:20.81 | 96% 94% | 230 Pkt. 221 Pkt. |
||||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 14 6 | 1:14.64 1:24.39 | 1:16.82 1:25.07 | 106% 102% | RŻ RŻ | 346 Pkt. 316 Pkt. |
|||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 17 9 | 1:12.60 3:20.91 | 1:15.16 3:33.34 | 107% 113% | RŻ RŻ | 262 Pkt. 242 Pkt. |
|||||||||
Lewińska Dominika | 96 : | 100m grzbietowy 200m klasyczny | 10 6 | 1:28.74 3:27.49 | 1:26.70 3:21.67 | 95% 94% | 272 Pkt. 304 Pkt. |
||||||||||
von Lonski Karolina | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 3 1 | 1:09.21 1:15.08 | 1:07.13 1:13.99 | 94% 97% | 434 Pkt. 449 Pkt. |
||||||||||
Masłyk Mateusz | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 18 10 | 1:12.96 1:36.32 | 1:14.30 1:28.02 | 104% 84% | RŻ | 258 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m klasyczny | ZSZ 1 3 | 1:17.06 1:14.29 3:13.95 | 1:14.07 1:14.07 3:13.58 | 92% 99% 100% | 415 Pkt. 464 Pkt. 372 Pkt. |
||||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 5 | 1:08.73 1:14.56 | 1:08.95 1:12.35 | 101% 94% | RŻ | 309 Pkt. 310 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 7 8 | 1:06.80 1:20.13 | 1:06.93 1:17.43 | 100% 93% | RŻ | 336 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Pietrzak Krzysztof | 96 : | 100m grzbietowy 100m grzbietowy 100m motylkowy | ZSZ 1 1 | 1:12.42 1:09.95 1:11.82 | 1:11.30 1:11.30 1:12.98 | 97% 104% 103% | RŻ RŻ | 338 Pkt. 376 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Rak Kaja | 96 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 23 4 | 1:21.36 3:16.12 | 1:22.93 3:21.86 | 104% 106% | RŻ RŻ | 267 Pkt. 360 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 4 2 | 1:04.54 1:12.21 | 1:04.54 1:11.82 | 100% 99% | 373 Pkt. 336 Pkt. |
||||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 12 6 | 1:09.51 1:15.98 | 1:09.62 1:16.92 | 100% 102% | RŻ RŻ | 298 Pkt. 288 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 21 7 | 1:14.98 3:17.32 | 1:15.62 3:16.58 | 102% 99% | RŻ | 238 Pkt. 255 Pkt. |
|||||||||
Szołoch Andrzej | 96 : | 100m grzbietowy 200m klasyczny | 9 1 | 1:20.56 2:47.87 | 1:19.58 2:53.70 | 98% 107% | RŻ | 246 Pkt. 414 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 1 4 | 1:05.70 1:18.81 | 1:05.90 1:19.35 | 101% 101% | RŻ RŻ | 508 Pkt. 388 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jędrzej | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 3 3 | 1:04.08 1:12.21 | 1:04.89 1:11.57 | 103% 98% | RŻ | 381 Pkt. 336 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 14 4 | 1:09.84 3:05.71 | 1:09.72 3:02.05 | 100% 96% | 294 Pkt. 306 Pkt. |
||||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 100m dowolny 100m motylkowy | 5 7 | 1:07.81 1:24.17 | 1:08.56 1:21.73 | 102% 94% | RŻ | 462 Pkt. 301 Pkt. |
4 x 100m zmienny Mężczyzn | : | Pietrzak Krzysztof Szołoch Andrzej | 1:12.42 1:19.88 | Szwaracki Jędrzej Stiller Piotr | 1:13.68 1:05.72 | 1 | 4:51.70 | |||
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Matysiak Ewa Rak Kaja | 1:17.06 1:31.83 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 1:23.68 1:06.49 | 1 | 5:19.06 | |||
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Kędziora Magdalena Borzestowska Karolina | 1:25.08 1:36.52 | von Lonski Karolina Kołodziejska Weronika | 1:24.00 1:15.37 | 3 | 5:40.97 | |||
Całkiem 47 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 99,7% 0 nowy rekord(y), 22 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kass Mateusz, 200m klasyczny 3:20.91 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 7 runda 96-97 | 25 Kwiecień 2009 Kartuzy 25.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Berszel Joanna | 97 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 18 10 | 1:36.29 1:46.57 | 1:32.67 1:41.44 | 93% 91% | 213 Pkt. 148 Pkt. |
||||||||||
Borzestowska Karolina | 97 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 20 13 | 1:18.12 3:29.86 | 1:18.70 3:30.48 | 101% 101% | RŻ RŻ | 302 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Cygert Olaf | 97 : | 100m dowolny | 36 | 1:23.65 | 1:23.57 | 100% | 171 Pkt. | ||||||||||
Gutkowska Zuzanna | 97 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 24 14 | 1:19.38 3:32.67 | 1:16.16 3:38.77 | 92% 106% | RŻ | 288 Pkt. 282 Pkt. |
|||||||||
Kędziora Magdalena | 97 : | 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m klasyczny | ZSZ 7 10 | 1:25.08 1:23.44 3:26.54 | 1:23.72 1:23.72 --.-- | 97% 101% | RŻ RŻ | 309 Pkt. 327 Pkt. 308 Pkt. |
|||||||||
Kierat Tymoteusz | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 15 13 | 1:15.76 1:27.02 | 1:16.51 1:27.38 | 102% 101% | RŻ RŻ | 230 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 27 11 | 1:20.35 3:28.29 | 1:18.31 3:28.94 | 95% 101% | RŻ | 278 Pkt. 301 Pkt. |
|||||||||
Kołodziejska Weronika | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 11 8 | 1:13.89 1:25.07 | 1:13.48 1:25.70 | 99% 101% | RŻ | 357 Pkt. 309 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 10 2 | 1:12.12 3:06.92 | 1:26.62 3:13.70 | 144% 107% | RŻ RŻ | 267 Pkt. 300 Pkt. |
|||||||||
Połatyński Maik | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy | 21 ZSZ 10 | 1:17.23 1:23.06 1:26.09 | 1:15.86 1:24.67 1:24.67 | 96% 104% 97% | RŻ | 218 Pkt. 224 Pkt. 201 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 6 9 | 1:23.29 1:34.60 | 1:23.81 1:30.70 | 101% 92% | RŻ | 222 Pkt. 149 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Wojciech | 97 : | 100m dowolny 200m klasyczny | 24 9 | 1:17.54 3:28.66 | 1:18.26 3:27.74 | 102% 99% | RŻ | 215 Pkt. 216 Pkt. |
|||||||||
Szymański Aleksander | 97 : | 100m dowolny | 32 | 1:22.23 | 1:25.76 | 109% | RŻ | 180 Pkt. | |||||||||
Woźniak Grzegorz | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 4 3 | 1:09.71 1:20.10 | 1:07.80 1:17.92 | 95% 95% | 296 Pkt. 250 Pkt. |
4 x 100m zmienny Mężczyzn | : | Połatyński Maik Paluszkiewicz Dawid | 1:23.06 1:30.20 | Rubach Kamil Woźniak Grzegorz | 1:30.97 1:10.94 | 2 | 5:35.17 | |||
4 x 100m zmienny Kobiet | : | Kędziora Magdalena Borzestowska Karolina | 1:25.08 1:36.52 | von Lonski Karolina Kołodziejska Weronika | 1:24.00 1:15.37 | 3 | 5:40.97 | |||
Całkiem 28 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 100,8% 0 nowy rekord(y), 15 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Paluszkiewicz Dawid, 100m dowolny 1:12.12 |