MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 6 runda 98-99 | 25 Kwiecień 2009 Kartuzy 25.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Bruździak Maciej | 98 : | 200m klasyczny | 8 | 3:37.85 | --.-- | RŻ | 190 Pkt. | ||||||||||
Czerwińska Marta | 98 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 12 7 | 36.77 1:52.18 | 38.60 --.-- | 110% | RŻ RŻ | 272 Pkt. 127 Pkt. |
|||||||||
Gosiewska Paulina | 98 : | 50m dowolny 200m klasyczny | 13 11 | 37.39 3:48.61 | 41.06 --.-- | 121% | RŻ RŻ | 258 Pkt. 227 Pkt. |
|||||||||
Juchnowicz Natalia | 98 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 200m grzbietowy | 1 ZSZ 1 | 32.32 35.95 2:40.68 | 32.76 38.07 2:52.02 | 103% 112% 115% | RŻ RŻ RŻ | 400 Pkt. 415 Pkt. 455 Pkt. |
|||||||||
Kiryluk Damian | 98 : | 200m dowolny 100m motylkowy | 8 2 | 2:55.54 1:33.32 | 3:53.16 --.-- | 176% | RŻ RŻ | 199 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Klonowska Marta | 98 : | 200m dowolny 200m klasyczny | 6 4 | 3:00.57 3:36.06 | --.-- 3:40.06 | 104% | RŻ RŻ | 252 Pkt. 269 Pkt. |
|||||||||
Kotlewski Michał | 98 : | 200m dowolny 50m grzbietowy 200m klasyczny | 18 ZSZ 6 | 3:06.85 47.54 3:36.51 | 3:16.37 44.24 --.-- | 110% 87% | RŻ RŻ | 165 Pkt. 120 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Lejman Zuzanna | 98 : | 50m dowolny | 18 | 38.89 | 40.77 | 110% | RŻ | 229 Pkt. | |||||||||
Małecki Mateusz | 98 : | 50m dowolny 200m dowolny | 5 7 | 34.80 2:54.10 | 37.04 3:01.12 | 113% 108% | RŻ RŻ | 223 Pkt. 204 Pkt. |
|||||||||
Marecki Michał | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 31 17 | 3:35.73 3:39.64 | 4:00.21 4:06.38 | 124% 126% | RŻ RŻ | 107 Pkt. 126 Pkt. |
|||||||||
Muraszko-Kuźma Urszula | 98 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 6 1 | 34.77 1:35.36 | 35.10 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 321 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Pingot Mikołaj | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 25 9 | 3:23.10 3:10.67 | --.-- 3:22.94 | 113% | RŻ RŻ | 128 Pkt. 193 Pkt. |
|||||||||
Ropel Wiktoria | 98 : | 50m dowolny 200m dowolny | 20 10 | 39.71 3:14.94 | 39.72 3:17.12 | 100% 102% | RŻ RŻ | 216 Pkt. 200 Pkt. |
|||||||||
Skowyrska Agnieszka | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 4 5 | 2:55.96 3:06.48 | 3:03.50 3:46.68 | 109% 148% | RŻ RŻ | 272 Pkt. 291 Pkt. |
|||||||||
Smoluchowska Magdalena | 98 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 10 5 | 36.36 1:42.35 | 39.97 --.-- | 121% | RŻ RŻ | 281 Pkt. 167 Pkt. |
|||||||||
Stenka Natalia | 98 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 7 2 | 34.97 1:37.91 | 39.23 --.-- | 126% | RŻ RŻ | 316 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Świderska Oliwia | 98 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 16 12 | 38.64 3:37.69 | 43.66 --.-- | 128% | RŻ RŻ | 234 Pkt. 183 Pkt. |
|||||||||
Trojanowski Filip | 98 : | 200m dowolny 200m grzbietowy | 14 10 | 3:00.73 3:18.56 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 182 Pkt. 171 Pkt. |
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Kotlewski Michał Bruździak Maciej | 47.54 47.65 | Kiryluk Damian Małecki Mateusz | 41.78 36.82 | 4 | 2:53.79 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | Juchnowicz Natalia Klonowska Marta | 35.95 48.94 | Stenka Natalia Muraszko-Kuźma Urszula | 41.00 34.59 | 2 | 2:40.48 | |||
Całkiem 36 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 110,2% 0 nowy rekord(y), 35 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Kiryluk Damian, 200m dowolny 2:55.54 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 2009 6 runda 98-99 | 25 Kwiecień 2009 Kartuzy 25.04.2009 |
Podsumowanie wyników | Krótka pływ. (25m), FINA 2008 |
Buczma Klaudia | 99 : | 50m dowolny 200m dowolny | 21 6 | 43.68 3:29.42 | 42.67 --.-- | 95% | RŻ | 162 Pkt. 162 Pkt. |
|||||||||
Jędrzejewska Marta | 99 : | 50m dowolny | 33 | 48.12 | 51.45 | 114% | RŻ | 121 Pkt. | |||||||||
Kasprzak Aleksandra | 99 : | 50m dowolny 50m grzbietowy | 23 ZSZ | 44.13 47.72 | 45.17 50.08 | 105% 110% | RŻ RŻ | 157 Pkt. 178 Pkt. |
|||||||||
Kierat Adam | 99 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 5 2 | 36.70 1:55.23 | 37.22 --.-- | 103% | RŻ RŻ | 190 Pkt. 83 Pkt. |
|||||||||
Kraus Przemysław | 99 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 12 1 | 39.74 48.30 | 39.14 48.14 | 97% 99% | 150 Pkt. 166 Pkt. |
||||||||||
Łagownik Michał | 99 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny | ZSZ 3 | 47.66 50.39 | 48.46 51.08 | 103% 103% | RŻ RŻ | 119 Pkt. 146 Pkt. |
|||||||||
Lesińska Agata | 99 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 18 7 | 43.09 50.62 | 41.08 --.-- | 91% | RŻ | 169 Pkt. 210 Pkt. |
|||||||||
Lizakowski Piotr | 99 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 25 5 | 43.61 51.95 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 113 Pkt. 134 Pkt. |
||||||||||
Molga Mateusz | 99 : | 50m dowolny 200m grzbietowy | 29 11 | 44.73 3:42.76 | 47.74 --.-- | 114% | RŻ RŻ | 105 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Rafał | 99 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 38 18 | 49.84 58.90 | 50.23 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 76 Pkt. 92 Pkt. |
|||||||||
Staniszewski Oskar | 99 : | 50m dowolny | 34 | 47.37 | 49.07 | 107% | RŻ | 88 Pkt. | |||||||||
Tomczyk Piotr | 99 : | 50m dowolny | 40 | 50.63 | 51.64 | 104% | RŻ | 72 Pkt. | |||||||||
Tysarczyk Julia | 99 : | 50m dowolny | 34 | 49.29 | 48.32 | 96% | 113 Pkt. |
4 x 50m zmienny Mężczyzn | : | Łagownik Michał Kraus Przemysław | 47.66 49.62 | Kierat Adam Lizakowski Piotr | 45.12 45.00 | 5 | 3:07.40 | |||
4 x 50m zmienny Kobiet | : | Kasprzak Aleksandra Lesińska Agata | 47.72 50.56 | Buczma Klaudia Tysarczyk Julia | 57.10 48.73 | 4 | 3:24.11 | |||
Całkiem 22 wyniki indywidualne, średnie osiągnięcie: 102,0% 0 nowy rekord(y), 17 nowy rekord życiowy(e) Najlepsza poprawa: Jędrzejewska Marta, 50m dowolny 48.12 |