MOGDA - UKS Dwojka Morena Dru¿ynowe Mistrzostwa M³odzików 12 lat | 17. Listopad 2008 Gdañsk 14./15.11.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Babiñski Artur | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 23 23 9 7 6 4 | 32.95 1:12.89 1:22.92 2:53.40 36.06 1:27.18 | 32.91 1:13.05 1:22.71 2:54.54 36.54 1:25.92 | 100% 100% 99% 101% 103% 97% | R¯ R¯ R¯ | 269 Pkt. 265 Pkt. 235 Pkt. 269 Pkt. 258 Pkt. 195 Pkt. |
|||||||||
Chodkowska And¿elika | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy 100m zmienny | 25 28 14 10 10 16 | 36.95 1:21.06 3:41.48 38.98 1:32.94 1:29.26 | 40.09 1:20.95 3:58.98 41.66 --.-- 1:32.57 | 118% 100% 116% 114% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 281 Pkt. 276 Pkt. 254 Pkt. 297 Pkt. 233 Pkt. 307 Pkt. |
|||||||||
Dorawa Norman | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny | 34 32 27 15 11 21 | 36.57 1:20.22 3:02.86 1:31.51 3:10.13 3:21.91 | 37.90 1:22.11 3:10.49 1:32.82 3:17.59 --.-- | 107% 105% 109% 103% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 197 Pkt. 198 Pkt. 180 Pkt. 175 Pkt. 204 Pkt. 186 Pkt. |
|||||||||
Gdowski Jaros³aw | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 37 34 26 14 23 20 | 37.73 1:24.69 2:57.20 3:30.45 3:31.76 1:39.44 | 37.51 1:23.71 3:08.50 3:27.37 --.-- 1:43.31 | 99% 98% 113% 97% 108% | R¯ R¯ R¯ | 179 Pkt. 169 Pkt. 198 Pkt. 150 Pkt. 161 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 31 25 10 9 17 16 | 34.82 1:14.29 1:23.16 2:58.56 2:59.64 1:27.04 | 34.79 1:15.28 1:23.23 2:55.19 3:09.20 1:30.00 | 100% 103% 100% 96% 111% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 228 Pkt. 250 Pkt. 233 Pkt. 246 Pkt. 264 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 23 26 ZSZ 8 7 15 18 | 36.16 1:19.48 1:25.70 1:25.08 3:00.51 3:13.67 1:30.54 | 36.64 1:19.40 1:27.50 1:27.50 3:02.86 --.-- 1:32.75 | 103% 100% 104% 106% 103% 105% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 299 Pkt. 293 Pkt. 314 Pkt. 321 Pkt. 331 Pkt. 294 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Lewiñska Dominika | 96 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 27 ZSZ 12 8 14 8 14 | 1:19.98 42.11 1:27.98 3:02.69 1:39.67 3:21.67 3:11.37 | 1:22.64 42.06 1:27.20 3:00.59 1:38.67 3:24.34 3:14.60 | 107% 100% 98% 98% 98% 103% 103% | R¯ R¯ R¯ | 288 Pkt. 271 Pkt. 291 Pkt. 319 Pkt. 283 Pkt. 337 Pkt. 305 Pkt. |
|||||||||
Mas³yk Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy 100m zmienny | 29 29 12 9 6 14 | 34.26 1:16.98 3:14.19 37.68 1:31.98 1:24.76 | 33.70 1:15.65 --.-- 37.32 1:30.23 1:34.97 | 97% 97% 98% 96% 126% | R¯ R¯ | 240 Pkt. 225 Pkt. 192 Pkt. 226 Pkt. 166 Pkt. 249 Pkt. |
|||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | ZSZ 17 ZSZ 11 2 2 4 5 | 33.61 33.85 1:14.11 1:11.15 1:15.52 2:41.60 2:47.20 1:19.82 | 33.57 33.57 1:12.48 1:12.48 1:19.86 2:51.77 2:55.20 1:23.31 | 100% 98% 96% 104% 112% 113% 110% 109% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 373 Pkt. 365 Pkt. 362 Pkt. 409 Pkt. 460 Pkt. 462 Pkt. 457 Pkt. 429 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy 200m zmienny | 22 13 ZSZ ZSZ 5 2 4 6 | 32.91 1:09.60 35.57 1:14.89 1:15.69 2:38.60 35.29 2:48.16 | 32.60 1:10.17 35.16 1:15.48 1:15.48 2:41.75 37.04 3:00.55 | 98% 102% 98% 102% 99% 104% 110% 115% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 270 Pkt. 304 Pkt. 297 Pkt. 318 Pkt. 308 Pkt. 352 Pkt. 275 Pkt. 322 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m motylkowy 100m zmienny | 16 8 8 7 2 7 | 31.79 2:25.91 4:58.08 10:11.19 1:17.43 1:21.41 | 32.37 2:28.10 5:06.95 10:39.53 1:19.64 1:20.34 | 104% 103% 106% 109% 106% 97% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 300 Pkt. 355 Pkt. 397 Pkt. 424 Pkt. 278 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Ostoja-Ostaszewski Jêdrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 200m zmienny 100m zmienny | 38 35 16 13 22 19 | 41.20 1:29.57 1:32.92 3:15.10 3:24.02 1:37.23 | 41.00 1:28.75 1:32.98 3:17.59 --.-- 1:37.76 | 99% 98% 100% 103% 101% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 138 Pkt. 143 Pkt. 167 Pkt. 189 Pkt. 180 Pkt. 165 Pkt. |
|||||||||
Rak Kaja | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny | 28 30 15 9 10 | 38.37 1:23.05 1:34.73 1:34.51 3:21.94 | --.-- 1:24.32 1:40.67 1:37.11 --.-- | 103% 113% 106% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 251 Pkt. 257 Pkt. 233 Pkt. 332 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny | ZSZ 7 4 4 6 6 | 30.04 30.46 1:05.63 2:19.51 4:55.12 10:09.64 | 30.35 30.35 1:05.62 2:21.10 4:58.51 10:21.89 | 102% 99% 100% 102% 102% 104% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 355 Pkt. 341 Pkt. 362 Pkt. 406 Pkt. 409 Pkt. 427 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 50m dowolny 400m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy 200m zmienny 100m zmienny | 19 13 2 3 8 5 | 32.48 5:13.16 33.54 1:17.67 2:50.75 1:20.26 | 33.76 5:22.44 34.51 1:18.08 2:52.70 1:19.93 | 108% 106% 106% 101% 102% 99% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 281 Pkt. 343 Pkt. 320 Pkt. 276 Pkt. 307 Pkt. 293 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 30 30 8 8 18 13 | 34.76 1:17.67 1:31.76 3:17.38 3:00.32 1:24.54 | 35.38 1:18.29 1:35.32 3:23.45 3:10.39 1:28.74 | 104% 102% 108% 106% 111% 110% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 229 Pkt. 219 Pkt. 255 Pkt. 262 Pkt. 261 Pkt. 251 Pkt. |
|||||||||
Szo³och Andrzej | 96 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 5 1 1 5 4 | 2:51.08 1:21.83 2:53.70 2:47.36 1:16.86 | 2:58.15 1:24.57 3:03.97 2:48.89 1:19.46 | 108% 107% 112% 102% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 280 Pkt. 360 Pkt. 384 Pkt. 326 Pkt. 334 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 100m grzbietowy | 3 2 1 1 1 4 | 30.93 1:06.93 2:23.23 4:56.94 10:12.90 1:19.48 | 31.48 1:07.56 2:31.06 5:03.18 10:51.60 1:19.35 | 104% 102% 111% 104% 113% 100% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 478 Pkt. 491 Pkt. 518 Pkt. 536 Pkt. 532 Pkt. 394 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jêdrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 200m zmienny 100m zmienny | 9 ZSZ 11 11 12 3 3 | 30.83 1:08.84 2:28.10 5:07.20 10:41.56 2:44.82 1:15.98 | 31.91 1:09.53 2:32.19 5:07.63 10:44.98 3:12.03 1:18.73 | 107% 102% 106% 100% 101% 136% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 329 Pkt. 314 Pkt. 339 Pkt. 363 Pkt. 366 Pkt. 342 Pkt. 345 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny 100m zmienny | 11 21 2 3 14 10 | 31.06 1:12.20 1:23.26 3:04.16 2:57.77 1:23.07 | 32.19 1:13.92 1:25.86 3:10.68 --.-- 1:23.17 | 107% 105% 106% 107% 100% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 322 Pkt. 272 Pkt. 342 Pkt. 322 Pkt. 272 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny 400m dowolny 800m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 10 7 8 7 6 6 | 32.29 2:29.44 5:17.46 10:57.79 37.04 1:22.86 | 32.70 2:36.13 5:21.72 10:54.89 37.81 1:22.86 | 103% 109% 103% 99% 104% 100% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 420 Pkt. 456 Pkt. 439 Pkt. 430 Pkt. 346 Pkt. 328 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Stiller Piotr Olender Karol | 96 96 | Szo³och Andrzej Szwaracki Jêdrzej | 96 96 | 2 | 2:05.13 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Matysiak Ewa Ziomkowska Agata | 96 96 | Jezierska Karolina Szrubkowska Julia | 96 96 | 3 | 2:12.86 | |||
4 x 100m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Szwaracki Jêdrzej Morawski Jakub | 96 96 | Olender Karol Stiller Piotr | 96 96 | 3 | 4:33.60 | |||
4 x 100m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Matysiak Ewa Ziomkowska Agata | 96 96 | Szrubkowska Julia Jezierska Karolina | 96 96 | 3 | 4:50.86 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Morawski Jakub Zawadzki Grzegorz | 96 96 | Sudomir Piotr Stiller Piotr | 96 96 | 2 | 2:17.54 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Lewiñska Dominika Matysiak Ewa | 96 96 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 96 96 | 4 | 2:34.73 | |||
4 x 100m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Morawski Jakub Szo³och Andrzej | 96 96 | Sudomir Piotr Stiller Piotr | 96 96 | 1 | 5:02.09 | |||
4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Jezierska Karolina Matysiak Ewa | 96 96 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 96 96 | 4 | 5:32.60 | |||
Ca³kiem 131 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 104,0% 0 new record(s), 98 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Szwaracki Jêdrzej, 200m zmienny 2:44.82 |