MOGDA - UKS Dwojka Morena II Ogólnopolskie Zawody P³ywackie NORDA SWIM 2008 | 21. Kwiecien 2008 W³adys³awowo 19./20.4.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 6 5 7 6 | 30.54 1:05.72 1:14.90 2:47.80 | 30.44 1:07.13 1:13.29 2:39.04 | 99% 104% 96% 90% | R¯ | 497 Pkt. 519 Pkt. 471 Pkt. 412 Pkt. |
|||||||||
Borowiec Adam | 93 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 16 7 6 10 | 30.43 1:19.08 2:55.07 35.03 | 30.68 1:24.77 2:54.78 36.04 | 102% 115% 100% 106% | R¯ R¯ R¯ | 342 Pkt. 399 Pkt. 375 Pkt. 281 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Piotr | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 14 11 11 3 | 29.43 1:06.78 36.13 1:20.97 | 30.78 1:11.60 36.35 1:28.81 | 109% 115% 101% 120% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 378 Pkt. 344 Pkt. 256 Pkt. 243 Pkt. |
|||||||||
Kita Daniel | 93 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 12 5 4 7 | 29.13 1:14.50 2:47.00 32.69 | 29.20 1:16.76 2:51.51 31.82 | 100% 106% 105% 95% | R¯ R¯ R¯ | 390 Pkt. 477 Pkt. 432 Pkt. 346 Pkt. |
|||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | ZSZ 9 4 5 5 | 27.41 27.96 1:07.65 2:23.04 29.81 | 28.53 28.53 1:07.90 2:24.76 30.80 | 108% 104% 101% 102% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 468 Pkt. 441 Pkt. 432 Pkt. 479 Pkt. 456 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Kondratowicz Jakub Lejman Kacper | 27.41 29.09 | Czerniakowski Pawe³ Kita Daniel | 28.43 29.00 | 6 | 1:53.93 | |||
Ca³kiem 21 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 104,0% 0 new record(s), 16 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Ciesielski Piotr, 100m motylkowy 1:20.97 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena II Ogólnopolskie Zawody P³ywackie NORDA SWIM 2008 | 21. Kwiecien 2008 W³adys³awowo 19./20.4.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 6 4 5 12 | 28.52 1:14.17 2:43.87 2:41.21 | 30.03 1:15.39 2:47.36 2:44.77 | 111% 103% 104% 104% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 415 Pkt. 483 Pkt. 457 Pkt. 365 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 8 2 1 9 | 28.81 1:12.94 2:35.36 2:34.22 | 30.24 1:14.28 2:34.30 2:34.73 | 110% 104% 99% 101% | R¯ R¯ R¯ | 403 Pkt. 508 Pkt. 537 Pkt. 417 Pkt. |
|||||||||
Szo³och Robert | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 100m klasyczny 50m motylkowy | 11 5 7 6 | 29.64 1:11.02 1:23.25 31.69 | 29.31 1:10.39 1:23.51 30.98 | 98% 98% 101% 96% | R¯ | 370 Pkt. 373 Pkt. 342 Pkt. 380 Pkt. |
|||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m motylkowy 100m motylkowy | 11 8 9 5 | 32.40 1:19.91 35.70 1:34.83 | 32.43 1:21.32 38.26 1:45.92 | 100% 104% 115% 125% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 416 Pkt. 388 Pkt. 386 Pkt. 219 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Kondratowicz Jakub Lejman Kacper | 27.41 29.09 | Czerniakowski Pawe³ Kita Daniel | 28.43 29.00 | 6 | 1:53.93 | |||
Ca³kiem 16 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 104,6% 0 new record(s), 12 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Von Lonski Klaudia, 100m motylkowy 1:34.83 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena II Ogólnopolskie Zawody P³ywackie NORDA SWIM 2008 | 21. Kwiecien 2008 W³adys³awowo 19./20.4.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Joñczy Katarzyna | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m zmienny | 19 14 15 8 | 36.26 1:17.90 1:39.48 3:10.14 | 35.24 1:17.17 1:39.10 3:12.47 | 94% 98% 99% 102% | R¯ | 297 Pkt. 311 Pkt. 285 Pkt. 311 Pkt. |
|||||||||
Kowalski Szymon | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy | 9 10 10 ZSZ 5 | 30.51 1:07.54 2:32.25 36.94 1:19.02 | 30.56 1:07.81 2:31.65 36.39 1:17.76 | 100% 101% 99% 97% 97% | R¯ R¯ | 339 Pkt. 332 Pkt. 312 Pkt. 265 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Marecki Marek | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 7 5 3 7 | 30.44 1:04.98 2:19.43 2:50.70 | 30.27 1:06.16 2:21.66 2:54.69 | 99% 104% 103% 105% | R¯ R¯ R¯ | 342 Pkt. 373 Pkt. 406 Pkt. 307 Pkt. |
|||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 22 5 5 11 | 32.47 1:29.48 3:12.08 3:08.64 | 32.86 1:29.37 3:10.10 2:59.68 | 102% 100% 98% 91% | R¯ | 281 Pkt. 275 Pkt. 284 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Marta | 95 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 50m motylkowy | 17 11 11 9 | 34.48 1:35.00 3:25.83 39.90 | 34.06 1:33.72 3:23.07 40.06 | 98% 97% 97% 101% | R¯ | 345 Pkt. 327 Pkt. 317 Pkt. 277 Pkt. |
|||||||||
Tomaczkowski Pawe³ | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 12 17 6 5 | 30.94 1:11.12 1:19.32 2:55.83 | 31.94 1:15.56 1:20.91 2:59.22 | 107% 113% 104% 104% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 325 Pkt. 285 Pkt. 268 Pkt. 258 Pkt. |
|||||||||
Welenc Rafa³ | 95 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 200m zmienny | 11 14 17 12 | 30.70 1:10.47 2:45.36 3:19.74 | 31.58 1:10.06 2:32.89 3:04.11 | 106% 99% 85% 85% | R¯ | 333 Pkt. 293 Pkt. 244 Pkt. 192 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Stiller Piotr Kowalski Szymon | 30.53 31.81 | Welenc Rafa³ Marecki Marek | 30.66 31.69 | 2 | 2:04.69 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Zawadzki Grzegorz Tomaczkowski Pawe³ | 32.19 30.53 | Olender Karol Morawski Jakub | 32.95 32.88 | 4 | 2:08.55 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Szrubkowska Julia Matysiak Ewa | 33.59 34.67 | Szerszenowicz Marta Ziomkowska Agata | 33.75 32.94 | 5 | 2:14.95 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Morawski Jakub Szo³och Andrzej | 36.76 40.71 | Stiller Piotr Tomaczkowski Pawe³ | 34.14 29.52 | 2 | 2:21.13 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Kowalski Szymon Zawadzki Grzegorz | 36.94 40.93 | Sudomir Piotr Marecki Marek | 36.78 30.61 | 4 | 2:25.26 | |||
Ca³kiem 29 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 99,5% 0 new record(s), 13 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Tomaczkowski Pawe³, 100m dowolny 1:11.12 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena II Ogólnopolskie Zawody P³ywackie NORDA SWIM 2008 | 21. Kwiecien 2008 W³adys³awowo 19./20.4.08 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Babiñski Artur | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy 50m motylkowy | 11 7 5 | 34.18 2:55.63 37.44 | 33.89 2:54.54 37.46 | 98% 99% 100% | R¯ | 241 Pkt. 259 Pkt. 230 Pkt. |
|||||||||
Chodkowska And¿elika | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 50m motylkowy | 22 23 10 9 | 40.09 1:31.31 1:50.52 45.92 | 40.22 1:29.78 1:51.66 44.62 | 101% 97% 102% 94% | R¯ R¯ | 220 Pkt. 193 Pkt. 208 Pkt. 182 Pkt. |
|||||||||
Dorawa Norman | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny | 29 32 19 | 39.05 1:29.48 3:10.49 | 37.90 1:27.03 --.-- | 94% 95% | R¯ | 162 Pkt. 143 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Gdowski Jaros³aw | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 24 28 17 17 | 38.39 1:27.47 3:08.50 1:43.91 | 37.51 1:23.71 --.-- 1:38.39 | 95% 92% 90% | R¯ | 170 Pkt. 153 Pkt. 164 Pkt. 119 Pkt. |
|||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 15 18 5 6 | 35.16 1:18.60 1:23.23 2:55.19 | 34.79 1:15.28 1:24.38 2:57.55 | 98% 92% 103% 103% | R¯ R¯ | 222 Pkt. 211 Pkt. 232 Pkt. 261 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 16 15 11 6 | 36.96 1:20.91 2:53.68 1:27.50 | 36.64 1:19.40 2:49.82 1:28.22 | 98% 96% 96% 102% | R¯ | 280 Pkt. 278 Pkt. 290 Pkt. 295 Pkt. |
|||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m klasyczny 50m motylkowy 200m zmienny | 20 11 9 6 | 36.62 1:41.37 41.41 3:10.43 | 36.66 1:44.35 39.46 --.-- | 100% 106% 91% | R¯ R¯ R¯ | 196 Pkt. 189 Pkt. 170 Pkt. 221 Pkt. |
|||||||||
Lewiñska Dominika | 96 : | 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny | ZSZ 8 5 6 7 | 43.59 1:29.15 3:00.59 1:39.91 3:24.34 | 42.06 1:27.57 3:00.76 1:39.81 3:25.98 | 93% 96% 100% 100% 102% | R¯ R¯ | 244 Pkt. 279 Pkt. 331 Pkt. 281 Pkt. 324 Pkt. |
|||||||||
Mas³yk Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy | 12 14 7 | 34.59 1:16.35 37.62 | 33.75 1:15.70 37.32 | 95% 98% 98% | 233 Pkt. 230 Pkt. 227 Pkt. |
||||||||||
Matysiak Ewa | 96 : | 100m dowolny 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny | 7 4 1 4 | 1:12.59 2:51.77 1:30.94 3:13.58 | 1:12.48 2:52.78 1:31.69 3:19.72 | 100% 101% 102% 106% | R¯ R¯ R¯ | 385 Pkt. 384 Pkt. 373 Pkt. 381 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 200m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 8 ZSZ 3 3 6 | 2:31.96 36.76 1:18.18 2:43.87 37.56 | 2:48.38 35.17 1:16.14 2:41.75 38.06 | 123% 92% 95% 97% 103% | R¯ R¯ | 314 Pkt. 269 Pkt. 280 Pkt. 319 Pkt. 228 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 200m grzbietowy 200m zmienny | 5 6 5 4 | 1:09.36 2:29.95 2:49.38 2:51.98 | 1:08.75 2:28.10 --.-- --.-- | 98% 98% | R¯ R¯ | 307 Pkt. 327 Pkt. 289 Pkt. 301 Pkt. |
|||||||||
Ostoja-Ostaszewski Jêdrzej | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 31 33 13 10 | 42.78 1:30.73 1:34.51 3:18.20 | 41.72 1:31.77 1:32.98 3:17.59 | 95% 102% 97% 99% | R¯ | 123 Pkt. 137 Pkt. 158 Pkt. 180 Pkt. |
|||||||||
Stiller Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | ZSZ 1 1 2 2 | 30.53 1:05.62 2:21.10 33.41 1:15.97 | 30.35 1:06.82 2:23.96 32.95 1:14.26 | 99% 104% 104% 97% 96% | R¯ R¯ | 339 Pkt. 363 Pkt. 392 Pkt. 324 Pkt. 294 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 10 9 3 3 | 1:14.23 2:39.09 35.47 1:20.81 | 1:17.95 2:38.37 34.94 1:20.73 | 110% 99% 97% 100% | R¯ | 250 Pkt. 274 Pkt. 271 Pkt. 245 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | 16 19 6 6 | 35.44 1:19.58 1:35.32 3:23.45 | 35.38 1:19.08 1:37.17 3:32.20 | 100% 99% 104% 109% | R¯ R¯ | 216 Pkt. 203 Pkt. 228 Pkt. 239 Pkt. |
|||||||||
Szo³och Andrzej | 96 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 200m zmienny | 6 1 1 3 | 32.89 1:24.96 3:05.02 2:51.01 | 35.85 1:26.59 3:03.97 2:48.89 | 119% 104% 99% 98% | R¯ R¯ | 271 Pkt. 321 Pkt. 318 Pkt. 306 Pkt. |
|||||||||
Szrubkowska Julia | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | ZSZ 5 5 2 1 | 33.59 1:11.97 2:32.71 1:19.92 2:49.12 | 32.60 1:10.06 2:31.06 1:19.98 2:52.45 | 94% 95% 98% 100% 104% | R¯ R¯ | 373 Pkt. 395 Pkt. 427 Pkt. 388 Pkt. 403 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 50m dowolny 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny | ZSZ 5 9 2 3 | 32.19 32.58 1:13.92 1:27.36 3:10.68 | 32.68 32.68 1:14.51 1:30.49 3:10.88 | 103% 101% 102% 107% 100% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | 289 Pkt. 279 Pkt. 254 Pkt. 296 Pkt. 290 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Agata | 96 : | 50m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 200m zmienny | 8 8 5 5 | 33.03 2:36.13 38.52 2:56.20 | 32.70 2:37.86 38.25 2:59.16 | 98% 102% 99% 103% | R¯ R¯ | 393 Pkt. 400 Pkt. 308 Pkt. 391 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Stiller Piotr Kowalski Szymon | 30.53 31.81 | Welenc Rafa³ Marecki Marek | 30.66 31.69 | 2 | 2:04.69 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Zawadzki Grzegorz Tomaczkowski Pawe³ | 32.19 30.53 | Olender Karol Morawski Jakub | 32.95 32.88 | 4 | 2:08.55 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Szrubkowska Julia Matysiak Ewa | 33.59 34.67 | Szerszenowicz Marta Ziomkowska Agata | 33.75 32.94 | 5 | 2:14.95 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Morawski Jakub Szo³och Andrzej | 36.76 40.71 | Stiller Piotr Tomaczkowski Pawe³ | 34.14 29.52 | 2 | 2:21.13 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Kowalski Szymon Zawadzki Grzegorz | 36.94 40.93 | Sudomir Piotr Marecki Marek | 36.78 30.61 | 4 | 2:25.26 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Lewiñska Dominika Matysiak Ewa | 43.59 43.29 | Ziomkowska Agata Szrubkowska Julia | 40.17 33.31 | 5 | 2:40.36 | |||
Ca³kiem 82 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 99,7% 0 new record(s), 37 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Morawski Jakub, 200m dowolny 2:31.96 |