MOGDA - UKS Dwojka Morena Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci 10 - 11 lat | 3. Czerwiec 2007 Gdañsk 2./3.6.07 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Babiñski Artur | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 14 5 5 8 | 35.66 1:28.92 3:08.06 40.70 | 37.83 1:30.14 3:08.86 42.35 | 113% 103% 101% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 213 Pkt. 190 Pkt. 211 Pkt. 179 Pkt. |
|||||||||
Chodkowska Andzelika | 96 : | 50m dowolny 200m klasyczny 50m motylkowy 100m zmienny | 25 13 13 20 | 40.87 4:14.08 52.51 1:51.83 | 43.08 4:21.46 51.97 1:49.31 | 111% 106% 98% 96% | R¯ R¯ | 207 Pkt. 168 Pkt. 121 Pkt. 156 Pkt. |
|||||||||
Gdowski Jaros³aw | 96 : | 50m dowolny 200m grzbietowy 50m motylkowy 100m zmienny | 33 16 18 21 | 40.48 3:39.91 52.34 1:46.57 | 40.97 --.-- 56.04 1:48.48 | 102% 115% 104% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 145 Pkt. 132 Pkt. 84 Pkt. 125 Pkt. |
|||||||||
Jaroszewski Tomasz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 28 19 9 6 | 39.40 1:25.63 1:30.32 3:09.29 | 38.59 1:27.26 1:32.41 3:19.44 | 96% 104% 105% 111% | R¯ R¯ R¯ | 158 Pkt. 163 Pkt. 182 Pkt. 207 Pkt. |
|||||||||
Jezierska Karolina | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 22 14 13 13 | 40.76 1:27.35 3:07.91 1:37.40 | 40.47 1:29.20 3:12.23 1:43.84 | 99% 104% 105% 114% | R¯ R¯ R¯ | 209 Pkt. 221 Pkt. 229 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Kass Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | 24 12 11 17 | 39.06 1:50.56 3:52.69 1:39.56 | 40.42 1:50.35 4:08.91 1:43.15 | 107% 100% 114% 107% | R¯ R¯ R¯ | 162 Pkt. 146 Pkt. 160 Pkt. 154 Pkt. |
|||||||||
Lewiñska Dominika | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny | 23 6 5 9 | 40.81 1:36.76 3:15.36 1:47.38 | 42.07 1:35.19 3:20.16 1:50.16 | 106% 97% 105% 105% | R¯ R¯ R¯ | 208 Pkt. 219 Pkt. 261 Pkt. 226 Pkt. |
|||||||||
Mas³yk Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 11 10 9 7 | 35.38 1:19.06 41.41 1:39.18 | 36.35 1:22.22 41.48 1:41.89 | 106% 108% 100% 106% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 218 Pkt. 207 Pkt. 170 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Morawski Jakub | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 50m motylkowy | 10 1 1 5 | 34.36 1:18.42 2:45.10 39.20 | 34.90 1:22.58 2:52.81 46.87 | 103% 111% 110% 143% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 238 Pkt. 277 Pkt. 312 Pkt. 201 Pkt. |
|||||||||
Olender Karol | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 4 2 3 5 | 33.20 1:13.96 2:40.09 1:25.05 | 33.14 1:15.03 2:41.85 1:25.65 | 100% 103% 102% 101% | R¯ R¯ R¯ | 263 Pkt. 253 Pkt. 269 Pkt. 246 Pkt. |
|||||||||
Ostoja-Ostaszewski Jêdrzej | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 38 11 12 19 | 41.72 1:35.42 3:19.52 1:42.20 | 43.23 1:42.47 --.-- 1:44.54 | 107% 115% 105% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 133 Pkt. 154 Pkt. 177 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Sudomir Piotr | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 21 12 11 11 | 37.33 1:21.16 2:58.72 1:30.82 | 37.97 1:26.96 3:07.64 1:38.02 | 103% 115% 110% 116% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 185 Pkt. 192 Pkt. 193 Pkt. 202 Pkt. |
|||||||||
Szczepankiewicz Mateusz | 96 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m klasyczny | 40 35 14 | 42.19 1:40.94 1:55.38 | 42.25 1:41.54 1:55.87 | 100% 101% 101% | R¯ R¯ R¯ | 128 Pkt. 100 Pkt. 128 Pkt. |
|||||||||
Szemiako Patrycja | 96 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 27 9 7 16 | 42.12 1:38.56 3:26.79 1:43.38 | 42.72 1:40.27 3:30.15 --.-- | 103% 104% 103% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 189 Pkt. 207 Pkt. 220 Pkt. 197 Pkt. |
|||||||||
Szo³och Andrzej | 96 : | 200m grzbietowy 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | 4 1 1 3 | 2:58.15 1:27.71 3:06.08 1:23.06 | --.-- 1:31.33 3:15.33 1:25.72 | 108% 110% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 248 Pkt. 292 Pkt. 312 Pkt. 264 Pkt. |
|||||||||
Szwaracki Jêdrzej | 96 : | 100m dowolny 200m dowolny 50m motylkowy 100m motylkowy | 3 2 3 4 | 1:14.12 2:39.80 38.06 1:31.31 | 1:17.24 2:44.93 38.24 1:31.56 | 109% 107% 101% 101% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 252 Pkt. 270 Pkt. 219 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Von Lonski Karolina | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 1 1 1 1 | 35.51 1:23.34 2:54.92 1:27.86 | 37.10 1:26.69 3:06.26 1:30.75 | 109% 108% 113% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 316 Pkt. 342 Pkt. 364 Pkt. 322 Pkt. |
|||||||||
Zawadzki Grzegorz | 96 : | 100m klasyczny 200m klasyczny 100m zmienny | 2 2 7 | 1:34.41 3:22.08 1:28.62 | 1:33.44 3:21.96 1:33.00 | 98% 100% 110% | R¯ | 234 Pkt. 244 Pkt. 218 Pkt. |
Ca³kiem 70 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 105,7% 0 new record(s), 61 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Morawski Jakub, 50m motylkowy 39.20 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Korespondencyjne Mistrzostwa Polski Dzieci 10 - 11 lat | 3. Czerwiec 2007 Gdañsk 2./3.6.07 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Berszel Joanna | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 18 14 9 10 | 48.62 1:45.88 3:52.07 1:55.98 | 52.60 1:47.84 --.-- 1:58.74 | 117% 104% 105% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 123 Pkt. 124 Pkt. 122 Pkt. 140 Pkt. |
|||||||||
Borzestowska Karolina | 97 : | 200m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny | 10 4 3 | 3:52.38 51.11 1:58.09 | --.-- 52.82 2:00.33 | 107% 104% | R¯ R¯ R¯ | 121 Pkt. 208 Pkt. 170 Pkt. |
|||||||||
Kêdziora Magdalena | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m grzbietowy | 12 13 4 | 44.41 1:43.91 3:51.25 | 49.20 --.-- --.-- | 123% | R¯ R¯ R¯ | 162 Pkt. 131 Pkt. 158 Pkt. |
|||||||||
Kierat Tymoteusz | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m klasyczny | 8 2 4 7 | 38.25 1:33.94 3:27.34 1:53.71 | 41.84 1:41.29 --.-- --.-- | 120% 116% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 172 Pkt. 161 Pkt. 157 Pkt. 134 Pkt. |
|||||||||
Kolas Natalia | 97 : | 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny | 23 12 10 10 | 1:55.23 3:58.74 1:55.48 58.49 | 1:49.28 --.-- 1:56.98 --.-- | 90% 103% | R¯ R¯ R¯ | 96 Pkt. 112 Pkt. 129 Pkt. 139 Pkt. |
|||||||||
Ko³odziejska Weronika | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 100m grzbietowy | 8 8 6 9 | 40.81 1:34.15 3:27.34 1:49.22 | 42.96 1:36.64 --.-- 1:46.80 | 111% 105% 96% | R¯ R¯ R¯ | 208 Pkt. 176 Pkt. 171 Pkt. 152 Pkt. |
|||||||||
Laskowski Wojciech | 97 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 31 19 | 2:05.56 1:56.89 | 1:56.05 2:04.06 | 85% 113% | R¯ | 52 Pkt. 84 Pkt. |
|||||||||
Paluszkiewicz Dawid | 97 : | 200m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 100m zmienny | 2 2 1 2 | 3:03.00 48.68 1:46.30 1:32.52 | 3:11.77 49.18 1:46.20 1:32.47 | 110% 102% 100% 100% | R¯ R¯ | 180 Pkt. 165 Pkt. 164 Pkt. 191 Pkt. |
|||||||||
Po³atyñski Maik | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy | 13 10 6 5 | 40.41 1:31.88 1:40.97 3:34.38 | 38.66 1:32.91 1:42.83 --.-- | 92% 102% 104% | R¯ R¯ R¯ | 146 Pkt. 132 Pkt. 130 Pkt. 142 Pkt. |
|||||||||
Rubach Kamil | 97 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny | 6 5 6 | 37.33 1:25.82 3:13.05 | 38.74 1:28.76 --.-- | 108% 107% | R¯ R¯ R¯ | 185 Pkt. 162 Pkt. 153 Pkt. |
|||||||||
Rutkowski Wojciech | 97 : | 100m grzbietowy 100m klasyczny | 16 11 | 1:54.18 1:57.07 | 1:56.44 1:56.68 | 104% 99% | R¯ | 90 Pkt. 123 Pkt. |
|||||||||
Sebb Marcel | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 40 20 14 16 | 50.79 1:57.76 57.69 2:04.32 | --.-- --.-- 1:00.09 2:05.06 | 108% 101% | R¯ R¯ R¯ R¯ | 74 Pkt. 82 Pkt. 99 Pkt. 103 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Mateusz | 97 : | 50m dowolny 200m dowolny 100m zmienny | 34 20 17 | 45.86 4:02.97 2:05.60 | --.-- --.-- 2:07.83 | 104% | R¯ R¯ R¯ | 100 Pkt. 77 Pkt. 76 Pkt. |
|||||||||
Szymañski Aleksander | 97 : | 50m dowolny 200m dowolny 100m klasyczny | 14 15 13 | 40.53 3:31.11 2:02.66 | --.-- --.-- 2:04.76 | 103% | R¯ R¯ R¯ | 145 Pkt. 117 Pkt. 107 Pkt. |
|||||||||
WoŸniak Grzegorz | 97 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 200m grzbietowy 100m zmienny | 3 4 3 4 | 36.56 1:34.35 3:17.71 1:33.38 | 37.51 1:31.68 3:22.03 1:35.26 | 105% 94% 104% 104% | R¯ R¯ R¯ | 197 Pkt. 159 Pkt. 181 Pkt. 186 Pkt. |
Ca³kiem 51 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 102,9% 0 new record(s), 43 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Kêdziora Magdalena, 50m dowolny 44.41 |