MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 86-93 3 runda | 28. Kwiecien 2006 Gdańsk 28.4.06 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Browarczyk Przemysław | 90 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 4 6 | 1:17.44 1:16.34 | 1:19.80 1:17.47 | 106% 103% | RŻ RŻ | 288 Pkt. 341 Pkt. |
|||||||||
Chmielecki Robert | 90 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 4 1 | 1:01.42 1:07.32 | 1:00.08 1:06.70 | 96% 98% | 442 Pkt. 438 Pkt. |
||||||||||
Czeżyk Sylwia | 90 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 5 1 | 1:07.36 1:24.26 | 1:03.38 1:12.27 | 89% 74% | 482 Pkt. 468 Pkt. |
||||||||||
Figat Bartosz | 90 : | 100m dowolny 100m zmienny | 9 7 | 1:12.74 1:24.33 | 1:06.23 1:14.64 | 83% 78% | 266 Pkt. 253 Pkt. |
||||||||||
Grzesikiewicz Maciej | 90 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 8 3 | 1:10.62 1:24.58 | 1:15.26 1:21.81 | 114% 94% | RŻ | 291 Pkt. 326 Pkt. |
|||||||||
Joński Krzysztof | 90 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 3 3 | 1:15.12 1:11.54 | 1:11.06 1:10.10 | 89% 96% | 316 Pkt. 414 Pkt. |
||||||||||
Kwiatkowska Anna | 90 : | 100m grzbietowy 200m motylkowy | 2 2 | 1:20.26 2:46.16 | 1:16.59 2:34.02 | 91% 86% | 383 Pkt. 432 Pkt. |
||||||||||
Sączyńska Emilia | 90 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 1 3 | 2:44.45 1:16.17 | 2:26.00 1:10.92 | 79% 87% | 445 Pkt. 494 Pkt. |
||||||||||
Ziomkowska Paulina | 90 : | 100m dowolny 100m zmienny | 1 1 | 1:02.57 1:10.38 | 1:02.28 1:09.62 | 99% 98% | 601 Pkt. 626 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Sączyńska Emilia Czeżyk Sylwia | 1:16.82 1:24.66 | Kwiatkowska Anna Ziomkowska Paulina | 1:15.62 1:06.57 | 2 | 5:03.67 | |||
Całkiem 18 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 92,2% 0 new record(s), 3 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Grzesikiewicz Maciej, 100m dowolny 1:10.62 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 86-93 3 runda | 28. Kwiecien 2006 Gdańsk 28.4.06 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Chrościelewski Michał | 91 : | 100m dowolny 100m zmienny | 8 10 | 1:02.07 1:15.50 | 1:02.69 1:19.76 | 102% 112% | RŻ RŻ | 428 Pkt. 352 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Paweł | 91 : | 100m dowolny 100m zmienny | 10 11 | 1:05.53 1:17.69 | 1:05.53 1:16.46 | 100% 97% | 364 Pkt. 323 Pkt. |
||||||||||
Gwoździewicz Adam | 91 : | 100m dowolny 200m motylkowy | 3 2 | 59.70 2:27.86 | 1:00.59 2:23.22 | 103% 94% | RŻ | 481 Pkt. 440 Pkt. |
|||||||||
Kalisch Szymon | 91 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 13 7 | 1:09.15 1:26.64 | 1:13.12 1:27.66 | 112% 102% | RŻ RŻ | 310 Pkt. 303 Pkt. |
|||||||||
Kłobucka Barbara | 91 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 6 4 | 1:26.31 1:24.26 | 1:32.54 1:23.72 | 115% 99% | RŻ | 308 Pkt. 365 Pkt. |
|||||||||
Olejnik Paweł | 91 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 2 9 | 1:15.54 1:13.86 | 1:14.97 1:10.95 | 98% 92% | 457 Pkt. 376 Pkt. |
||||||||||
Oskierko Jaromir | 91 : | 100m dowolny 100m zmienny | 14 12 | 1:09.81 1:19.61 | 1:09.94 --.-- | 100% | RŻ RŻ | 301 Pkt. 300 Pkt. |
|||||||||
Owsiana Patrycja | 91 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 13 6 | 1:20.30 1:40.40 | 1:21.90 1:39.66 | 104% 99% | RŻ | 284 Pkt. 277 Pkt. |
|||||||||
Paszkowski Przemysław | 91 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 1 1 | 1:07.02 1:07.45 | 1:07.29 1:06.72 | 101% 98% | RŻ | 444 Pkt. 494 Pkt. |
|||||||||
Tarulewicz Michał | 91 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 5 13 | 1:22.54 1:19.67 | 1:24.13 --.-- | 104% | RŻ RŻ | 351 Pkt. 300 Pkt. |
|||||||||
Tuszyński Mateusz | 91 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 3 3 | 2:29.76 1:07.81 | 2:23.42 1:07.06 | 92% 98% | 423 Pkt. 486 Pkt. |
||||||||||
Woźniak Kamil | 91 : | 100m dowolny 100m zmienny | 6 4 | 1:01.05 1:09.48 | 1:00.63 1:07.84 | 99% 95% | 450 Pkt. 452 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | : | Tuszyński Mateusz Olejnik Paweł | 1:07.87 1:15.81 | Gwoździewicz Adam Paszkowski Przemysław | 1:06.76 59.71 | 3 | 4:30.15 | CR,RK 15 | ||
Całkiem 24 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 100,7% 1 new record(s), 12 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Kłobucka Barbara, 100m grzbietowy 1:26.31 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 86-93 3 runda | 28. Kwiecien 2006 Gdańsk 28.4.06 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Bliźniak Klaudia | 92 : | 100m dowolny 100m zmienny | 12 10 | 1:11.34 1:21.48 | 1:11.53 1:21.34 | 101% 100% | RŻ | 405 Pkt. 403 Pkt. |
|||||||||
Chmielecka Monika | 92 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 6 9 | 1:27.70 1:20.46 | 1:23.13 1:16.44 | 90% 90% | 415 Pkt. 419 Pkt. |
||||||||||
Cwojdzińska Aleksandra | 92 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 13 6 | 1:12.95 1:23.07 | 1:08.92 1:16.53 | 89% 85% | 379 Pkt. 345 Pkt. |
||||||||||
Grzegorzewska Iga | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 17 9 | 1:25.50 1:40.11 | 1:31.28 --.-- | 114% | RŻ RŻ | 236 Pkt. 279 Pkt. |
|||||||||
Guz Jakub | 92 : | 100m dowolny 100m zmienny | 10 8 | 1:05.38 1:15.65 | 1:06.68 1:17.26 | 104% 104% | RŻ RŻ | 367 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Kêdzioł Oliwia | 92 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 17 7 | 1:28.46 1:53.30 | --.-- --.-- | RŻ RŻ | 213 Pkt. 193 Pkt. |
||||||||||
Klik Leszek | 92 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 11 6 | 1:05.66 1:28.42 | 1:06.47 1:24.16 | 102% 91% | RŻ | 362 Pkt. 285 Pkt. |
|||||||||
Łochowska Marta | 92 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 9 5 | 1:09.82 1:19.40 | 1:07.89 1:15.42 | 95% 90% | 432 Pkt. 395 Pkt. |
||||||||||
Makowski Krzysztof | 92 : | 100m dowolny 100m zmienny | 14 13 | 1:06.88 1:18.54 | 1:05.96 1:18.21 | 97% 99% | 342 Pkt. 313 Pkt. |
||||||||||
Piątkiewicz Eliza | 92 : | 200m motylkowy 100m zmienny | 1 6 | 3:00.20 1:18.22 | --.-- 1:16.41 | 95% | RŻ | 338 Pkt. 456 Pkt. |
|||||||||
Rościszewski Mikołaj | 92 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 15 5 | 1:08.51 1:23.82 | 1:08.91 1:22.79 | 101% 98% | RŻ | 319 Pkt. 335 Pkt. |
|||||||||
Rozwałka Artur | 92 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 20 7 | 1:11.95 1:31.77 | 1:15.32 1:36.86 | 110% 111% | RŻ RŻ | 275 Pkt. 255 Pkt. |
|||||||||
Sokalska Urszula | 92 : | 100m dowolny 100m zmienny | 8 11 | 1:09.80 1:25.41 | 1:10.35 --.-- | 102% | RŻ RŻ | 433 Pkt. 350 Pkt. |
|||||||||
Teichert Mateusz | 92 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 2 6 | 1:14.06 1:14.58 | 1:14.28 1:14.90 | 101% 101% | RŻ RŻ | 329 Pkt. 365 Pkt. |
|||||||||
Ziomkowska Alicja | 92 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 7 5 | 1:09.51 1:24.92 | 1:08.84 1:23.43 | 98% 97% | 438 Pkt. 458 Pkt. |
||||||||||
Zwara Wojciech | 92 : | 100m dowolny 100m zmienny | 13 9 | 1:06.78 1:16.12 | 1:10.32 1:46.20 | 111% 195% | RŻ RŻ | 344 Pkt. 344 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Grzegorzewska Iga | 1:19.29 1:40.65 | Jagłowska Agata Plottke Aleksandra | 1:29.76 1:08.70 | 1 | 5:38.40 | |||
Całkiem 32 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 102,2% 0 new record(s), 18 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Zwara Wojciech, 100m zmienny 1:16.12 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 86-93 3 runda | 28. Kwiecien 2006 Gdańsk 28.4.06 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 3 3 | 1:07.82 1:17.93 | 1:09.49 1:17.89 | 105% 100% | RŻ | 472 Pkt. 418 Pkt. |
|||||||||
Ciesielski Piotr | 93 : | 100m dowolny 100m zmienny | 14 29 | 1:12.52 1:26.72 | 1:11.60 1:23.96 | 97% 94% | 269 Pkt. 232 Pkt. |
||||||||||
Dobrowolski Dominik | 93 : | 100m dowolny 100m zmienny | 22 27 | 1:14.85 1:26.45 | 1:15.41 1:25.94 | 102% 99% | RŻ | 244 Pkt. 234 Pkt. |
|||||||||
Jagłowska Agata | 93 : | 100m dowolny 100m zmienny | 8 6 | 1:14.47 1:21.26 | 1:12.41 1:21.16 | 95% 100% | 356 Pkt. 407 Pkt. |
||||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 100m grzbietowy 100m zmienny | 3 5 | 1:13.00 1:14.52 | 1:14.55 1:17.75 | 104% 109% | RŻ RŻ | 344 Pkt. 366 Pkt. |
|||||||||
Kwapisiewicz Jan | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 20 15 | 1:14.26 1:37.44 | 1:15.37 1:35.98 | 103% 97% | RŻ | 250 Pkt. 213 Pkt. |
|||||||||
Michałowski Damian | 93 : | 100m klasyczny 100m zmienny | 12 28 | 1:34.11 1:26.63 | 1:31.52 1:27.38 | 95% 102% | RŻ | 237 Pkt. 233 Pkt. |
|||||||||
Nadolny Maciej | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 17 13 | 1:13.43 1:34.20 | 1:13.59 1:34.20 | 100% 100% | RŻ | 259 Pkt. 236 Pkt. |
|||||||||
Plottke Aleksandra | 93 : | 100m dowolny 100m grzbietowy | 4 4 | 1:08.79 1:19.32 | 1:09.64 1:19.38 | 102% 100% | RŻ RŻ | 452 Pkt. 397 Pkt. |
|||||||||
Wróblewski Jakub | 93 : | 100m dowolny 100m klasyczny | 2 8 | 1:04.69 1:29.36 | 1:06.47 1:28.67 | 106% 98% | RŻ | 378 Pkt. 276 Pkt. |
4 x 100m Sztafeta Zm. Mêżczyzn | : | Kondratowicz Jakub Michałowski Damian | 1:14.35 1:39.03 | Dobrowolski Dominik Wróblewski Jakub | 1:27.84 1:05.10 | 4 | 5:26.32 | |||
4 x 100m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Assulewicz Aleksandra Grzegorzewska Iga | 1:19.29 1:40.65 | Jagłowska Agata Plottke Aleksandra | 1:29.76 1:08.70 | 1 | 5:38.40 | |||
Całkiem 20 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 100,4% 0 new record(s), 10 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Kondratowicz Jakub, 100m zmienny 1:14.52 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga Młodzieżowa POZP 86-93 3 runda | 28. Kwiecien 2006 Gdańsk 28.4.06 |
Podsumowanie wyników | Pływalnia 25m, FINA 2004 |
Łagownik Dariusz | 89 : | 100m dowolny 100m zmienny | 5 11 | 59.79 1:07.48 | 1:03.26 1:09.23 | 112% 105% | RŻ RŻ | 479 Pkt. 493 Pkt. |
|||||||||
Sokalski Bartosz | 89 : | 100m dowolny 100m zmienny | 4 2 | 57.80 1:03.50 | 1:00.59 1:06.58 | 110% 110% | RŻ CR | 530 Pkt. 592 Pkt. |
Całkiem 4 wyniki indywidualne, średnie osiągniêcie: 109,3% 1 new record(s), 4 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Łagownik Dariusz, 100m dowolny 59.79 |