MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga POZP 1 runda 94-95 | 2. Kwiecien 2006 Sopot 1.4.06 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Bogowska Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 20 4 | 37.82 1:30.61 | 36.73 1:30.70 | 94% 100% | R¯ | 262 Pkt. 266 Pkt. |
|||||||||
Chroœcielewski Marcin | 94 : | 50m dowolny 200m klasyczny | 27 11 | 37.63 3:52.76 | 41.78 3:42.54 | 123% 91% | R¯ | 181 Pkt. 160 Pkt. |
|||||||||
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 100m grzbietowy 100m motylkowy | 6 6 | 1:26.64 1:33.32 | 1:26.98 1:30.76 | 101% 95% | R¯ | 206 Pkt. 159 Pkt. |
|||||||||
Dow¿enko Agnieszka | 94 : | 50m dowolny 200m dowolny | 7 4 | 34.16 2:43.56 | 34.54 2:45.46 | 102% 102% | R¯ R¯ | 355 Pkt. 348 Pkt. |
|||||||||
Lejman Kacper | 94 : | 50m dowolny 200m klasyczny | 4 3 | 32.37 3:14.92 | 32.41 3:14.46 | 100% 100% | R¯ | 284 Pkt. 272 Pkt. |
|||||||||
Lewiñski Grzegorz | 94 : | 100m motylkowy | 9 | 1:43.76 | 1:42.56 | 98% | 116 Pkt. | ||||||||||
Makowski Maciej | 94 : | 100m grzbietowy | 7 | 1:26.88 | 1:27.06 | 100% | R¯ | 204 Pkt. | |||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 17 7 | 36.95 1:33.26 | 36.66 1:28.32 | 98% 90% | 281 Pkt. 244 Pkt. |
||||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 200m dowolny 100m motylkowy | 11 9 | 3:07.33 1:41.98 | 2:57.06 1:36.28 | 89% 89% | 231 Pkt. 176 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Czerniakowski Pawe³ Lejman Kacper | 39.81 41.50 | Makowski Maciej Lewiñski Grzegorz | 37.59 36.26 | 3 | 2:35.16 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Von Lonski Klaudia Bogowska Klaudia | 42.85 46.31 | Zimna Adrianna Dow¿enko Agnieszka | 45.75 34.60 | 4 | 2:49.51 | |||
Ca³kiem 16 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 98,3% 0 new record(s), 7 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Chroœcielewski Marcin, 50m dowolny 37.63 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena Liga POZP 1 runda 94-95 | 2. Kwiecien 2006 Sopot 1.4.06 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m, FINA 2004 |
Borkowska Natalia | 95 : | 50m dowolny 200m klasyczny | 25 21 | 49.47 4:45.70 | 51.32 --.-- | 108% | R¯ R¯ | 117 Pkt. 118 Pkt. |
|||||||||
Dawidowski Aleksander | 95 : | 200m dowolny 100m grzbietowy | 23 21 | 3:53.88 1:46.13 | --.-- 1:46.38 | 100% | R¯ R¯ | 86 Pkt. 112 Pkt. |
|||||||||
Joñczy Katarzyna | 95 : | 50m dowolny 200m dowolny | 12 9 | 40.13 3:22.08 | 39.70 3:28.96 | 98% 107% | R¯ | 219 Pkt. 184 Pkt. |
|||||||||
Kowalski Szymon | 95 : | 50m dowolny 100m motylkowy | 2 6 | 33.83 1:42.16 | 35.07 --.-- | 107% | R¯ R¯ | 249 Pkt. 121 Pkt. |
|||||||||
Miranowski Micha³ | 95 : | 50m dowolny 200m klasyczny | 26 9 | 40.32 4:07.72 | 38.55 --.-- | 91% | R¯ | 147 Pkt. 132 Pkt. |
|||||||||
Paruszewski Kacper | 95 : | 100m grzbietowy 200m klasyczny | 25 7 | 1:48.12 4:00.51 | 1:47.21 --.-- | 98% | R¯ | 106 Pkt. 145 Pkt. |
|||||||||
Pasierowska Sara | 95 : | 50m dowolny 100m grzbietowy | 2 1 | 35.89 1:30.04 | 36.39 1:27.84 | 103% 95% | R¯ | 306 Pkt. 271 Pkt. |
|||||||||
Szerszenowicz Marta | 95 : | 100m grzbietowy 200m klasyczny | 16 10 | 1:43.51 3:51.50 | 1:46.14 --.-- | 105% | R¯ R¯ | 178 Pkt. 223 Pkt. |
|||||||||
Tomaczkowski Pawe³ | 95 : | 200m dowolny 100m grzbietowy | 17 5 | 3:26.26 1:36.30 | --.-- 1:35.37 | 98% | R¯ | 126 Pkt. 150 Pkt. |
|||||||||
Welenc Rafa³ | 95 : | 50m dowolny | 20 | 39.13 | 38.68 | 98% | 161 Pkt. |
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Tomaczkowski Pawe³ Paruszewski Kacper | 44.44 48.40 | Welenc Rafa³ Kowalski Szymon | 44.82 34.13 | 5 | 2:51.79 | |||
4 x 50m Sztafeta Zm. Kobiet | : | Pasierowska Sara Szerszenowicz Marta | 40.38 51.94 | Joñczy Katarzyna Borkowska Natalia | 52.09 50.65 | 7 | 3:15.06 | |||
Ca³kiem 19 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 100,4% 0 new record(s), 13 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Borkowska Natalia, 50m dowolny 49.47 |