MOGDA - UKS Dwojka Morena P³ywacki Miêdzynarodowy Mityng Europy Dzieci i M³odzie¿y | 15. Sierpien 2004 Cetniewo 2./3.4.04 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m |
Chroœcielewski Micha³ | 91 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy | 28. 20. 13. 29. 34. 33. | 33.62 1:13.83 2:41.43 41.05 49.56 43.50 | 33.45 1:14.63 2:46.26 40.88 49.75 42.40 | 99% 102% 106% 99% 101% 95% | R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Jewu³a Jakub | 91 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy | 33. 22. 10. 33. 24. 12. | 34.92 39.07 1:24.43 48.13 38.53 1:35.04 | 34.25 38.69 1:23.09 49.68 43.55 1:28.78 | 96% 98% 97% 107% 128% 87% | R¯ R¯ | |||||||||
Kwapisiewicz Krzysztof | 91 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy | 39. 28. 14. 36. 35. 37. | 36.65 1:22.01 3:06.85 46.74 51.31 53.80 | --.-- --.-- --.-- 49.53 --.-- --.-- | 112% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Tuszyñski Mateusz | 91 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy | 9. 5. 6. 12. 6. 3. | 29.65 1:05.16 34.83 41.33 32.10 1:13.26 | 29.16 1:05.24 37.53 41.79 32.10 1:13.24 | 97% 100% 116% 102% 100% 100% | R¯ R¯ R¯ | |||||||||
WoŸniak Kamil | 91 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy | 26. 19. 26. 23. 27. 11. | 33.25 1:13.78 39.90 43.90 39.37 1:31.20 | 32.48 1:11.79 40.67 43.39 39.51 1:27.41 | 95% 95% 104% 98% 101% 92% | R¯ R¯ |
Ca³kiem 30 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 100,9% 0 new record(s), 16 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Jewu³a Jakub, 50m motylkowy 38.53 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena P³ywacki Miêdzynarodowy Mityng Europy Dzieci i M³odzie¿y | 15. Sierpien 2004 Cetniewo 2./3.4.04 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m |
Cwojdziñska Aleksandra | 92 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 16. 11. 10. 23. 16. 16. | 36.93 42.53 1:26.28 49.52 1:45.32 43.40 | 39.86 42.00 1:28.05 50.40 1:45.21 42.53 | 116% 98% 104% 104% 100% 96% | R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Jasiczek Paulina | 92 : | 50m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 27. 9. 22. 26. 17. 26. | 40.07 3:03.98 45.17 51.16 1:48.30 52.40 | 40.88 2:59.54 46.60 50.07 1:41.87 50.94 | 104% 95% 106% 96% 88% 95% | R¯ R¯ | |||||||||
Kuchta Magdalena | 92 : | 50m dowolny 50m klasyczny | 22. 16. | 38.38 46.56 | 38.58 48.38 | 101% 108% | R¯ R¯ | |||||||||
Pi¹tkiewicz Eliza | 92 : | 50m dowolny 100m dowolny 200m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy | 7. 4. 2. 14. 13. 9. | 34.64 1:12.97 2:35.44 42.79 46.00 41.09 | 33.30 1:14.80 2:37.21 43.57 48.08 39.04 | 92% 105% 102% 104% 109% 90% | R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Roœciszewski Miko³aj | 92 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 27. 17. 9. 7. 28. | 37.40 43.81 44.40 1:37.36 48.87 | 36.92 42.90 43.53 1:36.50 47.07 | 97% 96% 96% 98% 93% |
||||||||||
WoŸniak Alicja | 92 : | 50m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy 100m motylkowy | 19. 21. 14. 27. 14. 5. | 37.45 44.99 1:34.22 53.04 42.67 1:34.59 | 37.26 44.93 1:34.68 57.93 42.04 1:37.03 | 99% 100% 101% 119% 97% 105% | R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Zwara Wojciech | 92 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 11. 11. 9. 6. 5. 9. | 34.38 1:14.48 40.82 43.75 1:34.08 40.17 | 34.50 1:18.44 42.12 43.38 1:35.84 41.76 | 101% 111% 106% 98% 104% 108% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ |
Ca³kiem 37 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 101,1% 0 new record(s), 19 new personal best(s) Najlepsza poprawa: WoŸniak Alicja, 50m klasyczny 53.04 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena P³ywacki Miêdzynarodowy Mityng Europy Dzieci i M³odzie¿y | 15. Sierpien 2004 Cetniewo 2./3.4.04 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m |
Assulewicz Aleksandra | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 20. 14. 27. 29. 16. 21. | 39.39 1:27.15 47.59 52.25 1:52.92 46.97 | 39.56 1:31.22 49.19 53.95 1:53.67 --.-- | 101% 110% 107% 107% 101% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Jab³oñski Patryk | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 35. 28. 37. 20. 18. 30. | 40.21 1:29.87 47.40 49.05 1:50.93 48.71 | 42.98 1:39.83 51.06 55.93 --.-- --.-- | 114% 123% 116% 130% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Kondratowicz Jakub | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy | 10. 10. 3. 7. 21. 18. | 35.31 1:19.45 39.48 1:27.13 49.38 42.33 | 35.12 1:21.77 41.68 1:31.72 --.-- --.-- | 99% 106% 111% 111% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Lejman £ukasz | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 30. 26. 33. 30. 16. 33. | 38.76 1:29.53 46.31 51.42 1:50.30 49.66 | 39.78 1:27.52 50.10 50.70 1:49.06 --.-- | 105% 96% 117% 97% 98% | R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Nadolny Maciej | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 23. 19. 32. 12. 11. 27. | 38.18 1:22.82 46.29 47.19 1:44.49 46.85 | 38.33 1:29.34 --.-- 49.26 1:42.41 --.-- | 101% 116% 109% 96% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Plottke Aleksandra | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m klasyczny 50m motylkowy | 19. 10. 19. 10. 23. 24. | 38.71 1:23.94 45.18 1:33.67 51.61 47.62 | 39.66 1:26.07 44.72 1:47.48 57.27 50.84 | 105% 105% 98% 132% 123% 114% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Soko³owska Anna | 93 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 29. 16. 30. 32. 14. 22. | 42.18 1:31.46 48.34 53.55 1:52.47 47.14 | 47.00 1:45.53 55.82 54.41 1:56.10 --.-- | 124% 133% 133% 103% 107% | R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ R¯ |
4 x 50m Sztafeta Zm. Mê¿czyzn | : | Kondratowicz Jakub Nadolny Maciej | 39.19 47.22 | Jab³oñski Patryk Lejman £ukasz | 48.01 37.33 | 4. | 2:51.75 | |||
Ca³kiem 42 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 108,3% 0 new record(s), 36 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Soko³owska Anna, 100m dowolny 1:31.46 |
MOGDA - UKS Dwojka Morena P³ywacki Miêdzynarodowy Mityng Europy Dzieci i M³odzie¿y | 15. Sierpien 2004 Cetniewo 2./3.4.04 |
Podsumowanie wyników | P³ywalnia 25m |
Bogowska Klaudia | 94 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 100m klasyczny 50m motylkowy | 10. 23. 10. 16. | 1:47.21 55.26 2:02.19 1:02.77 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ | ||||||||||
Borzyszkowski Mariusz | 94 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m motylkowy | 26. 19. 15. 17. | 1:55.54 53.23 2:02.34 56.45 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ | ||||||||||
Czerniakowski Pawe³ | 94 : | 100m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 20. 7. 4. 14. | 1:40.27 50.73 1:51.14 49.83 | --.-- 55.24 --.-- --.-- | 119% | R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Dow¿enko Agnieszka | 94 : | 50m dowolny 100m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 15. 5. 16. 12. | 45.13 1:49.71 59.00 2:06.71 | 46.08 --.-- 56.09 --.-- | 104% 90% | R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Gosiewski Lukasz | 94 : | 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 22. 16. 11. | 54.28 57.45 2:14.22 | --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ | ||||||||||
Krzemiñski Jakub | 94 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m motylkowy | 24. 20. 14. 20. | 1:47.55 53.38 1:58.01 1:07.79 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ | ||||||||||
Miêtkiewicz B³a¿ej | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m motylkowy | 26. 27. 23. 17. 16. | 54.66 1:57.34 55.03 2:03.15 55.31 | 53.10 --.-- --.-- --.-- --.-- | 94% | R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Stenka Dorian | 94 : | 50m dowolny 100m dowolny 50m klasyczny 100m klasyczny 50m motylkowy | 27. 28. 14. 6. 19. | 55.23 2:01.76 54.55 2:00.96 56.66 | 49.36 --.-- 57.58 --.-- --.-- | 80% 111% | R¯ R¯ R¯ R¯ | |||||||||
Von Lonski Klaudia | 94 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 50m klasyczny 100m klasyczny | 17. 15. 20. 14. | 1:55.38 51.14 1:01.47 2:15.78 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ | ||||||||||
Zimna Adrianna | 94 : | 100m dowolny 50m grzbietowy 100m grzbietowy 50m motylkowy | 15. 24. 9. 12. | 1:53.59 55.79 2:05.47 57.92 | --.-- --.-- --.-- --.-- | R¯ R¯ R¯ R¯ |
4 x 50m Sztafeta Dow. Mê¿czyzn | : | Borzyszkowski Mariusz Czerniakowski Pawe³ | 52.40 43.89 | Gosiewski Lukasz Krzemiñski Jakub | 48.37 50.87 | 5. | 3:15.53 | |||
4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet | : | Dow¿enko Agnieszka Zimna Adrianna | 46.93 49.22 | Von Lonski Klaudia Bogowska Klaudia | 50.72 46.47 | 3. | 3:13.34 | |||
Ca³kiem 41 wyniki indywidualne, œrednie osi¹gniêcie: 100,0% 0 new record(s), 38 new personal best(s) Najlepsza poprawa: Czerniakowski Pawe³, 50m klasyczny 50.73 |