UKS Dwójka Morena Gdańsk
UKS Dwójka Morena Gdańsk
Rekordy Klubu 13 latków
9. Grudzień 18

MężczyznDługi basen (50m)

50 dowolny27.76Taraszkiewicz Dariusz8230.12.19951995 - 50
100 dowolny1:03.03Uba Sylwester8430.12.19971997 - 50
200 dowolny2:17.32Uba Sylwester8430.12.19971997 - 50
400 dowolny4:49.53Pietrzak Krzysztof9604.07.2009Gorzów Wlkp.
800 dowolny9:52.94Pietrzak Krzysztof9605.07.2009Gorzów Wlkp.
1500 dowolny20:14.40Uba Sylwester8430.12.19971997 - 50

50 grzbietowy

33.52

Pierucki Radosław

06

08.12.2018

Szczecin
100 grzbietowy1:11.36Pierucki Radosław0609.12.2018Szczecin
200 grzbietowy2:28.96Pietrzak Krzysztof9603.07.2009Gorzów Wlkp.

50 klasyczny

36.18

Taraszkiewicz Dariusz

82

30.12.1995

1995 - 50
100 klasyczny1:18.92Taraszkiewicz Dariusz8230.12.19951995 - 50
200 klasyczny2:47.88Szołoch Andrzej9605.07.2009Gorzów Wlkp.

50 motylkowy

29.48

Tuszyński Mateusz

91

09.07.2004

Oświęcim
100 motylkowy1:07.83Tuszyński Mateusz9109.07.2004Oświęcim
200 motylkowy2:52.09Limita czasowy m 13 lat8730.12.20002000 - 50

200 zmienny

2:36.50

Taraszkiewicz Dariusz

82

30.12.1995

1995 - 50
400 zmienny5:25.61Szwaracki Jędrzej9603.07.2009Gorzów Wlkp.

4 x 100 dowolny

4:19.67

Dwójka Morena Gdańsk Mężczyzn

03.07.2009

Gorzów Wlkp.
Stiller Piotr, Olender Karol, Pietrzak Krzysztof, Szwaracki Jędrzej

4 x 100 zmienny

4:49.96

Dwójka Morena Gdańsk Mężczyzn

05.07.2009

Gorzów Wlkp.
Pietrzak Krzysztof, Szołoch Andrzej, Szwaracki Jędrzej, Olender Karol




UKS Dwójka Morena Gdańsk
Rekordy Klubu 13 latków
9. Grudzień 18

KobietDługi basen (50m)

50 dowolny28.76Skibiak Klaudia0220.12.2015Berlin (GER)
100 dowolny1:01.75Klonowska Julia0014.12.2013Berlin (GER)
200 dowolny2:14.57Skibiak Klaudia0229.05.2015Szczecin
400 dowolny4:44.67Skibiak Klaudia0230.05.2015Szczecin
800 dowolny9:45.03Skibiak Klaudia0228.05.2015Szczecin

50 grzbietowy

32.85

Baryła Julia

00

15.12.2013

Berlin (GER)
100 grzbietowy1:12.34Baryła Julia0014.12.2013Berlin (GER)
200 grzbietowy2:38.60Woźnica Milena0416.12.2017Dębica

50 klasyczny

37.78

Baryła Julia

00

15.12.2013

Berlin (GER)
100 klasyczny1:22.80Bikiewicz Agata8430.12.19971997 - 50
200 klasyczny3:03.52Herasimowicz Zuzanna0230.11.2014Erfurt (GER)

50 motylkowy

31.12

Skibiak Klaudia

02

19.12.2015

Berlin (GER)
100 motylkowy1:11.63Klonowska Julia0014.12.2013Berlin (GER)
200 motylkowy2:59.74Limit czasowy k 13 lat8730.12.20002000 - 50

200 zmienny

2:36.66

Skibiak Klaudia

02

30.05.2015

Szczecin
400 zmienny5:53.13Limit czasowy k 13 lat8730.12.20002000 - 50

4 x 100 dowolny

4:35.41

Dwójka Morena Gdańsk Kobiet

30.12.1997

1997 - 50
Jackiewicz Anna, Smolińska Anna, Zygmuntowicz Elżbieta, Bikiewicz Agata

4 x 100 zmienny

5:04.09

Dwójka Morena Gdańsk Kobiet

30.12.1997

1997 - 50
Bikiewicz Agata