Nr  1. Dziewcząt, 25 gleich  7 - 8 lat
Nr  2. Chłopców, 25 gleich  7 - 8 lat
Nr  3. Dziewcząt, 25m motylkowy  8 - 9 lat
Nr  4. Chłopców, 25m motylkowy  8 - 9 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m zmienny  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 100m zmienny  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 25m grzbietowy  7 - 8 lat
Nr  8. Chłopców, 25m grzbietowy  7 - 8 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 25 Dokł. do st. dow.  7 - 8 lat
Nr  12. Chłopców, 25 Dokł. do st. dow.  7 - 8 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 10 lat
Nr  14. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 10 lat
Nr  15. Dziewcząt, 25m dowolny  7 - 8 lat
Nr  16. Chłopców, 25m dowolny  7 - 8 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 10 lat
Nr  18. Chłopców, 50m dowolny  8 - 10 lat


Wiosenne Zawody Pływackie
Gdańsk, 28-3-2019


Konkurencja 1
28-03-2019 - 9:35
Dziewcząt, 25 gleich7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Chrzanowska Paulina
Drózd Alicja
Betlińska Hanna
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 2
28-03-2019 - 9:35
Chłopców, 25 gleich7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Kurdzielewicz Aleks
Hoffmann Olaf
Bieszke Aleksander
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Denkiewicz Jan
Horbaczewski Piotr
Wrzask Jakub
Stawski Filip
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 3
28-03-2019 - 9:40
Dziewcząt, 25m motylkowy8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Zielińska Zuzanna
Owczarzak Jagoda
Nadolna Maja
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Wyszomirska-Dudek Zofia
Kempińska Zuzanna
Prokopczuk Gabriela
Wróblewska Patrycja
Kuliga Katarzyna
Gach Hanna
10
10
11
10
11
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 4
28-03-2019 - 9:40
Chłopców, 25m motylkowy8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Oczachowski Franciszek
Odya Bartłomiej
Zieleniewski Maksymilian
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 5
28-03-2019 - 9:40
Dziewcząt, 100m zmienny9 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Biedziuk Olivia
Kuliga Agnieszka
Gałecka Alicja
10
09
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
1:56.31
NT
<< TOP >>
Konkurencja 6
28-03-2019 - 9:45
Chłopców, 100m zmienny9 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Rzepka Krzysztof
Gumowski Bartosz
Pietruczuk Kacper
Pozlewicz Maciej
Talarczyk Jan
10
10
09
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
1:54.96
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 7
28-03-2019 - 9:45
Dziewcząt, 25m grzbietowy7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Szatanek Marta
Czyżykowska Magdalena
Suchodolska Natalia
Skierka Magdalena
Kuczera Diana
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 8
28-03-2019 - 9:50
Chłopców, 25m grzbietowy

7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Łosiński Piotr
Szlawski Patryk
Kowalski Antoni
11
11
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Dragun Piotr
May Jakub
Mazur Kajetan
Ochenkowski Oliver
Posmyk Aleksander
Arciszewski Damian
11
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 9
28-03-2019 - 9:50
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Kuban Liliana
Zajfert Larysa
Kuliga Katarzyna
10
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 3
2
3
4
5
Wyszomirska-Dudek Zofia
Thrun Hanna
Dzedzej Alicja
Zielińska Zuzanna
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Downar Hanna
Lewandowska Alicja
Gałecka Alicja
Sendal Lena
Karolak Weronika
Gach Hanna
11
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
56.57
46.36
52.96
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 10
28-03-2019 - 9:55
Chłopców, 50m grzbietowy8 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Pawłowski Dominik
Burzak Henryk
Adamonis Maciej
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
52.22
NT
<< TOP >>
Konkurencja 11
28-03-2019 - 10:00
Dziewcząt, 25 Dokł. do st. dow.7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Betlińska Hanna
Szatanek Marta
Suchodolska Natalia
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 12
28-03-2019 - 10:00
Chłopców, 25 Dokł. do st. dow.

7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Wrzask Jakub
Stawski Filip
Posmyk Aleksander
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Hoffmann Olaf
Arciszewski Damian
May Jakub
Kowalski Antoni
Denkiewicz Jan
11
11
11
12
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 13
28-03-2019 - 10:00
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Krawiec Selena
Downar Hanna
Zajfert Larysa
10
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Wróblewska Patrycja
Walczukiewicz Iga
Biedziuk Olivia
Sendal Lena
Prokopczuk Gabriela
Owczarzak Jagoda
10
10
10
10
11
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
1:06.68
1:01.81
1:03.15
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 14
28-03-2019 - 10:05
Chłopców, 50m klasyczny8 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
6
Adamonis Maciej
Pawłowski Dominik
Oczachowski Franciszek
Błażewicz Kuba
Neumann Jakub
Kaniewski Antoni
10
10
10
10
11
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Talarczyk Jan
Dobrzyński Oliwier
Pietruczuk Kacper
Pozlewicz Maciej
Kosewski Mikołaj
Rudzki Jędrzej
10
10
09
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:05.77
57.49
52.89
57.08
59.35
NT
<< TOP >>
Konkurencja 15
28-03-2019 - 10:10
Dziewcząt, 25m dowolny7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Skierka Magdalena
Kuczera Diana
Czyżykowska Magdalena
Chrzanowska Paulina
Drózd Alicja
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 16
28-03-2019 - 10:10
Chłopców, 25m dowolny7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Horbaczewski Piotr
Kurdzielewicz Aleks
Mazur Kajetan
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Szlawski Patryk
Ochenkowski Oliver
Bieszke Aleksander
Łosiński Piotr
Dragun Piotr
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 17
28-03-2019 - 10:10
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
5
Dzedzej Alicja
Nadolna Maja
Kempińska Zuzanna
Kuban Liliana
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Krawiec Selena
Walczukiewicz Iga
Kuliga Agnieszka
Lewandowska Alicja
Karolak Weronika
Thrun Hanna
10
10
09
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
1:00.84
41.92
50.19
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 18
28-03-2019 - 10:15
Chłopców, 50m dowolny8 - 10 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
Zieleniewski Maksymilian
Kosewski Mikołaj
Błażewicz Kuba
Rudzki Jędrzej
Odya Bartłomiej
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Burzak Henryk
Dobrzyński Oliwier
Gumowski Bartosz
Kaniewski Antoni
Rzepka Krzysztof
Neumann Jakub
10
10
10
10
10
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



54.11
48.08
39.83
45.57
52.05
NT