Nr  1. Dziewcząt, 25 NN do st. dow  6 - 7 lat
Nr  2. Chłopców, 25 NN do st. dow  6 - 7 lat
Nr  3. Dziewcząt, 25m klasyczny  7 - 8 lat
Nr  4. Chłopców, 25m klasyczny  7 - 8 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 9 lat
Nr  6. Chłopców, 50m dowolny  8 - 9 lat
Nr  7. Dziewcząt, 25m dowolny  6 - 8 lat
Nr  8. Chłopców, 25m dowolny  6 - 8 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m zmienny  7 - 8 lat
Nr  10. Chłopców, 50m zmienny  7 - 8 lat
Nr  11. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 9 lat
Nr  12. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 9 lat
Nr  13. Dziewcząt, 25 NN do st. grzb  6 - 7 lat
Nr  14. Chłopców, 25 NN do st. grzb  6 - 7 lat
Nr  15. Dziewcząt, 25m grzbietowy  6 - 8 lat
Nr  16. Chłopców, 25m grzbietowy  6 - 8 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m zmienny  8 - 9 lat
Nr  20. Chłopców, 100m zmienny  8 - 9 lat


Mikołajkowe Zawody Pływackie
Gdańsk, 3.12.2019


Konkurencja 1
03.12.2019 - 9:35
Dziewcząt, 25 NN do st. dow6 - 7 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Filipiak Liliana
Szypiłow Wiktoria
Thrun Zofia
Sendal Kalina
Rusak Antonina
12
12
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 2
03.12.2019 - 9:39
Chłopców, 25 NN do st. dow

6 - 7 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
Noga Franciszek
Kurpiewski Marceli
Żukowski Tymon
Lech Mateusz
Mierzejewski Oskar
Modrzewski Nikodem
12
12
12
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 3
03.12.2019 - 9:43
Dziewcząt, 25m klasyczny7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Chrzanowska Paulina
Skierka Magdalena
Szatanek Marta
Czyżykowska Magdalena
Kuczera Diana
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 4
03.12.2019 - 9:47
Chłopców, 25m klasyczny7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Mazur Kajetan
Bieszke Aleksander
Hoffmann Olaf
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 5
03.12.2019 - 9:51
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Wróblewska Patrycja
Dzedzej Alicja
Thrun Hanna
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

53.93
51.20
52.43
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Owczarzak Jagoda
Karolak Weronika
Gach Hanna
Kempińska Zuzanna
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



48.40
44.45
48.38
50.75
<< TOP >>
Konkurencja 6
03.12.2019 - 9:58
Chłopców, 50m dowolny8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
5
Odya Bartłomiej
Zieleniewski Maksymilian
Błażewicz Kuba
Oczachowski Franciszek
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



50.24
46.75
50.13
58.35
<< TOP >>
Konkurencja 7
03.12.2019 - 10:03
Dziewcząt, 25m dowolny6 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Sendal Kalina
Skowronek Amelia
Niedźwiedzka Amelia
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Lao Izabella
Betlińska Hanna
Suchodolska Natalia
Drózd Alicja
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 8
03.12.2019 - 10:08
Chłopców, 25m dowolny6 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
1
2
3
4
5
6
Kurdzielewicz Aleks
Siwek Igor
Mierzejewski Oskar
Chyliński Piotr
Kowalski Antoni
Szlawski Patryk
11
12
12
12
12
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 3
1
2
3
4
5
6
Śledzik Jan
Rudzki Kacper
Baranowski Marek
Łosiński Piotr
May Jakub
Stawski Filip
12
12
12
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Ochenkowski Oliver
Denkiewicz Jan
Horbaczewski Piotr
Bieszke Aleksander
Arciszewski Damian
Posmyk Aleksander
11
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 9
03.12.2019 - 10:14
Dziewcząt, 50m zmienny7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Chrzanowska Paulina
Skierka Magdalena
Kuczera Diana
Szatanek Marta
Czyżykowska Magdalena
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 10
03.12.2019 - 10:18
Chłopców, 50m zmienny7 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
Łosiński Piotr
Dragun Piotr
Mazur Kajetan
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 11
03.12.2019 - 10:22
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
5
Prokopczuk Gabriela
Kuliga Katarzyna
Downar Hanna
Zajfert Larysa
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

55.25
53.48
1:06.06
1:07.02
Seria 2 z 3
2
3
4
Kempińska Zuzanna
Krawczyk Aleksandra
Wróblewska Patrycja
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

1:06.58
1:00.68
1:08.95
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
6
Wyszomirska-Dudek Zofia
Kuban Liliana
Thrun Hanna
Krawiec Selena
Owczarzak Jagoda
Gach Hanna
10
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



58.86
NT
1:08.20
54.52
56.31
59.39
<< TOP >>
Konkurencja 12
03.12.2019 - 10:31
Chłopców, 50m klasyczny8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
Neumann Jakub
Rudzki Jędrzej
Błażewicz Kuba
Oczachowski Franciszek
Pawłowski Dominik
Adamonis Maciej
11
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



57.82
1:01.07
1:05.14
58.45
1:02.70
1:05.32
<< TOP >>
Konkurencja 13
03.12.2019 - 10:36
Dziewcząt, 25 NN do st. grzb6 - 7 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Rusak Antonina
Rzepka Natalia
Nowak Julia
12
13
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
Wilewska Laura
Szypiłow Wiktoria
Thrun Zofia
Witkowska Blanka
12
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 14
03.12.2019 - 10:41
Chłopców, 25 NN do st. grzb

6 - 7 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
6
Krawczyk Jakub
Lech Mateusz
Burzyński Michał
Korzhyk Uladzislau
Noga Franciszek
Modrzewski Nikodem
12
12
12
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 15
03.12.2019 - 10:45
Dziewcząt, 25m grzbietowy6 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
1
2
3
4
5
Witkowska Blanka
Skowronek Amelia
Filipiak Liliana
Niedźwiedzka Amelia
Rzepka Natalia
12
12
12
12
13
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
6
Suchodolska Natalia
Drózd Alicja
Betlińska Hanna
Lao Izabella
Wilewska Laura
Nowak Julia
11
11
11
11
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 16
03.12.2019 - 10:50
Chłopców, 25m grzbietowy6 - 8 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 4
1
2
3
4
5
Baranowski Marek
Żukowski Tymon
Korzhyk Uladzislau
Siwek Igor
Krawczyk Jakub
12
12
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 4
1
2
3
4
5
6
Chyliński Piotr
Śledzik Jan
Rudzki Kacper
Kowalski Antoni
Kurpiewski Marceli
Burzyński Michał
12
12
12
12
12
12
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 4
1
2
3
4
5
6
Hoffmann Olaf
Ochenkowski Oliver
Stawski Filip
Dodin Marko
Posmyk Aleksander
Szlawski Patryk
11
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
NT
NT
Seria 4 z 4
1
2
3
4
5
6
Arciszewski Damian
Denkiewicz Jan
Dragun Piotr
Horbaczewski Piotr
Kurdzielewicz Aleks
May Jakub
11
11
11
11
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 17
03.12.2019 - 10:58
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
3
4
Zajfert Larysa
Downar Hanna
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

55.90
57.31
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Nadolna Maja
Dzedzej Alicja
Kuban Liliana
Wyszomirska-Dudek Zofia
Zielińska Zuzanna
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



1:01.03
52.17
45.86
47.66
56.48
<< TOP >>
Konkurencja 18
03.12.2019 - 11:05
Chłopców, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
3
4
Odya Bartłomiej
Pawłowski Dominik
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



48.92
52.47
<< TOP >>
Konkurencja 19
03.12.2019 - 11:10
Dziewcząt, 100m zmienny8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
Kuliga Katarzyna
Prokopczuk Gabriela
11
11
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
5
6
Krawiec Selena
Karolak Weronika
Zielińska Zuzanna
Krawczyk Aleksandra
Nadolna Maja
10
10
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
1:51.42
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 20
03.12.2019 - 11:19
Chłopców, 100m zmienny8 - 9 lat
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
5
Neumann Jakub
Adamonis Maciej
Zieleniewski Maksymilian
Rudzki Jędrzej
11
10
10
10
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
2:03.76
NT
NT