Nr  1. Dziewcząt, 25 NN st. grzbietowy  7 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 25 NN st. grzbietowy  7 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 25m grzbietowy  8 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 25m grzbietowy  8 lat i młodsi
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  7 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  7 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 25m dowolny  8 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 25m dowolny  8 lat i młodsi
Nr  9. Dziewcząt, 25m dowolny  7 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 25m dowolny  7 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  8 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 50m dowolny  8 lat i młodsi


Zawody Mikołajkowe
Gdańsk, 10.12.2022


Konkurencja 1
10.12.2022 - 10:00
Dziewcząt, 25 NN st. grzbietowy7 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Kochanowska Danuta
Czarnecka Helena
Kosewska Julia
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
Usenko Daria
Stasińska Katarzyna
Kubis Laura
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 2
10.12.2022 - 10:00
Chłopców, 25 NN st. grzbietowy

7 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
5
Wysocki Tymon
Pazurkiewicz Mikołaj
Kulesza Wojciech
Grabowski Fabian
15
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 3
10.12.2022
Dziewcząt, 25m grzbietowy8 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
5
Stepanok Yana
Topolewska Maja
Amroziak Agata
Bosch Matylda
14
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 4
10.12.2022
Chłopców, 25m grzbietowy

8 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Starczewski Mieszko
Gąsiorowski Kacper
Kuczera Oliwier
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
Honcharov Kyryll
Le Blanc-Dobruk Nikodem
Czerniawski Filip
15
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 5
10.12.2022
Dziewcząt, 25m grzbietowy7 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Kochanowska Danuta
Usenko Daria
Abusola Liliana
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 3
2
3
4
5
Bączek Jana
Kubis Laura
Czarnecka Helena
Michałkiewicz Hanna
15
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
Stasińska Katarzyna
Kosewska Julia
Wencel Aleksandra
Pastwa Joanna
Filipiak Amelia
15
15
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 6
10.12.2022
Chłopców, 25m grzbietowy

7 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
5
Sałek Marcel
Kowalski Antoni
Grabowski Fabian
Narwojsz Antoni
15
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Iwaszko Ignacy
Łukasiewicz Jakub
Pazurkiewicz Mikołaj
Kulesza Wojciech
Wysocki Tymon
15
22
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 7
10.12.2022
Dziewcząt, 25m dowolny8 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
5
Amroziak Agata
Bosch Matylda
Ziękiewicz Sofia
Zapadka Michalina
14
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 8
10.12.2022
Chłopców, 25m dowolny

8 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 3
2
3
4
Gumoś Jan
Neumann Mateusz
Kuczera Oliwier
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 3
2
3
4
5
Honcharov Kyryll
Fabisiak Aleksander
Czerniawski Filip
Went Piotr
15
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
NT
Seria 3 z 3
1
2
3
4
5
Le Blanc-Dobruk Nikodem
Starczewski Mieszko
Zieliński Borys
Kilikowski Mikołaj
Łukaszewski Franciszek
14
14
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 9
10.12.2022
Dziewcząt, 25m dowolny7 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Wencel Aleksandra
Pastwa Joanna
Michałkiewicz Hanna
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
2
3
4
Bączek Jana
Abusola Liliana
Filipiak Amelia
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 10
10.12.2022
Chłopców, 25m dowolny

7 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
1
2
3
4
5
Łukasiewicz Jakub
Sałek Marcel
Kowalski Antoni
Narwojsz Antoni
Iwaszko Ignacy
22
15
15
15
15
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 11
10.12.2022
Dziewcząt, 50m dowolny8 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 1
2
3
4
5
Ziękiewicz Sofia
Zapadka Michalina
Topolewska Maja
Stepanok Yana
14
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
<< TOP >>
Konkurencja 12
10.12.2022
Chłopców, 50m dowolny

8 lat i młodsi
Lista startowa


Rok ur.
Seria 1 z 2
2
3
4
Fabisiak Aleksander
Neumann Mateusz
Gumoś Jan
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk

NT
NT
NT
Seria 2 z 2
1
2
3
4
5
Kilikowski Mikołaj
Gąsiorowski Kacper
Went Piotr
Łukaszewski Franciszek
Zieliński Borys
14
14
14
14
14
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk
Dwójka Morena Gdańsk



NT
NT
NT
NT
NT