Liga Województwa Pomorskiego Młodzików 2020 Chojnice, 8.2. - 26.4.2020 |
1 - I Runda - Chojnice | 08.02.2020 - 10:00 |
Konkurencja 1 08.02.2020 - 10:00 | Dziewcząt, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | Jasińska Aleksandra | 08 | Ósemka Starogard Gd | 1:15.28 | 381 | 15,00 | 36.82 | 38.46 | |||
2. | Chabowska Gabriela | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:21.66 | 299 | 12,00 | 38.67 | 42.99 | |||
3. | Maciejewska Marta | 08 | Neptun Gdańsk | 1:22.69 | 288 | 11,00 | 39.76 | 42.93 | |||
4. | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:24.40 | 270 | 10,00 | 38.31 | 46.09 | |||
5. | Firak Lena | 08 | Neptun Gdańsk | 1:25.72 | 258 | 9,00 | 39.00 | 46.72 | |||
6. | Stanko Khrystyna | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:25.78 | 258 | 8,00 | 39.52 | 46.26 | |||
7. | Dopierała Zofia | 08 | Neptun Gdańsk | 1:31.68 | 211 | 7,00 | 41.71 | 49.97 | |||
8. | Zielińska Małgorzata | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:33.32 | 200 | 6,00 | 42.87 | 50.45 | |||
9. | Huba Kinga | 08 | Delfin Gdynia | 1:34.83 | 190 | 5,00 | 42.41 | 52.42 | |||
10. | Olender Lena | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:36.84 | 179 | 4,00 | 40.93 | 55.91 | |||
11. | Czerwińska Anna | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:39.68 | 164 | 3,00 | 43.83 | 55.85 | |||
12. | Karnath Maria | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:54.21 | 109 | 2,00 | 51.35 | 1:02.86 | |||
DYSKW. | Józefowicz Maja | 08 | Siódemka Sopot | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 10:15) |
13 lat |
1. | Gacka Aleksandra | 07 | Siódemka Gdynia | 1:11.34 | 448 | 15,00 | 32.76 | 38.58 | |||
2. | Grzech Michalina | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:13.43 | 411 | 12,00 | 34.37 | 39.06 | |||
3. | Murawska Wiktoria | 07 | Siódemka Sopot | 1:16.40 | 365 | 11,00 | 35.34 | 41.06 | |||
4. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 1:17.21 | 353 | 10,00 | 36.02 | 41.19 | |||
5. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:17.87 | 344 | 9,00 | 35.87 | 42.00 | |||
6. | Chmielewska Julia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:20.74 | 309 | 8,00 | 38.45 | 42.29 | |||
7. | Zielska Michalina | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:26.78 | 249 | 7,00 | 38.31 | 48.47 | |||
8. | Wiszniewska Julia | 07 | Siódemka Sopot | 1:28.38 | 235 | 6,00 | 39.31 | 49.07 | |||
9. | Wołyńska Wiktoria | 07 | Dwójka Tczew | 1:28.43 | 235 | 5,00 | 41.95 | 46.48 | |||
10. | Jaszczyszyn Julia | 07 | Delfin Gdynia | 1:28.90 | 231 | 4,00 | 41.35 | 47.55 | |||
11. | Suska Zuzanna | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:33.06 | 202 | 3,00 | 42.18 | 50.88 | |||
12. | Kasprzak Amelia | 07 | 1 Solex Lębork | 1:33.48 | 199 | 2,00 | 43.64 | 49.84 | |||
13. | Przybylska Ewa | 07 | 1 Solex Lębork | 1:36.62 | 180 | 1,00 | 43.77 | 52.85 | |||
14. | Kupińska Agata | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:39.80 | 163 | 1,00 | 47.19 | 52.61 | |||
15. | Mielewczyk Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:45.31 | 139 | 1,00 | 48.21 | 57.10 | |||
DYSKW. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | - | |||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 08.02.2020 - 10:14 | Chłopców, 100m motylkowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | Mentel Igor | 08 | Delfin Gdynia | 1:17.61 | 237 | 15,00 | 36.14 | 41.47 | ||
2. | Rosada Szymon | 08 | TRI-Team Rumia | 1:18.27 | 231 | 12,00 | 35.39 | 42.88 | ||
3. | Bieńkowski Mateusz | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:18.62 | 228 | 11,00 | 36.49 | 42.13 | ||
4. | Bober Paweł | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:19.26 | 223 | 10,00 | 37.40 | 41.86 | ||
5. | Szpaczyński Sławomir | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:20.64 | 211 | 9,00 | 36.73 | 43.91 | ||
6. | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:23.93 | 187 | 8,00 | 37.83 | 46.10 | ||
7. | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.64 | 176 | 7,00 | 38.94 | 46.70 | ||
8. | Cytacki Fabian | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:27.42 | 166 | 6,00 | 40.93 | 46.49 | ||
9. | Jańczak Michał | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:28.91 | 158 | 5,00 | 42.14 | 46.77 | ||
10. | Kasyna Bartosz | 08 | Neptun Gdańsk | 1:30.36 | 150 | 4,00 | 42.81 | 47.55 | ||
11. | Hilbrycht Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:31.56 | 144 | 3,00 | 41.95 | 49.61 | ||
12. | Fernówka Marcin | 08 | Delfin Gdynia | 1:31.77 | 143 | 2,00 | 40.15 | 51.62 | ||
13. | Ażgin Krzysztof | 08 | Neptun Gdańsk | 1:33.40 | 136 | 1,00 | 42.32 | 51.08 | ||
14. | Grapentyn Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:35.34 | 128 | 1,00 | 45.74 | 49.60 | ||
15. | Mróz Marcin | 08 | Siódemka Sopot | 1:35.72 | 126 | 1,00 | 41.88 | 53.84 | ||
16. | Kolka Szymon | 08 | Siódemka Sopot | 1:36.13 | 125 | 1,00 | 40.23 | 55.90 | ||
17. | Król Tomasz | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:47.52 | 89 | 1,00 | 48.56 | 58.96 | ||
18. | Denkiewicz Adam | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:49.44 | 84 | 1,00 | 48.61 | 1:00.83 | ||
19. | Tuszkowski Jan | 08 | Dwójka Tczew | 1:57.46 | 68 | 1,00 | 51.47 | 1:05.99 |
13 lat |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 1:08.25 | 349 | 15,00 | 31.83 | 36.42 | |||
2. | Ołownia Ignacy | 07 | Siódemka Gdynia | 1:09.50 | 331 | 12,00 | 31.95 | 37.55 | |||
3. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 1:10.31 | 319 | 11,00 | 33.30 | 37.01 | |||
4. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 1:11.89 | 299 | 10,00 | 34.10 | 37.79 | |||
5. | Sikora Oskar | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:12.42 | 292 | 9,00 | 34.11 | 38.31 | |||
6. | Kozaczek Robert | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:13.22 | 283 | 8,00 | 32.92 | 40.30 | |||
7. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 1:15.79 | 255 | 7,00 | 34.88 | 40.91 | |||
8. | Kaczor Oskar | 07 | Siódemka Gdynia | 1:17.08 | 242 | 6,00 | 36.47 | 40.61 | |||
Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:17.08 | 242 | 6,00 | 36.72 | 40.36 | ||||
10. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:18.59 | 228 | 4,00 | 36.51 | 42.08 | |||
11. | Buksiński Adam | 07 | Delfin Gdynia | 1:18.81 | 227 | 3,00 | 36.44 | 42.37 | |||
12. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:20.31 | 214 | 2,00 | 36.87 | 43.44 | |||
13. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.46 | 205 | 1,00 | 36.93 | 44.53 | |||
14. | Pakulski Miłosz | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.25 | 199 | 1,00 | 37.57 | 44.68 | |||
15. | Surwiło Paweł | 07 | Dwójka Tczew | 1:23.39 | 191 | 1,00 | 36.72 | 46.67 | |||
16. | Styrbicki Cyprian | 07 | Dwójka Tczew | 1:23.53 | 190 | 1,00 | 38.62 | 44.91 | |||
17. | Hallmann Szymon | 07 | 1 Solex Lębork | 1:25.09 | 180 | 1,00 | 38.99 | 46.10 | |||
18. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:25.57 | 177 | 1,00 | 38.25 | 47.32 | |||
19. | Karolewicz Kosma | 07 | Lokomotywa Sopot | 1:28.55 | 160 | 1,00 | 41.59 | 46.96 | |||
20. | Rohda Kacper | 07 | Dwójka Tczew | 1:29.67 | 154 | 1,00 | 41.28 | 48.39 | |||
21. | Szymczak Marcin | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:30.18 | 151 | 1,00 | 44.48 | 45.70 | |||
22. | Grablewski Wojciech | 07 | Siódemka Sopot | 1:39.13 | 114 | 1,00 | 43.70 | 55.43 | |||
DYSKW. | Hubiński Olivier | 07 | Siódemka Gdynia | - | |||||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||||
DYSKW. | Majewicz Cyprian | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 10:21) |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 08.02.2020 - 10:32 | Dziewcząt, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | Maciejewska Marta | 08 | Neptun Gdańsk | 1:27.59 | 360 | 15,00 | 42.86 | 44.73 | ||
2. | Witt Jagoda | 08 | Delfin Gdynia | 1:29.98 | 332 | 12,00 | 43.01 | 46.97 | ||
3. | Stanko Khrystyna | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:31.72 | 314 | 11,00 | 44.35 | 47.37 | ||
4. | Świątek Hanna | 08 | Neptun Gdańsk | 1:32.42 | 307 | 10,00 | 44.41 | 48.01 | ||
5. | Wydarty Anna | 08 | Neptun Gdańsk | 1:32.93 | 302 | 9,00 | 44.75 | 48.18 | ||
6. | Formela Natalia | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:33.03 | 301 | 8,00 | 43.86 | 49.17 | ||
7. | Zielińska Małgorzata | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:33.93 | 292 | 7,00 | 44.84 | 49.09 | ||
8. | Olender Lena | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:37.07 | 265 | 6,00 | 44.49 | 52.58 | ||
9. | Ośka Nina | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:37.22 | 263 | 5,00 | 44.56 | 52.66 | ||
10. | Mołas Dorota | 08 | Lokomotywa Sopot | 1:38.60 | 252 | 4,00 | 45.84 | 52.76 | ||
11. | Styczyńska Wiktoria | 08 | Delfin Gdynia | 1:39.49 | 246 | 3,00 | 46.59 | 52.90 | ||
12. | Lulkiewicz Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:44.02 | 215 | 2,00 | 50.99 | 53.03 | ||
13. | Muchowska Amelia | 08 | Ósemka Starogard Gd | 1:45.33 | 207 | 1,00 | 50.03 | 55.30 | ||
14. | Żółcińska Michalina | 08 | Siódemka Sopot | 1:47.25 | 196 | 1,00 | 50.41 | 56.84 | ||
15. | Bazylewicz Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:48.67 | 188 | 1,00 | 53.05 | 55.62 | ||
16. | Trelka Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:50.66 | 178 | 1,00 | 52.83 | 57.83 | ||
17. | Józefowicz Maja | 08 | Siódemka Sopot | 1:59.37 | 142 | 1,00 | 55.01 | 1:04.36 | ||
18. | Karnath Maria | 08 | Cartusia Kartuzy | 2:04.52 | 125 | 1,00 | 1:00.27 | 1:04.25 | ||
19. | Pioch Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 2:06.11 | 120 | 1,00 | 59.67 | 1:06.44 | ||
20. | Ćwiklińska Zofia | 08 | Ósemka Starogard Gd | 2:11.09 | 107 | 1,00 | 1:01.05 | 1:10.04 | ||
21. | Zborowska Nikola | 08 | MAL WOPR Malbork | 2:13.98 | 100 | 1,00 | 1:02.58 | 1:11.40 |
13 lat |
1. | Skorowska Amelia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:21.85 | 442 | 15,00 | 39.04 | 42.81 | ||
2. | Raczyńska Pola | 07 | Siódemka Sopot | 1:25.01 | 394 | 12,00 | 40.69 | 44.32 | ||
3. | Markiewicz Weronika | 07 | Neptun Gdańsk | 1:27.63 | 360 | 11,00 | 41.41 | 46.22 | ||
4. | Bilińska Natalia | 07 | Siódemka Gdynia | 1:30.85 | 323 | 10,00 | 41.93 | 48.92 | ||
5. | Turowska Zofia | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:31.83 | 313 | 9,00 | 43.19 | 48.64 | ||
6. | Suska Zuzanna | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:31.96 | 311 | 8,00 | 44.21 | 47.75 | ||
7. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:35.58 | 277 | 7,00 | 45.60 | 49.98 | ||
8. | Dymerska Magdalena | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:38.71 | 252 | 6,00 | 46.76 | 51.95 | ||
9. | Bańkowska Julia | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:40.38 | 239 | 5,00 | 47.60 | 52.78 | ||
10. | Turska Weronika | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.82 | 236 | 4,00 | 50.16 | 50.66 | ||
11. | Panow Laura | 07 | Siódemka Sopot | 1:41.54 | 231 | 3,00 | 49.01 | 52.53 | ||
12. | Kłos Zuzanna | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:41.67 | 230 | 2,00 | 49.91 | 51.76 | ||
13. | Przybylska Ewa | 07 | 1 Solex Lębork | 1:41.84 | 229 | 1,00 | 48.54 | 53.30 | ||
14. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:42.31 | 226 | 1,00 | 49.31 | 53.00 | ||
15. | Wołyńska Wiktoria | 07 | Dwójka Tczew | 1:42.65 | 224 | 1,00 | 48.63 | 54.02 | ||
16. | Wiszniewska Julia | 07 | Siódemka Sopot | 1:43.55 | 218 | 1,00 | 49.68 | 53.87 | ||
17. | Czyżewska Oliwia | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:43.94 | 215 | 1,00 | 50.43 | 53.51 | ||
18. | Mielewczyk Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:45.60 | 205 | 1,00 | 49.64 | 55.96 | ||
19. | Rajkowska Zuzanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:48.19 | 191 | 1,00 | 50.71 | 57.48 | ||
20. | Dawidowska Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 1:48.97 | 187 | 1,00 | 51.52 | 57.45 | ||
21. | Piotrowska Rita | 07 | Siódemka Sopot | 2:02.31 | 132 | 1,00 | 56.19 | 1:06.12 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 08.02.2020 - 10:53 | Chłopców, 100m klasyczny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m |
12 lat |
1. | Maistruk Yehor | 08 | TRI-Team Rumia | 1:16.72 | 380 | 15,00 | 36.52 | 40.20 | |||
2. | Wasilewski Mateusz | 08 | TRI-Team Rumia | 1:19.93 | 336 | 12,00 | 38.56 | 41.37 | |||
3. | Staroń Filip | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:23.53 | 295 | 11,00 | 42.26 | 41.27 | |||
4. | Treder Konrad | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:30.14 | 234 | 10,00 | 44.14 | 46.00 | |||
5. | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.57 | 223 | 9,00 | 43.78 | 47.79 | |||
6. | Bober Paweł | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:32.06 | 220 | 8,00 | 43.78 | 48.28 | |||
7. | Szpaczyński Sławomir | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:36.08 | 193 | 7,00 | 45.25 | 50.83 | |||
8. | Janura Tymon | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:36.19 | 193 | 6,00 | 47.11 | 49.08 | |||
9. | Balcerowicz Ryszard | 08 | Dwójka Tczew | 1:36.96 | 188 | 5,00 | 46.43 | 50.53 | |||
10. | Ażgin Krzysztof | 08 | Neptun Gdańsk | 1:37.15 | 187 | 4,00 | 48.36 | 48.79 | |||
11. | Kowalczyk Adam | 08 | Dwójka Tczew | 1:37.44 | 185 | 3,00 | 45.24 | 52.20 | |||
12. | Bąk Filip | 08 | Dwójka Tczew | 1:38.44 | 180 | 2,00 | 46.01 | 52.43 | |||
13. | Kasyna Bartosz | 08 | Neptun Gdańsk | 1:39.66 | 173 | 1,00 | 47.31 | 52.35 | |||
14. | Gromulski Michał | 08 | 1 Solex Lębork | 1:40.37 | 170 | 1,00 | 47.66 | 52.71 | |||
15. | Mróz Marcin | 08 | Siódemka Sopot | 1:40.39 | 169 | 1,00 | 47.34 | 53.05 | |||
16. | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.69 | 168 | 1,00 | 47.65 | 53.04 | |||
17. | Hilbrycht Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | 1:41.05 | 166 | 1,00 | 48.27 | 52.78 | |||
18. | Leszczyński Jakub | 08 | Żabianka Gdańsk | 1:41.17 | 166 | 1,00 | 46.25 | 54.92 | |||
19. | Piotrowski Jakub | 08 | TRI-Team Rumia | 1:41.22 | 165 | 1,00 | 47.65 | 53.57 | |||
20. | Kolka Szymon | 08 | Siódemka Sopot | 1:42.78 | 158 | 1,00 | 48.23 | 54.55 | |||
21. | Grapentyn Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:45.48 | 146 | 1,00 | 49.89 | 55.59 | |||
22. | Majchrzak Kamil | 08 | Dwójka Tczew | 1:46.65 | 141 | 1,00 | 52.15 | 54.50 | |||
23. | Markiewicz Leon | 08 | Neptun Gdańsk | 1:47.39 | 138 | 1,00 | 49.48 | 57.91 | |||
24. | Tuszkowski Jan | 08 | Dwójka Tczew | 1:48.00 | 136 | 1,00 | 52.97 | 55.03 | |||
25. | Kunkel Mikołaj | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:48.81 | 133 | 1,00 | 52.42 | 56.39 | |||
26. | Gross Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:52.44 | 120 | 1,00 | 54.15 | 58.29 | |||
27. | Kwiatkowski Aleksander | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:52.73 | 120 | 1,00 | 53.54 | 59.19 | |||
28. | Król Tomasz | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:53.11 | 118 | 1,00 | 54.99 | 58.12 | |||
29. | Czeczko Jakub | 08 | Siódemka Sopot | 1:53.84 | 116 | 1,00 | 54.12 | 59.72 | |||
30. | Gwiazdowski Olaf | 08 | MAL WOPR Malbork | 1:54.06 | 115 | 1,00 | 55.40 | 58.66 | |||
31. | Sterpejkowicz-Wersocki Antoni | 08 | Siódemka Sopot | 2:01.89 | 94 | 1,00 | 58.77 | 1:03.12 | |||
32. | Rozmierski Krzysztof | 08 | Siódemka Sopot | 2:02.05 | 94 | 1,00 | 57.64 | 1:04.41 | |||
33. | Muchowski Tobiasz | 08 | Ósemka Starogard Gd | 2:02.78 | 92 | 1,00 | 57.67 | 1:05.11 | |||
34. | Grodziski Aleksander | 08 | OSiR Chojnice | 2:18.06 | 65 | 1,00 | 1:04.59 | 1:13.47 | |||
DYSKW. | Mikucki Jędrzej | 08 | Siódemka Sopot | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:05) | |||||||||||
DYSKW. | Piróg Cyprian | 08 | MAL WOPR Malbork | - | |||||||
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu) (Czas: 11:03) |
13 lat |
1. | Spirewski Mikołaj | 07 | Siódemka Gdynia | 1:20.68 | 327 | 15,00 | 38.06 | 42.62 | |||
2. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:21.82 | 313 | 12,00 | 39.10 | 42.72 | |||
3. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 1:24.97 | 280 | 11,00 | 40.63 | 44.34 | |||
4. | Brzuchalski Igor | 07 | Dwójka Tczew | 1:25.69 | 273 | 10,00 | 40.71 | 44.98 | |||
5. | Rząska Olgierd | 07 | OSiR Chojnice | 1:25.90 | 271 | 9,00 | 39.22 | 46.68 | |||
6. | Mazur Adam | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:26.32 | 267 | 8,00 | 40.71 | 45.61 | |||
7. | Hallmann Szymon | 07 | 1 Solex Lębork | 1:26.51 | 265 | 7,00 | 41.36 | 45.15 | |||
8. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 1:26.70 | 263 | 6,00 | 41.75 | 44.95 | |||
9. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 1:26.84 | 262 | 5,00 | 41.08 | 45.76 | |||
10. | Carstens Dominik | 07 | Siódemka Gdynia | 1:29.00 | 243 | 4,00 | 41.84 | 47.16 | |||
11. | Banucha Konrad | 07 | Dwójka Tczew | 1:31.49 | 224 | 3,00 | 44.16 | 47.33 | |||
12. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:31.83 | 222 | 2,00 | 42.91 | 48.92 | |||
13. | Pionka Jakub | 07 | Siódemka Sopot | 1:32.19 | 219 | 1,00 | 42.78 | 49.41 | |||
14. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:32.71 | 215 | 1,00 | 44.78 | 47.93 | |||
15. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 1:33.18 | 212 | 1,00 | 44.40 | 48.78 | |||
16. | Tomaszewski Mateusz | 07 | Skalar Słupsk | 1:34.09 | 206 | 1,00 | 42.83 | 51.26 | |||
17. | Narloch Aleksander | 07 | Neptun Gdańsk | 1:34.80 | 201 | 1,00 | 46.00 | 48.80 | |||
18. | Trybull Aleksander | 07 | Cartusia Kartuzy | 1:37.31 | 186 | 1,00 | 46.60 | 50.71 | |||
19. | Myśków Jakub | 07 | OSiR Chojnice | 1:39.16 | 176 | 1,00 | 46.57 | 52.59 | |||
20. | Rudko Adam | 07 | Dwójka Tczew | 1:39.77 | 173 | 1,00 | 47.67 | 52.10 | |||
21. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gd | 1:39.93 | 172 | 1,00 | 48.04 | 51.89 | |||
22. | Kreft Patrick | 07 | Delfin Gdynia | 1:40.48 | 169 | 1,00 | 47.37 | 53.11 | |||
23. | Karolewicz Kosma | 07 | Lokomotywa Sopot | 1:41.38 | 165 | 1,00 | 48.49 | 52.89 | |||
24. | Pankowski Olivier | 07 | Lokomotywa Sopot | 1:42.23 | 160 | 1,00 | 47.58 | 54.65 | |||
25. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:43.02 | 157 | 1,00 | 48.11 | 54.91 | |||
26. | Dobrysiak Krzysztof | 07 | Delfin Gdynia | 1:43.62 | 154 | 1,00 | 49.05 | 54.57 | |||
27. | Wabia Krystian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:46.25 | 143 | 1,00 | 51.69 | 54.56 | |||
28. | Perszewski Mateusz | 07 | OSiR Chojnice | 1:48.41 | 134 | 1,00 | 48.00 | 1:00.41 | |||
29. | Rozalewicz Antoni | 07 | MAL WOPR Malbork | 1:53.96 | 116 | 1,00 | 52.89 | 1:01.07 | |||
30. | Grablewski Krzysztof | 07 | Siódemka Sopot | 2:01.92 | 94 | 1,00 | 57.62 | 1:04.30 | |||
31. | Kierzkowski Eryk | 07 | Siódemka Sopot | 2:13.47 | 72 | 1,00 | 1:03.43 | 1:10.04 | |||
DYSKW. | Filipczak Filip | 07 | OSiR Chojnice | - | |||||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:14) | |||||||||||
DYSKW. | Bonat Mikołaj | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 11:08) | |||||||||||
DYSKW. | Majewicz Cyprian | 07 | Siódemka Sopot | - | |||||||
K4 - Pływak wykonał cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami (z wyjątkiem ostatniego cyklu przed nawrotem lub zakończeniem wyścigu) (Czas: 11:05) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 08.02.2020 - 11:25 | Dziewcząt, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | Błoszyk Antonina | 08 | TRI-Team Rumia | 2:44.30 | 382 | 39.14 | 41.27 | 42.83 | 41.06 | |||
2. | Zwara Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 2:45.56 | 373 | 38.07 | 42.30 | 43.83 | 41.36 | |||
3. | Chabowska Gabriela | 08 | Żabianka Gdańsk | 2:52.33 | 331 | 39.76 | 44.81 | 44.93 | 42.83 | |||
4. | Świątek Hanna | 08 | Neptun Gdańsk | 2:52.74 | 328 | 40.03 | 44.34 | 45.53 | 42.84 | |||
5. | Grzech Maja | 08 | Cartusia Kartuzy | 2:52.89 | 327 | 41.46 | 43.37 | 45.07 | 42.99 | |||
6. | Witt Jagoda | 08 | Delfin Gdynia | 2:56.41 | 308 | 43.21 | 45.58 | 45.22 | 42.40 | |||
7. | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:57.72 | 301 | 40.58 | 46.90 | 46.94 | 43.30 | |||
8. | Pogorzelska Wiktoria | 08 | Skalar Słupsk | 2:57.87 | 301 | 42.29 | 45.08 | 46.29 | 44.21 | |||
9. | Ćwiklińska Zofia | 08 | Ósemka Starogard Gd | 2:59.98 | 290 | 55.19 | 1:01.32 | |||||
10. | Gwazdacz Karolina | 08 | Żabianka Gdańsk | 3:08.39 | 253 | 43.89 | 47.93 | 49.47 | 47.10 | |||
11. | Dopierała Zofia | 08 | Neptun Gdańsk | 3:09.18 | 250 | 42.58 | 48.78 | 49.87 | 47.95 | |||
12. | Zborowska Nikola | 08 | MAL WOPR Malbork | 3:16.40 | 223 | 46.68 | 49.56 | 50.32 | 49.84 | |||
13. | Bazylewicz Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:16.92 | 221 | 47.09 | 50.00 | 50.30 | 49.53 | |||
14. | Styczyńska Wiktoria | 08 | Delfin Gdynia | 3:19.33 | 214 | 47.43 | 49.96 | 51.87 | 50.07 | |||
15. | Lulkiewicz Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:20.61 | 209 | 47.37 | 51.16 | 52.41 | 49.67 | |||
16. | Muchowska Amelia | 08 | Ósemka Starogard Gd | 3:31.22 | 179 | 49.25 | 52.72 | 55.53 | 53.72 | |||
17. | Pioch Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 3:43.45 | 151 | 51.65 | 56.64 | 1:00.30 | 54.86 |
13 lat |
1. | Burzak Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:25.59 | 549 | 34.30 | 37.93 | 37.18 | 36.18 | |||
2. | Grzech Michalina | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:26.71 | 536 | 34.42 | 37.90 | 38.08 | 36.31 | |||
3. | Rosińska Natalia | 07 | Żabianka Gdańsk | 2:29.25 | 509 | 35.63 | 37.18 | 38.52 | 37.92 | |||
4. | Burdon Paulina | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:30.53 | 496 | 35.69 | 37.63 | 39.06 | 38.15 | |||
5. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 2:35.86 | 447 | 37.85 | 40.56 | 39.67 | 37.78 | |||
6. | Gajewska Maja | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:40.03 | 413 | 37.30 | 40.01 | 42.48 | 40.24 | |||
7. | Raczyńska Pola | 07 | Siódemka Sopot | 2:40.28 | 411 | 39.26 | 41.36 | 40.80 | 38.86 | |||
8. | Truszkowska Adrianna | 07 | Siódemka Sopot | 2:40.69 | 408 | 38.10 | 41.06 | 41.76 | 39.77 | |||
9. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 2:43.95 | 384 | 37.18 | 41.85 | 43.32 | 41.60 | |||
10. | Kokot Klaudia | 07 | Dwójka Tczew | 2:47.10 | 363 | 41.00 | 43.68 | 41.80 | 40.62 | |||
11. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:47.79 | 358 | 39.31 | 42.58 | 43.75 | 42.15 | |||
12. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 2:48.22 | 356 | 39.74 | 42.43 | 43.85 | 42.20 | |||
13. | Bilińska Natalia | 07 | Siódemka Gdynia | 2:55.57 | 313 | 41.08 | 44.90 | 45.61 | 43.98 | |||
14. | Kulik Michalina | 07 | 1 Solex Lębork | 2:56.76 | 306 | 41.64 | 46.22 | 46.60 | 42.30 | |||
15. | Kasprzak Amelia | 07 | 1 Solex Lębork | 2:57.01 | 305 | 40.99 | 45.87 | 47.21 | 42.94 | |||
16. | Szymichowska Wiktoria | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:59.01 | 295 | 41.46 | 45.09 | 47.12 | 45.34 | |||
17. | Turowska Zofia | 07 | Cartusia Kartuzy | 3:03.83 | 272 | 43.93 | 48.16 | 47.35 | 44.39 | |||
18. | Kowalewska Natasza | 07 | Marlin Słupsk | 3:05.62 | 265 | 42.64 | 47.25 | 48.86 | 46.87 | |||
19. | Wojtas Maja | 07 | Skalar Słupsk | 3:09.79 | 247 | 46.25 | 49.39 | 49.21 | 44.94 | |||
20. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 3:10.31 | 245 | 44.57 | 47.79 | 49.75 | 48.20 | |||
21. | Kupińska Agata | 07 | MAL WOPR Malbork | 3:12.67 | 236 | 46.27 | 49.23 | 49.54 | 47.63 | |||
22. | Rajkowska Zuzanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 3:15.31 | 227 | 47.72 | 49.43 | 50.16 | 48.00 | |||
23. | Czyżewska Oliwia | 07 | Żabianka Gdańsk | 3:25.73 | 194 | 45.67 | 51.10 | 50.52 | 58.44 | |||
24. | Dawidowska Wiktoria | 07 | 1 Solex Lębork | 3:26.11 | 193 | 50.18 | 52.01 | 53.17 | 50.75 | |||
25. | Panow Laura | 07 | Siódemka Sopot | 3:28.09 | 188 | 49.75 | 55.77 | 54.46 | 48.11 | |||
26. | Dymerska Magdalena | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:31.46 | 179 | 48.10 | 54.22 | 56.07 | 53.07 | |||
27. | Piotrowska Rita | 07 | Siódemka Sopot | 3:35.10 | 170 | 49.63 | 55.20 | 56.94 | 53.33 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 08.02.2020 - 11:58 | Chłopców, 200m grzbietowy | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 50m | 100m | 150m | 200m |
12 lat |
1. | Bieńkowski Mateusz | 08 | Żabianka Gdańsk | 2:41.33 | 280 | 38.26 | 40.63 | 41.75 | 40.69 | |||
2. | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:41.97 | 277 | 38.63 | 41.58 | 41.74 | 40.02 | |||
3. | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:44.35 | 265 | 38.70 | 41.76 | 42.11 | 41.78 | |||
4. | Treder Konrad | 08 | Cartusia Kartuzy | 2:48.65 | 245 | 40.84 | 44.03 | 44.16 | 39.62 | |||
5. | Staroń Filip | 08 | Żabianka Gdańsk | 2:52.10 | 231 | 41.09 | 44.89 | 45.88 | 40.24 | |||
6. | Mentel Igor | 08 | Delfin Gdynia | 2:52.43 | 229 | 39.41 | 44.16 | 45.45 | 43.41 | |||
7. | Bąk Filip | 08 | Dwójka Tczew | 2:59.09 | 205 | 42.78 | 46.30 | 46.68 | 43.33 | |||
8. | Łapko Hubert | 08 | Skalar Słupsk | 2:59.76 | 202 | 42.37 | 45.62 | 47.81 | 43.96 | |||
9. | Patoka Dawid | 08 | MAL WOPR Malbork | 3:04.31 | 188 | 41.82 | 47.50 | 49.50 | 45.49 | |||
10. | Piróg Cyprian | 08 | MAL WOPR Malbork | 3:05.50 | 184 | 45.03 | 48.24 | 46.42 | 45.81 | |||
11. | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:05.96 | 183 | 44.65 | 47.80 | 49.11 | 44.40 | |||
12. | Gromulski Michał | 08 | 1 Solex Lębork | 3:06.66 | 181 | 45.06 | 48.59 | 48.99 | 44.02 | |||
13. | Nadolny Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | 3:07.51 | 178 | 44.65 | 47.81 | 46.23 | 48.82 | |||
14. | Mikucki Mateusz | 08 | Delfin Gdynia | 3:11.53 | 167 | 45.17 | 48.65 | 50.41 | 47.30 | |||
15. | Romanowski Franciszek | 08 | Żabianka Gdańsk | 3:11.65 | 167 | 45.45 | 50.45 | 48.58 | 47.17 | |||
16. | Szczukowski Szymon | 08 | Żabianka Gdańsk | 3:15.07 | 158 | 45.97 | 50.78 | 50.03 | 48.29 | |||
17. | Leszczyński Jakub | 08 | Żabianka Gdańsk | 3:22.17 | 142 | 48.82 | 51.75 | 52.97 | 48.63 | |||
18. | Muchowski Tobiasz | 08 | Ósemka Starogard Gd | 3:22.30 | 142 | 46.04 | 52.36 | 52.42 | 51.48 | |||
19. | Piotrowski Jakub | 08 | TRI-Team Rumia | 3:28.17 | 130 | 52.40 | 53.00 | 52.26 | 50.51 | |||
20. | Gwiazdowski Olaf | 08 | MAL WOPR Malbork | 3:34.77 | 118 | 51.27 | 54.85 | 55.16 | 53.49 | |||
21. | Mikucki Jędrzej | 08 | Siódemka Sopot | 3:35.86 | 117 | 50.63 | 55.68 | 55.68 | 53.87 | |||
22. | Denkiewicz Adam | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:36.51 | 116 | 48.20 | 55.66 | 56.77 | 55.88 | |||
23. | Kunkel Mikołaj | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:41.06 | 109 | 53.59 | 57.42 | 58.41 | 51.64 | |||
24. | Gross Patryk | 08 | MAL WOPR Malbork | 3:46.57 | 101 | 55.15 | 58.62 | 58.04 | 54.76 | |||
25. | Czeczko Jakub | 08 | Siódemka Sopot | 4:16.52 | 69 | 59.82 | 1:06.14 | 1:06.70 | 1:03.86 |
13 lat |
1. | Ołownia Ignacy | 07 | Siódemka Gdynia | 2:26.84 | 372 | 34.36 | 37.30 | 38.14 | 37.04 | |||
2. | Sikora Oskar | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:35.54 | 313 | 36.00 | 39.48 | 40.56 | 39.50 | |||
3. | Frączyk Jakub | 07 | Siódemka Gdynia | 2:37.19 | 303 | 36.47 | 40.09 | 40.67 | 39.96 | |||
4. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 2:37.92 | 299 | 37.21 | 40.18 | 41.25 | 39.28 | |||
5. | Trybull Aleksander | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:38.97 | 293 | 39.41 | 41.74 | 40.32 | 37.50 | |||
6. | Carstens Dominik | 07 | Siódemka Gdynia | 2:41.15 | 281 | 39.08 | 41.05 | 41.21 | 39.81 | |||
7. | Winiarski Daniel | 07 | Dwójka Tczew | 2:46.19 | 256 | 38.81 | 42.29 | 44.00 | 41.09 | |||
8. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:47.52 | 250 | 40.08 | 42.89 | 43.74 | 40.81 | |||
9. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:48.75 | 245 | 39.63 | 43.55 | 44.47 | 41.10 | |||
10. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 2:49.27 | 243 | 40.70 | 42.90 | 43.71 | 41.96 | |||
11. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 2:52.40 | 230 | 41.38 | 45.72 | 44.39 | 40.91 | |||
12. | Jastrzębski Igor | 07 | MAL WOPR Malbork | 2:53.97 | 223 | 39.35 | 44.43 | 45.92 | 44.27 | |||
13. | Szymczak Marcin | 07 | Ósemka Starogard Gd | 2:54.06 | 223 | 40.69 | 45.13 | 45.71 | 42.53 | |||
14. | Pankowski Olivier | 07 | Lokomotywa Sopot | 2:56.68 | 213 | 41.29 | 45.09 | 46.34 | 43.96 | |||
15. | Gojtowski Wiktor | 07 | Cartusia Kartuzy | 2:57.44 | 210 | 42.56 | 44.96 | 45.49 | 44.43 | |||
16. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:58.69 | 206 | 41.37 | 45.73 | 46.38 | 45.21 | |||
17. | Grablewski Wojciech | 07 | Siódemka Sopot | 3:02.75 | 193 | 42.33 | 46.52 | 47.82 | 46.08 | |||
18. | Kreft Patrick | 07 | Delfin Gdynia | 3:04.57 | 187 | 43.12 | 46.76 | 47.88 | 46.81 | |||
19. | Wabia Krystian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:13.49 | 162 | 44.64 | 51.36 | 50.92 | 46.57 | |||
20. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 3:14.19 | 160 | 46.50 | 48.65 | 50.53 | 48.51 | |||
21. | Pionka Jakub | 07 | Siódemka Sopot | 3:20.25 | 146 | 45.81 | 51.04 | 54.12 | 49.28 | |||
22. | Rozalewicz Antoni | 07 | MAL WOPR Malbork | 3:26.34 | 134 | 50.10 | 50.78 | 53.32 | 52.14 | |||
23. | Bonat Mikołaj | 07 | Siódemka Sopot | 3:26.72 | 133 | 47.69 | 53.45 | 52.12 | 53.46 | |||
24. | Grablewski Krzysztof | 07 | Siódemka Sopot | 3:35.01 | 118 | 50.44 | 55.27 | 56.62 | 52.68 | |||
25. | Kierzkowski Eryk | 07 | Siódemka Sopot | 3:35.42 | 117 | 47.47 | 54.47 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 08.02.2020 - 12:34 | Dziewcząt, 400m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
12 lat |
1. | Jasińska Aleksandra | 08 | Ósemka Starogard Gd | 5:14.54 | 411 | 1:13.85 | 1:19.56 | 1:21.52 | 1:19.61 | |||
2. | Błoszyk Antonina | 08 | TRI-Team Rumia | 5:15.09 | 409 | 1:15.36 | 1:20.55 | 1:21.43 | 1:17.75 | |||
3. | Grzech Maja | 08 | Cartusia Kartuzy | 5:15.65 | 406 | 1:13.87 | 1:20.43 | 1:22.02 | 1:19.33 | |||
4. | Formela Natalia | 08 | Cartusia Kartuzy | 5:32.30 | 348 | 1:19.83 | 1:27.30 | 1:26.34 | 1:18.83 | |||
5. | Zwara Julia | 08 | Żabianka Gdańsk | 5:32.50 | 348 | 1:18.77 | 1:25.31 | 1:26.53 | 1:21.89 | |||
6. | Pogorzelska Wiktoria | 08 | Skalar Słupsk | 5:34.72 | 341 | 1:19.26 | 1:26.27 | 1:28.10 | 1:21.09 | |||
7. | Huba Kinga | 08 | Delfin Gdynia | 5:42.66 | 318 | 1:21.05 | 1:29.54 | 1:28.36 | 1:23.71 | |||
8. | Wydarty Anna | 08 | Neptun Gdańsk | 5:43.16 | 316 | 1:22.13 | 1:28.48 | 1:28.15 | 1:24.40 | |||
9. | Firak Lena | 08 | Neptun Gdańsk | 5:43.51 | 315 | 1:21.64 | 1:29.07 | 1:28.40 | 1:24.40 | |||
10. | Ośka Nina | 08 | Lokomotywa Sopot | 5:48.11 | 303 | 1:22.26 | 1:31.16 | 1:28.80 | 1:25.89 | |||
11. | Czerwińska Anna | 08 | MAL WOPR Malbork | 6:06.39 | 260 | 1:25.60 | 1:34.25 | 1:34.78 | 1:31.76 | |||
12. | Mołas Dorota | 08 | Lokomotywa Sopot | 6:13.14 | 246 | 1:22.24 | 1:34.07 | 1:39.12 | 1:37.71 | |||
13. | Gwazdacz Karolina | 08 | Żabianka Gdańsk | 6:18.04 | 236 | 1:28.80 | 1:37.04 | 1:38.23 | 1:33.97 | |||
14. | Trelka Zuzanna | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 6:46.85 | 190 | 1:32.48 | 1:45.00 | 1:46.63 | 1:42.74 |
13 lat |
1. | Rosińska Natalia | 07 | Żabianka Gdańsk | 4:46.03 | 546 | 1:08.00 | 1:12.28 | 1:13.41 | 1:12.34 | |||
2. | Burzak Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:53.06 | 508 | 1:10.03 | 1:14.81 | 1:16.57 | 1:11.65 | |||
3. | Gajewska Maja | 07 | Cartusia Kartuzy | 4:58.71 | 480 | 1:10.64 | 1:16.42 | 1:17.54 | 1:14.11 | |||
4. | Gacka Aleksandra | 07 | Siódemka Gdynia | 4:58.87 | 479 | 1:13.26 | 1:17.04 | 1:14.79 | 1:13.78 | |||
5. | Burdon Paulina | 07 | Cartusia Kartuzy | 5:03.12 | 459 | 1:12.08 | 1:16.27 | 1:17.39 | 1:17.38 | |||
6. | Murawska Wiktoria | 07 | Siódemka Sopot | 5:09.34 | 432 | 1:13.37 | 1:18.82 | 1:19.77 | 1:17.38 | |||
7. | Plaga Olga | 07 | Skalar Słupsk | 5:11.97 | 421 | 1:14.78 | 1:19.54 | 1:20.76 | 1:16.89 | |||
8. | Markiewicz Weronika | 07 | Neptun Gdańsk | 5:12.46 | 419 | 1:15.24 | 1:20.46 | 1:19.77 | 1:16.99 | |||
9. | Skorowska Amelia | 07 | Cartusia Kartuzy | 5:25.21 | 372 | 1:16.79 | 1:25.51 | 1:23.07 | 1:19.84 | |||
10. | Kłos Zuzanna | 07 | Ósemka Starogard Gd | 5:25.48 | 371 | 1:17.88 | 1:23.90 | 1:23.86 | 1:19.84 | |||
11. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 5:26.08 | 369 | 1:16.15 | 1:23.37 | 1:25.43 | 1:21.13 | |||
12. | Chmielewska Julia | 07 | Cartusia Kartuzy | 5:26.86 | 366 | 1:18.19 | 1:23.69 | 1:23.53 | 1:21.45 | |||
13. | Kokot Klaudia | 07 | Dwójka Tczew | 5:33.96 | 343 | 1:19.39 | 1:26.72 | 1:26.95 | 1:20.90 | |||
14. | Zielska Michalina | 07 | MAL WOPR Malbork | 5:41.87 | 320 | 1:16.38 | 1:25.84 | 1:29.20 | 1:30.45 | |||
15. | Jaszczyszyn Julia | 07 | Delfin Gdynia | 5:43.90 | 314 | 1:25.88 | 1:29.28 | 1:28.45 | 1:20.29 | |||
16. | Szymichowska Wiktoria | 07 | Cartusia Kartuzy | 5:44.05 | 314 | 1:19.53 | 1:27.07 | 1:28.76 | 1:28.69 | |||
17. | Kulik Michalina | 07 | 1 Solex Lębork | 5:44.30 | 313 | 1:21.94 | 1:30.51 | 1:30.48 | 1:21.37 | |||
18. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gd | 5:47.00 | 306 | 1:22.79 | 1:30.08 | 1:30.16 | 1:23.97 | |||
19. | Turska Weronika | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:54.62 | 287 | 1:23.54 | 1:31.50 | 1:30.58 | 1:29.00 | |||
20. | Bańkowska Julia | 07 | Żabianka Gdańsk | 5:56.53 | 282 | 1:24.03 | 1:32.02 | 1:31.40 | 1:29.08 | |||
21. | Kowalewska Natasza | 07 | Marlin Słupsk | 6:02.63 | 268 | 1:24.29 | 1:32.92 | 1:35.55 | 1:29.87 | |||
22. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 6:11.78 | 249 | 1:27.65 | 1:34.58 | 1:35.95 | 1:33.60 | |||
23. | Wojtas Maja | 07 | Skalar Słupsk | 6:11.86 | 248 | 1:29.42 | 1:35.42 | 1:36.08 | 1:30.94 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 08.02.2020 - 13:23 | Chłopców, 400m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. | 100m | 200m | 300m | 400m |
12 lat |
1. | Wasilewski Mateusz | 08 | TRI-Team Rumia | 4:42.35 | 424 | 1:08.74 | 1:11.91 | 1:11.98 | 1:09.72 | |||
2. | Maistruk Yehor | 08 | TRI-Team Rumia | 4:50.74 | 389 | 1:09.32 | 1:13.80 | 1:14.28 | 1:13.34 | |||
3. | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:17.72 | 298 | 1:11.12 | 1:20.79 | 1:22.52 | 1:23.29 | |||
4. | Kowalczyk Adam | 08 | Dwójka Tczew | 5:19.37 | 293 | 1:14.20 | 1:20.76 | 1:23.48 | 1:20.93 | |||
5. | Cytacki Fabian | 08 | Żabianka Gdańsk | 5:28.66 | 269 | 1:18.26 | 1:25.26 | 1:24.33 | 1:20.81 | |||
6. | Balcerowicz Ryszard | 08 | Dwójka Tczew | 5:33.14 | 258 | 1:18.51 | 1:25.20 | 1:25.25 | 1:24.18 | |||
7. | Janura Tymon | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:33.72 | 257 | 1:18.30 | 1:25.54 | 1:27.03 | 1:22.85 | |||
8. | Jańczak Michał | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:36.83 | 250 | 1:19.57 | 1:25.80 | 1:27.75 | 1:23.71 | |||
9. | Łapko Hubert | 08 | Skalar Słupsk | 5:42.78 | 237 | 1:24.60 | 1:28.61 | 1:27.89 | 1:21.68 | |||
10. | Rosada Szymon | 08 | TRI-Team Rumia | 5:43.29 | 236 | 1:20.41 | 1:29.48 | 1:28.28 | 1:25.12 | |||
11. | Szczukowski Szymon | 08 | Żabianka Gdańsk | 5:57.19 | 209 | 1:23.59 | 1:31.02 | 1:32.70 | 1:29.88 | |||
12. | Nadolny Wiktor | 08 | Cartusia Kartuzy | 5:57.74 | 208 | 1:26.28 | 1:33.36 | 1:33.22 | 1:24.88 | |||
13. | Romanowski Franciszek | 08 | Żabianka Gdańsk | 5:59.90 | 205 | 1:27.12 | 1:31.93 | 1:32.23 | 1:28.62 | |||
14. | Fernówka Marcin | 08 | Delfin Gdynia | 6:07.33 | 192 | 1:27.19 | 1:33.50 | 1:35.90 | 1:30.74 | |||
15. | Mikucki Mateusz | 08 | Delfin Gdynia | 6:09.80 | 189 | 1:27.10 | 1:35.51 | 1:36.66 | 1:30.53 | |||
16. | Majchrzak Kamil | 08 | Dwójka Tczew | 6:34.82 | 155 | 1:30.96 | 1:39.98 | 1:42.78 | 1:41.10 | |||
17. | Kwiatkowski Aleksander | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 6:59.43 | 129 | 1:39.76 | 1:49.31 | 1:49.05 | 1:41.31 |
13 lat |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 4:33.17 | 469 | 1:04.73 | 1:09.41 | 1:09.89 | 1:09.14 | |||
2. | Mazur Adam | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:44.46 | 415 | 1:07.51 | 1:12.61 | 1:12.62 | 1:11.72 | |||
3. | Kozaczek Robert | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 4:50.09 | 391 | 1:08.98 | 1:13.72 | 1:14.35 | 1:13.04 | |||
4. | Hubiński Olivier | 07 | Siódemka Gdynia | 4:50.53 | 389 | 1:10.88 | 1:14.54 | 1:14.08 | 1:11.03 | |||
5. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 5:04.21 | 339 | 1:12.96 | 1:19.39 | 1:18.37 | 1:13.49 | |||
6. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:05.47 | 335 | 1:13.48 | 1:17.72 | 1:18.20 | 1:16.07 | |||
7. | Spirewski Mikołaj | 07 | Siódemka Gdynia | 5:11.71 | 315 | 1:14.60 | 1:20.59 | 1:20.40 | 1:16.12 | |||
8. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 5:12.60 | 313 | 1:14.73 | 1:19.80 | 1:20.01 | 1:18.06 | |||
9. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gd | 5:15.00 | 305 | 1:16.18 | 1:20.39 | 1:21.42 | 1:17.01 | |||
10. | Buksiński Adam | 07 | Delfin Gdynia | 5:15.71 | 303 | 1:17.32 | 1:20.72 | 1:20.40 | 1:17.27 | |||
11. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 5:16.16 | 302 | 1:12.73 | 1:20.47 | 1:20.00 | 1:22.96 | |||
12. | Frączyk Jakub | 07 | Siódemka Gdynia | 5:16.22 | 302 | 1:13.68 | 1:20.31 | 1:21.54 | 1:20.69 | |||
13. | Pakulski Miłosz | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 5:18.81 | 295 | 1:15.95 | 1:21.96 | 1:24.25 | 1:16.65 | |||
14. | Brzuchalski Igor | 07 | Dwójka Tczew | 5:18.90 | 294 | 1:16.55 | 1:20.81 | 1:22.01 | 1:19.53 | |||
15. | Banucha Konrad | 07 | Dwójka Tczew | 5:19.05 | 294 | 1:16.80 | 1:22.54 | 1:22.01 | 1:17.70 | |||
16. | Kaczor Oskar | 07 | Siódemka Gdynia | 5:19.71 | 292 | 1:15.34 | 1:21.30 | 1:22.16 | 1:20.91 | |||
17. | Jastrzębski Igor | 07 | MAL WOPR Malbork | 5:21.59 | 287 | 1:14.47 | 1:21.72 | 1:23.21 | 1:22.19 | |||
18. | Gojtowski Wiktor | 07 | Cartusia Kartuzy | 5:24.52 | 279 | 1:16.81 | 1:23.12 | 1:22.98 | 1:21.61 | |||
19. | Narloch Aleksander | 07 | Neptun Gdańsk | 5:26.67 | 274 | 1:17.65 | 1:25.30 | 1:23.62 | 1:20.10 | |||
20. | Styrbicki Cyprian | 07 | Dwójka Tczew | 5:40.86 | 241 | 1:19.31 | 1:26.73 | 1:27.46 | 1:27.36 | |||
21. | Surwiło Paweł | 07 | Dwójka Tczew | 5:42.70 | 237 | 1:17.85 | 1:27.40 | 1:30.25 | 1:27.20 | |||
22. | Tomaszewski Mateusz | 07 | Skalar Słupsk | 5:45.43 | 231 | 1:22.59 | 1:29.65 | 1:30.67 | 1:22.52 | |||
23. | Winiarski Daniel | 07 | Dwójka Tczew | 5:50.93 | 221 | 1:21.49 | 1:30.20 | 1:30.98 | 1:28.26 | |||
24. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gd | 5:53.46 | 216 | 1:26.43 | 1:31.08 | 1:29.89 | 1:26.06 | |||
25. | Rząska Olgierd | 07 | OSiR Chojnice | 6:00.74 | 203 | 1:19.08 | 1:32.88 | 1:36.92 | 1:31.86 | |||
26. | Rudko Adam | 07 | Dwójka Tczew | 6:02.51 | 200 | 1:26.62 | 1:34.93 | 1:33.73 | 1:27.23 | |||
27. | Rohda Kacper | 07 | Dwójka Tczew | 6:05.09 | 196 | 1:23.49 | 1:33.15 | 1:35.14 | 1:33.31 | |||
28. | Dobrysiak Krzysztof | 07 | Delfin Gdynia | 6:09.21 | 189 | 1:27.60 | 1:35.50 | 1:35.64 | 1:30.47 | |||
29. | Filipczak Filip | 07 | OSiR Chojnice | 6:09.71 | 189 | 1:17.20 | 1:37.78 | 1:37.54 | 1:37.19 | |||
30. | Myśków Jakub | 07 | OSiR Chojnice | 6:31.75 | 159 | 1:31.29 | 1:42.14 | 1:42.36 | 1:35.96 | |||
NIE UK. | Perszewski Mateusz | 07 | OSiR Chojnice |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 08.02.2020 - 14:23 | 4 x 50m dowolny | 12 - 13 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Pkt. |
12 lat |
1. | TRI-Team Rumia 12 | TRI-Team Rumia | 2:03.68 | 358 | 30,00 |
Wasilewski Mateusz Rosada Szymon | 08 08 | 29.75 31.20 | Błoszyk Antonina Maistruk Yehor | 08 08 | 33.23 29.50 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 12 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:06.96 | 331 | 24,00 |
Judzińska Julia Łuszczyński Krzysztof | 08 08 | 32.32 30.77 | Jańczak Michał Drejza Filip | 08 08 | 32.36 31.51 |
3. | Żabianka Gdańsk 12 | Żabianka Gdańsk | 2:07.35 | 328 | 22,00 |
Bieńkowski Mateusz Bober Paweł | 08 08 | 31.70 32.43 | Staroń Filip Cytacki Fabian | 08 08 | 31.46 31.76 |
4. | Delfin Gdynia 12 | Delfin Gdynia | 2:08.08 | 323 | 20,00 |
Huba Kinga Fernówka Marcin | 08 08 | 32.60 33.13 | Witt Jagoda Mentel Igor | 08 08 | 32.36 29.99 |
5. | Żabianka Gdańsk 122 | Żabianka Gdańsk | 2:12.95 | 288 | 18,00 |
Chabowska Gabriela Szczukowski Szymon | 08 08 | 33.04 35.12 | Stanko Khrystyna Zwara Julia | 08 08 | 32.52 32.27 |
6. | Cartusia Kartuzy 12 | Cartusia Kartuzy | 2:15.19 | 274 | 16,00 |
Treder Konrad Nadolny Wiktor | 08 08 | 32.92 36.83 | Formela Natalia Grzech Maja | 08 08 | 33.42 32.02 |
7. | Neptun Gdańsk 1 | Neptun Gdańsk | 2:16.30 | 268 | 14,00 |
Firak Lena Wydarty Anna | 08 08 | 33.36 36.24 | Maciejewska Marta Ażgin Krzysztof | 08 08 | 33.26 33.44 |
8. | Dwójka Morena Gdańsk 122 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:16.65 | 266 | 12,00 |
Janura Tymon Gumiński Witold | 08 08 | 33.79 33.30 | Tomczyk Adrian Lulkiewicz Zuzanna | 08 08 | 34.00 35.56 |
9. | Dwójka Tczew 12 | Dwójka Tczew | 2:18.97 | 252 | 10,00 |
Kowalczyk Adam Majchrzak Kamil | 08 08 | 34.81 37.71 | Balcerowicz Ryszard Bąk Filip | 08 08 | 33.97 32.48 |
10. | MAL WOPR Malbork 12 | MAL WOPR Malbork | 2:20.17 | 246 | 8,00 |
Czerwińska Anna Patoka Dawid | 08 08 | 36.00 37.07 | Szpaczyński Sławomir Piróg Cyprian | 08 08 | 32.38 34.72 |
11. | Ósemka Starogard Gd 12 | Ósemka Starogard Gd | 2:32.24 | 192 | 6,00 |
Jasińska Aleksandra Ćwiklińska Zofia | 08 08 | 31.40 45.36 | Muchowska Amelia Muchowski Tobiasz | 08 08 | 37.14 38.34 |
13 lat |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 13 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:55.72 | 438 | 30,00 |
Burzak Martyna Mazur Adam | 07 07 | 28.99 30.13 | Kozaczek Robert Kurpiewski Maksymilian | 07 07 | 28.17 28.43 |
2. | Siódemka Gdynia 13 | Siódemka Gdynia | 1:57.10 | 422 | 24,00 |
Carstens Dominik Hubiński Olivier | 07 07 | 30.76 28.05 | Gacka Aleksandra Ołownia Ignacy | 07 07 | 29.82 28.47 |
3. | TRI-Team Rumia 13 | TRI-Team Rumia | 1:59.42 | 398 | 22,00 |
Hrywniak Igor Kanczkowski Szymon | 07 07 | 30.26 30.74 | Kryś Radosław Niemczyk Szymon | 07 07 | 29.12 29.30 |
4. | Cartusia Kartuzy 13 | Cartusia Kartuzy | 2:01.08 | 382 | 20,00 |
Burdon Paulina Gajewska Maja | 07 07 | 29.93 31.20 | Sikora Oskar Grzech Michalina | 07 07 | 29.79 30.16 |
5. | Siódemka Gdynia 132 | Siódemka Gdynia | 2:05.38 | 344 | 18,00 |
Kaczor Oskar Spirewski Mikołaj | 07 07 | 31.15 30.73 | Bilińska Natalia Frączyk Jakub | 07 07 | 32.08 31.42 |
6. | Dwójka Morena Gdańsk 132 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:05.60 | 342 | 16,00 |
Romaniuk Patryk Lange Aleksandra | 07 07 | 31.39 33.30 | Pancewicz Witold Pakulski Miłosz | 07 07 | 30.91 30.00 |
7. | Żabianka Gdańsk 13 | Żabianka Gdańsk | 2:08.84 | 317 | 14,00 |
Rajkowska Zuzanna Olszyński-Seklecki Jakub | 07 07 | 32.83 31.99 | Dargacz Paulina Rosińska Natalia | 07 07 | 34.58 29.44 |
8. | Dwójka Tczew 13 | Dwójka Tczew | 2:09.13 | 315 | 12,00 |
Banucha Konrad Styrbicki Cyprian | 07 07 | 32.28 32.34 | Brzuchalski Igor Winiarski Daniel | 07 07 | 32.15 32.36 |
9. | 1 Solex Lębork 13 | 1 Solex Lębork | 2:11.57 | 298 | 10,00 |
Hallmann Szymon Kasprzak Amelia | 07 07 | 30.74 32.73 | Kulik Michalina Mielewczyk Wiktoria | 07 07 | 32.87 35.23 |
10. | Cartusia Kartuzy 132 | Cartusia Kartuzy | 2:11.90 | 295 | 8,00 |
Trybull Aleksander Skorowska Amelia | 07 07 | 33.35 33.02 | Gojtowski Wiktor Chmielewska Julia | 07 07 | 33.76 31.77 |
11. | MAL WOPR Malbork 13 | MAL WOPR Malbork | 2:13.16 | 287 | 6,00 |
Zielska Michalina Kupińska Agata | 07 07 | 33.48 36.32 | Suska Zuzanna Jastrzębski Igor | 07 07 | 32.28 31.08 |
12. | Ósemka Starogard Gd 13 | Ósemka Starogard Gd | 2:16.59 | 266 | 4,00 |
Kłos Zuzanna Tokarewicz Igor | 07 07 | 33.12 33.30 | Jagodzińska Zofia Szymczak Marcin | 07 07 | 34.76 35.41 |
13. | Delfin Gdynia 132 | Delfin Gdynia | 2:17.73 | 259 | 2,00 |
Kreft Patrick Dobrysiak Krzysztof | 07 07 | 34.87 37.08 | Jaszczyszyn Julia Kończak Maja | 07 07 | 34.56 31.22 |
DYSKW. | Delfin Gdynia 13 | Delfin Gdynia | - | |||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa) (Czas: 15:00) |
Jończyk Patryk, Buksiński Adam, Majcherowicz Mateusz, Dworakowski Błażej |
DYSKW. | OSiR Chojnice 13 | OSiR Chojnice | - | |||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa) (Czas: 14:56) |
Filipczak Filip, Myśków Jakub, Perszewski Mateusz, Rząska Olgierd |