Młodzieżowa Liga Województwa Pomorskiego 2020 Gdańsk, 15.2. - 4.4.2020 |
Klasyfikacja końcowa kobiet |
Dziewcząt, 14 lat - 9 z 16 Konkurencji |
1. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 1470 | 3 |
2. | Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 1438 | 3 |
3. | Walkusz Hanna | 06 | 1 Solex Lębork | 1424 | 3 |
4. | Olko Zuzanna | 06 | Siódemka Gdynia | 1380 | 3 |
5. | Żochowska Liliana | 06 | Siódemka Gdynia | 1371 | 3 |
6. | Magda Honorata | 06 | Lokomotywa Sopot | 1363 | 3 |
7. | Rulewska Julia | 06 | Ósemka Starogard Gd | 1312 | 3 |
8. | Szachmytowska Lena | 06 | MTS Kwidzyn | 1292 | 3 |
9. | Chojnacka Kinga | 06 | MTS Kwidzyn | 1229 | 3 |
10. | Babalska Kinga | 06 | MTS Kwidzyn | 1214 | 3 |
11. | Sobek Iga | 06 | Żabianka Gdańsk | 1175 | 3 |
12. | Ażgin Marta | 06 | Neptun Gdańsk | 1162 | 3 |
13. | Lemańska Michalina | 06 | MTS Kwidzyn | 1146 | 3 |
14. | Grześkowiak Amelia | 06 | MTS Kwidzyn | 1143 | 3 |
15. | Dłużak Zofia | 06 | Skalar Słupsk | 1128 | 3 |
16. | Klofczyńska Maja | 06 | Żabianka Gdańsk | 1112 | 3 |
17. | Stawicka Matylda | 06 | Żabianka Gdańsk | 1104 | 3 |
18. | Dobrowolska Magdalena | 06 | MTS Kwidzyn | 1050 | 3 |
19. | Moczyło Kaja | 06 | 1 Solex Lębork | 1046 | 3 |
20. | Wasylczuk Lena | 06 | Delfin Gdynia | 1022 | 3 |
21. | Eron Marta | 06 | MKP Gdańsk | 1000 | 3 |
22. | Kawałko Akeksandra | 06 | Skalar Słupsk | 954 | 3 |
23. | Niewiadomska Alicja | 06 | MTS Kwidzyn | 899 | 3 |
24. | Zasina Zofia | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 882 | 3 |
25. | Tomczyk Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 772 | 3 |
26. | Boryczko Alicja | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 705 | 3 |
27. | Bielawa Anna | 06 | TRI-Team Rumia | 1041 | 2 |
28. | Ziemińska Aleksandra | 06 | MAL WOPR Malbork | 793 | 2 |
29. | Grabara Wiktoria | 06 | MAL WOPR Malbork | 772 | 2 |
30. | Malinowska Agata | 06 | Dwójka Tczew | 769 | 2 |
31. | Dopierała Maria | 06 | Neptun Gdańsk | 743 | 2 |
32. | Modzelewska Nikola | 06 | Dwójka Tczew | 720 | 2 |
33. | Szymkiewicz Zofia | 06 | Dwójka Tczew | 711 | 2 |
34. | Koitka Laura | 06 | Dwójka Tczew | 694 | 2 |
35. | Murawska Katarzyna | 06 | Dwójka Tczew | 537 | 2 |
Dziewcząt, 15 lat - 9 z 16 Konkurencji |
1. | Klejna Weronika | 05 | 1 Solex Lębork | 1690 | 3 |
2. | Chrzan Zofia | 05 | Lokomotywa Sopot | 1683 | 3 |
3. | Palicka Wiktoria | 05 | Skalar Słupsk | 1660 | 3 |
4. | Nowak Paulina | 05 | TRI-Team Rumia | 1450 | 3 |
5. | Szalast Karolina | 05 | TRI-Team Rumia | 1407 | 3 |
6. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 1386 | 3 |
7. | Avanesyan Kristina | 05 | Żabianka Gdańsk | 1313 | 3 |
8. | Lipińska Maja | 05 | TRI-Team Rumia | 1276 | 3 |
9. | Leszkiewicz Julia | 05 | Skalar Słupsk | 1147 | 3 |
10. | Batóg Dominika | 05 | Żabianka Gdańsk | 1132 | 3 |
11. | Gawerska Pola | 05 | Neptun Gdańsk | 1130 | 3 |
12. | Pawelec Oliwia | 05 | Siódemka Gdynia | 1123 | 3 |
13. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | Delfin Gdynia | 1121 | 3 |
14. | Szymerkowska Agata | 05 | Żabianka Gdańsk | 1015 | 3 |
15. | Szymerkowska Zuzanna | 05 | Żabianka Gdańsk | 623 | 3 |
16. | Cierpiałowska Paulina | 05 | Żabianka Gdańsk | 1319 | 2 |
17. | Hebel Natalia | 05 | Żabianka Gdańsk | 1091 | 2 |
18. | Walentynowicz Nadia | 05 | MAL WOPR Malbork | 988 | 2 |
19. | Mroczek Magda | 05 | MAL WOPR Malbork | 959 | 2 |
20. | Wolanin Klaudia | 05 | MAL WOPR Malbork | 872 | 2 |
21. | Malinowska Kornelia | 05 | Dwójka Tczew | 702 | 2 |
22. | Szpaczyńska Liliana | 05 | MAL WOPR Malbork | 459 | 2 |
23. | Jarosiewicz Iga | 05 | Neptun Gdańsk | 304 | 1 |
Dziewcząt, 16 lat - 9 z 16 Konkurencji |
1. | Drużba Amelia | 04 | Skalar Słupsk | 1298 | 3 |
2. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 1197 | 3 |
3. | Paluszkiewicz Magdalena | 04 | MKP Gdańsk | 1170 | 3 |
4. | Dymerska Weronika | 04 | MKP Gdańsk | 989 | 3 |
5. | Załucka Amelia | 04 | MKP Gdańsk | 869 | 3 |
6. | Weckwert Iga | 04 | Żabianka Gdańsk | 1219 | 2 |
7. | Woźnica Milena | 04 | Żabianka Gdańsk | 1048 | 2 |
8. | Pielak Julia | 04 | TRI-Team Rumia | 1030 | 2 |
9. | Piasecka Alicja | 04 | Żabianka Gdańsk | 1003 | 2 |
10. | Czerwińska Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 961 | 2 |
11. | Giza Olga | 04 | Żabianka Gdańsk | 849 | 2 |
12. | Mindak Aleksandra | 04 | OSiR Chojnice | 799 | 2 |
13. | Makiła Marianna | 04 | Neptun Gdańsk | 785 | 2 |
14. | Dzierżanowska Nadia | 04 | Delfin Gdynia | 702 | 2 |
Kobiet, 17 - 18 lat - 9 z 16 Konkurencji |
1. | Urban Karolina | 03 | Ósemka Starogard Gd | 1817 | 3 |
2. | Kuchta Maria | 02 | Żabianka Gdańsk | 1757 | 3 |
3. | Piepiórka Martyna | 03 | Żabianka Gdańsk | 1640 | 3 |
4. | Gdaniec Marta | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 1344 | 3 |
5. | Bylińska Agnieszka | 02 | Żabianka Gdańsk | 1319 | 3 |
6. | Beszterda Eliza | 03 | MKP Gdańsk | 1081 | 3 |
7. | Stachurska Zuzanna | 03 | MKP Gdańsk | 760 | 3 |
8. | Saczko Wiktoria | 02 | MKP Gdańsk | 558 | 3 |
9. | Paczkowska Agnieszka | 02 | OSiR Chojnice | 896 | 2 |
10. | Schwarz Helena | 03 | MOSiR Sopot | 816 | 2 |
11. | Molenda Dominika | 03 | Żabianka Gdańsk | 521 | 2 |
Kobiet, 19 - 23 lat - 6 z 16 Konkurencji |
1. | Migdał Maria | 01 | Żabianka Gdańsk | 1553 | 3 |
2. | Łuszczyńska Natalia | 01 | MKP Gdańsk | 1153 | 3 |
3. | Piestrzeniewicz Oliwia | 00 | MKP Gdańsk | 974 | 3 |
4. | Morawska Nina | 01 | MKP Gdańsk | 929 | 3 |
5. | Sowiak Julia | 01 | MKP Gdańsk | 596 | 3 |