Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2020 Słupsk, 9.2. - 25.4.2020 |
1 - I Runda Słupsk | 09.02.2020 - 9:45 |
Konkurencja 1 09.02.2020 - 9:45 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Wiśniewska Marta | 09 | Delfin Gdynia | 37.29 | 279 | 15,00 | |||||
2. | Mazurek Paulina | 09 | Skalar Słupsk | 38.10 | 262 | 12,00 | |||||
3. | Prokopów Lena | 09 | Ósemka Starogard Gd | 40.29 | 221 | 11,00 | |||||
4. | Grechuta Paulina | 09 | Siódemka Sopot | 42.10 | 194 | 10,00 | |||||
5. | Dembek Laura | 09 | Delfin Gdynia | 42.50 | 188 | 9,00 | |||||
6. | Czarnecka Oliwia | 09 | TRI-Team Rumia | 43.29 | 178 | 8,00 | |||||
7. | Jankowska Łucja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.11 | 168 | 7,00 | |||||
8. | Zdrojewska Michalina | 09 | 1 Solex Lębork | 45.16 | 157 | 6,00 | |||||
9. | Wieczorek Julia | 09 | 1 Solex Lębork | 45.84 | 150 | 5,00 | |||||
10. | Szklarska Alicja | 09 | TRI-Team Rumia | 45.86 | 150 | 4,00 | |||||
11. | Quant Maja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.58 | 143 | 3,00 | |||||
12. | Zwolińska Zofia | 09 | Delfin Gdynia | 47.21 | 137 | 2,00 | |||||
13. | Ferdynus Oliwia | 09 | 1 Solex Lębork | 47.61 | 134 | 1,00 | |||||
14. | Fota Zofia | 09 | Siódemka Sopot | 49.06 | 122 | 1,00 | |||||
15. | Pietruszyńska Milena | 09 | 1 Solex Lębork | 49.28 | 121 | 1,00 | |||||
16. | Ankier Weronika | 09 | Żabianka Gdańsk | 49.68 | 118 | 1,00 | |||||
17. | Kuszowska Gracja | 09 | Cartusia Kartuzy | 50.96 | 109 | 1,00 | |||||
18. | Jaślanek Maja | 09 | Siódemka Sopot | 51.06 | 108 | 1,00 | |||||
19. | Rozalewicz Hanna | 09 | MAL WOPR Malbork | 51.50 | 106 | 1,00 | |||||
20. | Czoska-Terman Zofia | 09 | 1 Solex Lębork | 54.16 | 91 | 1,00 | |||||
21. | Sosnowska Urszula | 09 | Delfin Gdynia | 59.19 | 69 | 1,00 | |||||
22. | Radomska Antonina | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:00.11 | 66 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Świętoniowska Nadia | 09 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 9:55) | |||||||||||
DYSKW. | Wojczys Natasza | 09 | Delfin Gdynia | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 9:55) | |||||||||||
DYSKW. | Michalska Anna | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 9:54) |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 09.02.2020 - 9:55 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Safranow Jędrzej | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.96 | 188 | 15,00 | |||||
2. | Cysarz Franciszek | 09 | Siódemka Sopot | 38.03 | 187 | 12,00 | |||||
3. | Boboryk Tomasz | 09 | Delfin Gdynia | 41.56 | 143 | 11,00 | |||||
4. | Borowski Dominik | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.96 | 121 | 10,00 | |||||
5. | Łuckiewicz Hubert | 09 | Siódemka Sopot | 45.21 | 111 | 9,00 | |||||
6. | Kozaczek Ryszard | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.64 | 108 | 8,00 | |||||
7. | Grzech Mateusz | 09 | Cartusia Kartuzy | 46.76 | 100 | 7,00 | |||||
8. | Jankowski Hubert | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.02 | 98 | 6,00 | |||||
9. | Skowronek Bartosz | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.17 | 98 | 5,00 | |||||
10. | Trębowicz Bruno | 09 | Siódemka Sopot | 47.40 | 96 | 4,00 | |||||
11. | Matuszewski Maciej | 09 | Żabianka Gdańsk | 47.43 | 96 | 3,00 | |||||
12. | Kreft Mateusz | 09 | Cartusia Kartuzy | 47.55 | 95 | 2,00 | |||||
13. | Vogt Adrian | 09 | OSiR Chojnice | 49.13 | 86 | 1,00 | |||||
14. | Słabek Wiktor | 09 | Cartusia Kartuzy | 49.62 | 84 | 1,00 | |||||
15. | Pietruczuk Kacper | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.21 | 72 | 1,00 | |||||
16. | Gruchała Wiktor | 09 | Cartusia Kartuzy | 52.50 | 71 | 1,00 | |||||
17. | Karaszewski Stanisław | 09 | Neptun Gdańsk | 52.89 | 69 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Jarosiewicz Olaf | 09 | Neptun Gdańsk | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:07) | |||||||||||
DYSKW. | Ogrodnik Marcel | 09 | Delfin Gdynia | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:07) | |||||||||||
DYSKW. | Kubica Szymon | 09 | Żabianka Gdańsk | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:05) | |||||||||||
NW | Nadaj Filip | 09 | Siódemka Sopot | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 09.02.2020 - 10:04 | Dziewcząt, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Stasiak Natasza | 10 | Żabianka Gdańsk | 37.53 | 228 | 15,00 | |||||
2. | Dubiel Liliana | 10 | Żabianka Gdańsk | 37.72 | 224 | 12,00 | |||||
3. | Tomczuk Lidia | 10 | Cartusia Kartuzy | 37.74 | 224 | 11,00 | |||||
4. | Gruda Zofia | 10 | Cartusia Kartuzy | 38.36 | 213 | 10,00 | |||||
5. | Byczkowska Marta | 10 | Cartusia Kartuzy | 39.27 | 199 | 9,00 | |||||
6. | Gałecka Alicja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.54 | 195 | 8,00 | |||||
7. | Nagórska Maja | 10 | MKP Gdańsk | 39.82 | 190 | 7,00 | |||||
8. | Czajkowska Julia | 10 | Delfin Gdynia | 39.83 | 190 | 6,00 | |||||
9. | Maślanka Katarzyna | 10 | Skalar Słupsk | 41.34 | 170 | 5,00 | |||||
10. | Sawicka Olivia | 10 | MAL WOPR Malbork | 42.03 | 162 | 4,00 | |||||
11. | Skibińska Maja | 10 | Siódemka Sopot | 42.18 | 160 | 3,00 | |||||
12. | Zemła Agata | 10 | Siódemka Sopot | 42.30 | 159 | 2,00 | |||||
13. | Sendal Lena | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.83 | 153 | 1,00 | |||||
14. | Biedziuk Olivia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.00 | 151 | 1,00 | |||||
15. | Rybakowska Maja | 10 | Cartusia Kartuzy | 43.08 | 150 | 1,00 | |||||
16. | Kaźmierczak Kornelia | 10 | Delfin Gdynia | 43.61 | 145 | 1,00 | |||||
17. | Krawczyk Aleksandra | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.41 | 137 | 1,00 | |||||
18. | Gach Hanna | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.89 | 124 | 1,00 | |||||
19. | Opara Agata | 10 | Ósemka Starogard Gd | 45.99 | 123 | 1,00 | |||||
20. | Rzeska Lila | 10 | Siódemka Sopot | 46.02 | 123 | 1,00 | |||||
21. | Krawiec Selena | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.31 | 121 | 1,00 | |||||
22. | Beyer Jadwiga | 10 | Cartusia Kartuzy | 46.59 | 119 | 1,00 | |||||
23. | Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.67 | 118 | 1,00 | |||||
24. | Frunia Ewa | 10 | Siódemka Sopot | 46.83 | 117 | 1,00 | |||||
25. | Thrun Hanna | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.52 | 112 | 1,00 | |||||
26. | Walczukiewicz Iga | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.82 | 110 | 1,00 | |||||
27. | Kłos Lena | 10 | Ósemka Starogard Gd | 48.12 | 108 | 1,00 | |||||
28. | Wróblewska Patrycja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.35 | 106 | 1,00 | |||||
29. | Borucka Zofia | 10 | Żabianka Gdańsk | 48.56 | 105 | 1,00 | |||||
30. | Lędzińska Kornelia | 10 | Żabianka Gdańsk | 51.54 | 88 | 1,00 | |||||
31. | Schwarz Aniela | 10 | Siódemka Sopot | 51.88 | 86 | 1,00 | |||||
32. | Wilczewska Maja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 52.94 | 81 | 1,00 | |||||
33. | Kasprzyk Mia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.48 | 78 | 1,00 | |||||
34. | Dzedzej Alicja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.76 | 77 | 1,00 | |||||
35. | Kawka Alicja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 54.17 | 75 | 1,00 | |||||
36. | Majewicz Zuzanna | 10 | Siódemka Sopot | 54.83 | 73 | 1,00 | |||||
37. | Czaplewska Alicja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 55.03 | 72 | 1,00 | |||||
38. | Przytarska Kinga | 10 | Ósemka Starogard Gd | 55.58 | 70 | 1,00 | |||||
39. | Kowalczyk Julia | 10 | Żabianka Gdańsk | 57.07 | 64 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Owczarzak Jagoda | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:14) |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 09.02.2020 - 10:20 | Chłopców, 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Matylla Mateusz | 10 | Siódemka Sopot | 36.06 | 177 | 15,00 | |||||
2. | Gumowski Bartosz | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.20 | 175 | 12,00 | |||||
3. | Walerych Zbigniew | 10 | Żabianka Gdańsk | 36.36 | 173 | 11,00 | |||||
4. | Rudziński Mateusz | 10 | Siódemka Sopot | 36.72 | 167 | 10,00 | |||||
Kopacki Aleksander | 10 | Skalar Słupsk | 36.72 | 167 | 10,00 | ||||||
6. | Patoka Kacper | 10 | MAL WOPR Malbork | 36.82 | 166 | 8,00 | |||||
7. | Żurek Szymon | 10 | Siódemka Sopot | 37.10 | 162 | 7,00 | |||||
8. | Kurkowski Błażej | 10 | MKP Gdańsk | 38.05 | 150 | 6,00 | |||||
9. | Wiśniewski Jovan | 10 | Cartusia Kartuzy | 38.59 | 144 | 5,00 | |||||
10. | Kaniewski Antoni | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.86 | 141 | 4,00 | |||||
11. | Pozlewicz Maciej | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.63 | 133 | 3,00 | |||||
12. | Wątły Kacper | 10 | Delfin Gdynia | 40.21 | 127 | 2,00 | |||||
13. | Burzak Henryk | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.34 | 126 | 1,00 | |||||
14. | Odya Bartłomiej | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.73 | 123 | 1,00 | |||||
15. | Pindel Jan | 10 | MAL WOPR Malbork | 40.77 | 122 | 1,00 | |||||
16. | Anastazjak Sebastian | 10 | Siódemka Sopot | 40.93 | 121 | 1,00 | |||||
17. | Dobrzyński Oliwier | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.30 | 118 | 1,00 | |||||
18. | Talarczyk Jan | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.70 | 114 | 1,00 | |||||
19. | Kotlewski Hubert | 10 | Delfin Gdynia | 41.74 | 114 | 1,00 | |||||
20. | Konieczny-Kucwaj Aleksander | 10 | Neptun Gdańsk | 42.66 | 107 | 1,00 | |||||
21. | Jakóbiak Maksymilian | 10 | Siódemka Sopot | 42.98 | 104 | 1,00 | |||||
22. | Pachnik Szymon | 10 | Siódemka Sopot | 43.09 | 103 | 1,00 | |||||
23. | Quant Leon | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.22 | 103 | 1,00 | |||||
24. | Szpakowski Tymoteusz | 10 | Siódemka Sopot | 43.29 | 102 | 1,00 | |||||
25. | Gołuński Błażej | 10 | Cartusia Kartuzy | 43.35 | 102 | 1,00 | |||||
26. | Ulatowski Julian | 10 | Skalar Słupsk | 43.82 | 98 | 1,00 | |||||
27. | Zieleniewski Maksymilian | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.17 | 96 | 1,00 | |||||
28. | Żerdecki Leonard | 10 | Żabianka Gdańsk | 45.34 | 89 | 1,00 | |||||
29. | Flis Jakub | 10 | Siódemka Sopot | 45.81 | 86 | 1,00 | |||||
30. | Miłkowski Jakub | 10 | Ósemka Starogard Gd | 47.01 | 80 | 1,00 | |||||
31. | Sokołowski Borys | 10 | Skalar Słupsk | 47.47 | 77 | 1,00 | |||||
32. | Błażewicz Kuba | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.60 | 77 | 1,00 | |||||
33. | Rzepka Krzysztof | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.97 | 75 | 1,00 | |||||
34. | Rutkowski Karol | 10 | Żabianka Gdańsk | 48.38 | 73 | 1,00 | |||||
35. | Bielecki Konrad | 10 | Siódemka Sopot | 48.52 | 72 | 1,00 | |||||
36. | Płonowski Ziemowit | 10 | Żabianka Gdańsk | 48.59 | 72 | 1,00 | |||||
37. | Wojtas Wiktor | 10 | Neptun Gdańsk | 48.87 | 71 | 1,00 | |||||
38. | Kawka Jan | 10 | Ósemka Starogard Gd | 49.00 | 70 | 1,00 | |||||
39. | Stawski Jakub | 10 | Siódemka Sopot | 49.15 | 70 | 1,00 | |||||
40. | Nikadon Wiktor | 10 | Skalar Słupsk | 49.25 | 69 | 1,00 | |||||
41. | Kosewski Mikołaj | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.88 | 67 | 1,00 | |||||
42. | Tuptało Franciszek | 10 | Siódemka Sopot | 50.03 | 66 | 1,00 | |||||
43. | Dobrowolski Oskar | 10 | Ósemka Starogard Gd | 50.42 | 64 | 1,00 | |||||
44. | Szeleźniak-Białkowski Kajetan | 10 | Delfin Gdynia | 51.18 | 62 | 1,00 | |||||
45. | Rudzki Jędrzej | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.50 | 60 | 1,00 | |||||
46. | Czarzasty Aleksander | 10 | Siódemka Sopot | 51.54 | 60 | 1,00 | |||||
47. | Romanowski Maciej | 10 | Siódemka Sopot | 52.81 | 56 | 1,00 | |||||
48. | Humięcki Bronisław | 10 | Siódemka Sopot | 55.61 | 48 | 1,00 | |||||
49. | Oczachowski Franciszek | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 56.74 | 45 | 1,00 | |||||
50. | Walczak Nikodem | 10 | Siódemka Sopot | 59.86 | 38 | 1,00 | |||||
51. | Zalewski Aleksander | 10 | Siódemka Sopot | 1:05.94 | 29 | 1,00 | |||||
52. | Topolski Igor | 10 | Siódemka Sopot | 1:06.30 | 28 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Sawicki Zdzisław | 10 | Siódemka Sopot | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:29) | |||||||||||
DYSKW. | Landa Piotr | 10 | Siódemka Sopot | - | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:29) | |||||||||||
DYSKW. | Szymanowicz Roman | 10 | Neptun Gdańsk | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:24) |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 09.02.2020 - 10:39 | Dziewcząt, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Wiśniewska Marta | 09 | Delfin Gdynia | 1:26.10 | 261 | 15,00 | |||||
2. | Sadłowska Maja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:29.83 | 229 | 12,00 | |||||
3. | Cieślińska Gabriela | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:30.35 | 225 | 11,00 | |||||
4. | Gnaś Nadia | 09 | TRI-Team Rumia | 1:30.88 | 222 | 10,00 | |||||
5. | Jaślanek Maja | 09 | Siódemka Sopot | 1:32.03 | 213 | 9,00 | |||||
6. | Malinowska Matylda | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:32.05 | 213 | 8,00 | |||||
7. | Wieczorek Julia | 09 | 1 Solex Lębork | 1:33.95 | 200 | 7,00 | |||||
8. | Kaźmierska Barbara | 09 | TRI-Team Rumia | 1:34.34 | 198 | 6,00 | |||||
9. | Kuszowska Gracja | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:34.84 | 195 | 5,00 | |||||
10. | Jankowska Łucja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:35.22 | 193 | 4,00 | |||||
11. | Rudnicka Antonina | 09 | Neptun Gdańsk | 1:35.31 | 192 | 3,00 | |||||
12. | Grodzka Magdalena | 09 | Żabianka Gdańsk | 1:36.20 | 187 | 2,00 | |||||
13. | Kowalczyk Gabrysia | 09 | TRI-Team Rumia | 1:36.67 | 184 | 1,00 | |||||
14. | Zdrojewska Michalina | 09 | 1 Solex Lębork | 1:37.08 | 182 | 1,00 | |||||
15. | Szklarska Alicja | 09 | TRI-Team Rumia | 1:37.75 | 178 | 1,00 | |||||
16. | Grechuta Paulina | 09 | Siódemka Sopot | 1:39.19 | 170 | 1,00 | |||||
17. | Złoch Oliwia | 09 | 1 Solex Lębork | 1:40.06 | 166 | 1,00 | |||||
18. | Quant Maja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:40.57 | 163 | 1,00 | |||||
19. | Fota Zofia | 09 | Siódemka Sopot | 1:40.82 | 162 | 1,00 | |||||
20. | Kuliga Agnieszka | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:42.29 | 155 | 1,00 | |||||
21. | Zwolińska Zofia | 09 | Delfin Gdynia | 1:44.32 | 146 | 1,00 | |||||
22. | Michalska Anna | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:49.48 | 126 | 1,00 | |||||
23. | Pietruszyńska Milena | 09 | 1 Solex Lębork | 1:50.88 | 122 | 1,00 | |||||
24. | Miłańska Oliwia | 09 | Żabianka Gdańsk | 1:52.69 | 116 | 1,00 | |||||
25. | Rozalewicz Hanna | 09 | MAL WOPR Malbork | 1:55.23 | 108 | 1,00 | |||||
26. | Sosnowska Urszula | 09 | Delfin Gdynia | 1:56.96 | 104 | 1,00 | |||||
27. | Cylkowska Natalia | 09 | Ósemka Starogard Gd | 2:05.70 | 83 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Wilczewska Wiktoria | 09 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:41) | |||||||||||
DYSKW. | Świętoniowska Nadia | 09 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) (Czas: 10:52) | |||||||||||
DYSKW. | Radomska Antonina | 09 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) (Czas: 10:46) | |||||||||||
DYSKW. | Bieniecka Oliwia | 09 | MAL WOPR Malbork | - | |||||||
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu (Czas: 10:52) |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 09.02.2020 - 10:58 | Chłopców, 100m grzbietowy | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Walerych Krzysztof | 09 | Żabianka Gdańsk | 1:21.68 | 214 | 15,00 | |||||
2. | Safranow Jędrzej | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:22.21 | 210 | 12,00 | |||||
3. | Jarosiewicz Olaf | 09 | Neptun Gdańsk | 1:27.14 | 176 | 11,00 | |||||
4. | Narloch Grzegorz | 09 | Neptun Gdańsk | 1:28.80 | 166 | 10,00 | |||||
5. | Kreft Mateusz | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:31.50 | 152 | 9,00 | |||||
6. | Mielcarek Filip | 09 | Skalar Słupsk | 1:34.09 | 140 | 8,00 | |||||
7. | Gruchała Wiktor | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:34.82 | 136 | 7,00 | |||||
8. | Borowski Dominik | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:35.30 | 134 | 6,00 | |||||
9. | Boboryk Tomasz | 09 | Delfin Gdynia | 1:35.46 | 134 | 5,00 | |||||
10. | Dowbusz Maciej | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:36.05 | 131 | 4,00 | |||||
11. | Penk Szymon | 09 | Żabianka Gdańsk | 1:36.67 | 129 | 3,00 | |||||
12. | Landsberg Mateusz | 09 | Ósemka Starogard Gd | 1:37.24 | 127 | 2,00 | |||||
13. | Cierocki Artur | 09 | 1 Solex Lębork | 1:38.11 | 123 | 1,00 | |||||
14. | Konkel Miłosz | 09 | Skalar Słupsk | 1:38.16 | 123 | 1,00 | |||||
15. | Nowak Jakub | 09 | Żabianka Gdańsk | 1:38.44 | 122 | 1,00 | |||||
16. | Przybylski Mati | 09 | Siódemka Sopot | 1:38.50 | 122 | 1,00 | |||||
17. | Trębowicz Bruno | 09 | Siódemka Sopot | 1:40.47 | 115 | 1,00 | |||||
18. | Kłujszo Maciej | 09 | Żabianka Gdańsk | 1:41.74 | 110 | 1,00 | |||||
19. | Laskowski Ksawery | 09 | 1 Solex Lębork | 1:42.33 | 108 | 1,00 | |||||
20. | Nadaj Filip | 09 | Siódemka Sopot | 1:42.68 | 107 | 1,00 | |||||
21. | Słabek Wiktor | 09 | Cartusia Kartuzy | 1:45.92 | 98 | 1,00 | |||||
22. | Bartha Mateusz | 09 | Skalar Słupsk | 1:46.51 | 96 | 1,00 | |||||
23. | Andrasz Miłosz | 09 | Siódemka Sopot | 1:50.98 | 85 | 1,00 | |||||
24. | Budzyła Kamil | 09 | Ósemka Starogard Gd | 1:58.91 | 69 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Kurowski Konstanty | 09 | Skalar Słupsk | - | |||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) (Czas: 11:06) | |||||||||||
DYSKW. | Karaszewski Stanisław | 09 | Neptun Gdańsk | - | |||||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) (Czas: 11:07) |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 09.02.2020 - 11:14 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Beyer Jadwiga | 10 | Cartusia Kartuzy | 48.83 | 200 | 15,00 | |||||
2. | Gruda Zofia | 10 | Cartusia Kartuzy | 50.73 | 178 | 12,00 | |||||
3. | Czajkowska Julia | 10 | Delfin Gdynia | 51.31 | 172 | 11,00 | |||||
4. | Rybakowska Maja | 10 | Cartusia Kartuzy | 51.97 | 165 | 10,00 | |||||
5. | Gałecka Alicja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.08 | 164 | 9,00 | |||||
6. | Stasiak Natasza | 10 | Żabianka Gdańsk | 52.61 | 159 | 8,00 | |||||
7. | Krawczyk Aleksandra | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.86 | 157 | 7,00 | |||||
8. | Sendal Lena | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.04 | 156 | 6,00 | |||||
9. | Gach Hanna | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.23 | 154 | 5,00 | |||||
10. | Nagórska Maja | 10 | MKP Gdańsk | 53.24 | 154 | 4,00 | |||||
11. | Krawiec Selena | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.34 | 153 | 3,00 | |||||
12. | Dubiel Liliana | 10 | Żabianka Gdańsk | 53.71 | 150 | 2,00 | |||||
13. | Kaźmierczak Kornelia | 10 | Delfin Gdynia | 53.95 | 148 | 1,00 | |||||
14. | Biedziuk Olivia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.16 | 146 | 1,00 | |||||
15. | Owczarzak Jagoda | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.31 | 145 | 1,00 | |||||
16. | Sawicka Olivia | 10 | MAL WOPR Malbork | 54.40 | 144 | 1,00 | |||||
17. | Tomczuk Lidia | 10 | Cartusia Kartuzy | 54.55 | 143 | 1,00 | |||||
18. | Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 55.05 | 139 | 1,00 | |||||
19. | Frunia Ewa | 10 | Siódemka Sopot | 55.54 | 135 | 1,00 | |||||
20. | Zemła Agata | 10 | Siódemka Sopot | 57.10 | 125 | 1,00 | |||||
21. | Maślanka Katarzyna | 10 | Skalar Słupsk | 58.01 | 119 | 1,00 | |||||
22. | Borucka Zofia | 10 | Żabianka Gdańsk | 58.63 | 115 | 1,00 | |||||
23. | Walczukiewicz Iga | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.48 | 110 | 1,00 | |||||
24. | Skibińska Maja | 10 | Siódemka Sopot | 59.63 | 109 | 1,00 | |||||
25. | Wróblewska Patrycja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.66 | 109 | 1,00 | |||||
26. | Thrun Hanna | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:00.53 | 105 | 1,00 | |||||
27. | Kłos Lena | 10 | Ósemka Starogard Gd | 1:04.07 | 88 | 1,00 | |||||
28. | Rzeska Lila | 10 | Siódemka Sopot | 1:04.45 | 87 | 1,00 | |||||
29. | Wilczewska Maja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 1:05.85 | 81 | 1,00 | |||||
30. | Lędzińska Kornelia | 10 | Żabianka Gdańsk | 1:06.09 | 80 | 1,00 | |||||
31. | Majewicz Zuzanna | 10 | Siódemka Sopot | 1:06.23 | 80 | 1,00 | |||||
32. | Opara Agata | 10 | Ósemka Starogard Gd | 1:09.94 | 68 | 1,00 | |||||
33. | Kowalczyk Julia | 10 | Żabianka Gdańsk | 1:11.22 | 64 | 1,00 | |||||
34. | Dzedzej Alicja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:12.22 | 61 | 1,00 | |||||
35. | Schwarz Aniela | 10 | Siódemka Sopot | 1:13.34 | 59 | 1,00 | |||||
36. | Kawka Alicja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 1:17.74 | 49 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Byczkowska Marta | 10 | Cartusia Kartuzy | - | |||||||
K11 - Pływak wykonał nierównoczesne lub naprzemienne ruchy nóg (Czas: 11:16) | |||||||||||
DYSKW. | Kasprzyk Mia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | - | |||||||
K5 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową w czasie pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg), z wyjątkiem pierwszego cyklu po starcie i nawrocie (Czas: 11:15) | |||||||||||
DYSKW. | Czaplewska Alicja | 10 | Ósemka Starogard Gd | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:19) | |||||||||||
DYSKW. | Przytarska Kinga | 10 | Ósemka Starogard Gd | - | |||||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) (Czas: 11:19) |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 09.02.2020 - 11:31 | Chłopców, 50m klasyczny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Matylla Mateusz | 10 | Siódemka Sopot | 45.96 | 165 | 15,00 | |||||
2. | Kopacki Aleksander | 10 | Skalar Słupsk | 46.86 | 156 | 12,00 | |||||
3. | Walerych Zbigniew | 10 | Żabianka Gdańsk | 48.50 | 141 | 11,00 | |||||
4. | Żurek Szymon | 10 | Siódemka Sopot | 50.58 | 124 | 10,00 | |||||
5. | Rudziński Mateusz | 10 | Siódemka Sopot | 50.91 | 122 | 9,00 | |||||
6. | Pozlewicz Maciej | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.09 | 120 | 8,00 | |||||
7. | Wątły Kacper | 10 | Delfin Gdynia | 51.41 | 118 | 7,00 | |||||
8. | Sawicki Zdzisław | 10 | Siódemka Sopot | 52.30 | 112 | 6,00 | |||||
9. | Pachnik Szymon | 10 | Siódemka Sopot | 52.32 | 112 | 5,00 | |||||
10. | Gumowski Bartosz | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.40 | 111 | 4,00 | |||||
11. | Burzak Henryk | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.18 | 107 | 3,00 | |||||
12. | Kosewski Mikołaj | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.57 | 104 | 2,00 | |||||
13. | Kurkowski Błażej | 10 | MKP Gdańsk | 53.91 | 102 | 1,00 | |||||
14. | Rutkowski Karol | 10 | Żabianka Gdańsk | 54.03 | 102 | 1,00 | |||||
15. | Talarczyk Jan | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.53 | 99 | 1,00 | |||||
16. | Dobrzyński Oliwier | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.96 | 96 | 1,00 | |||||
17. | Pindel Jan | 10 | MAL WOPR Malbork | 56.14 | 90 | 1,00 | |||||
18. | Ulatowski Julian | 10 | Skalar Słupsk | 56.56 | 88 | 1,00 | |||||
19. | Anastazjak Sebastian | 10 | Siódemka Sopot | 56.84 | 87 | 1,00 | |||||
20. | Patoka Kacper | 10 | MAL WOPR Malbork | 57.23 | 85 | 1,00 | |||||
21. | Płonowski Ziemowit | 10 | Żabianka Gdańsk | 57.73 | 83 | 1,00 | |||||
22. | Quant Leon | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 57.78 | 83 | 1,00 | |||||
23. | Odya Bartłomiej | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 57.99 | 82 | 1,00 | |||||
24. | Kaniewski Antoni | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 58.10 | 82 | 1,00 | |||||
25. | Kotlewski Hubert | 10 | Delfin Gdynia | 58.54 | 80 | 1,00 | |||||
26. | Gołuński Błażej | 10 | Cartusia Kartuzy | 58.78 | 79 | 1,00 | |||||
27. | Jakóbiak Maksymilian | 10 | Siódemka Sopot | 58.93 | 78 | 1,00 | |||||
28. | Konieczny-Kucwaj Aleksander | 10 | Neptun Gdańsk | 59.19 | 77 | 1,00 | |||||
29. | Bielecki Konrad | 10 | Siódemka Sopot | 1:00.50 | 72 | 1,00 | |||||
30. | Szeleźniak-Białkowski Kajetan | 10 | Delfin Gdynia | 1:00.60 | 72 | 1,00 | |||||
31. | Rzepka Krzysztof | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.01 | 70 | 1,00 | |||||
32. | Oczachowski Franciszek | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.06 | 70 | 1,00 | |||||
33. | Żerdecki Leonard | 10 | Żabianka Gdańsk | 1:01.51 | 69 | 1,00 | |||||
34. | Nikadon Wiktor | 10 | Skalar Słupsk | 1:01.94 | 67 | 1,00 | |||||
35. | Rudzki Jędrzej | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.99 | 67 | 1,00 | |||||
36. | Flis Jakub | 10 | Siódemka Sopot | 1:03.52 | 62 | 1,00 | |||||
37. | Błażewicz Kuba | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:04.04 | 61 | 1,00 | |||||
38. | Szymanowicz Roman | 10 | Neptun Gdańsk | 1:04.84 | 59 | 1,00 | |||||
39. | Wiśniewski Jovan | 10 | Cartusia Kartuzy | 1:06.13 | 55 | 1,00 | |||||
40. | Szpakowski Tymoteusz | 10 | Siódemka Sopot | 1:06.82 | 53 | 1,00 | |||||
41. | Stawski Jakub | 10 | Siódemka Sopot | 1:11.87 | 43 | 1,00 | |||||
42. | Landa Piotr | 10 | Siódemka Sopot | 1:12.01 | 43 | 1,00 | |||||
43. | Zieleniewski Maksymilian | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:14.95 | 38 | 1,00 | |||||
44. | Miłkowski Jakub | 10 | Ósemka Starogard Gd | 1:17.70 | 34 | 1,00 | |||||
45. | Wojtas Wiktor | 10 | Neptun Gdańsk | 1:18.62 | 33 | 1,00 | |||||
46. | Dobrowolski Oskar | 10 | Ósemka Starogard Gd | 1:30.76 | 21 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Sokołowski Borys | 10 | Skalar Słupsk | - | |||||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:29) | |||||||||||
DYSKW. | Walczak Nikodem | 10 | Siódemka Sopot | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 11:27) | |||||||||||
DYSKW. | Humięcki Bronisław | 10 | Siódemka Sopot | - | |||||||
K10 - Pływak przeniósł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach) (Czas: 11:38) | |||||||||||
NW | Kawka Jan | 10 | Ósemka Starogard Gd | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 9 09.02.2020 - 11:53 | Dziewcząt, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Mazurek Paulina | 09 | Skalar Słupsk | 2:41.77 | 318 | 15,00 | ||||
2. | Prokopów Lena | 09 | Ósemka Starogard Gd | 2:46.52 | 291 | 12,00 | ||||
3. | Wilczewska Wiktoria | 09 | Cartusia Kartuzy | 2:50.14 | 273 | 11,00 | ||||
4. | Gnaś Nadia | 09 | TRI-Team Rumia | 2:55.31 | 249 | 10,00 | ||||
5. | Wojczys Natasza | 09 | Delfin Gdynia | 2:57.38 | 241 | 9,00 | ||||
6. | Dembek Laura | 09 | Delfin Gdynia | 2:59.28 | 233 | 8,00 | ||||
7. | Kaźmierska Barbara | 09 | TRI-Team Rumia | 3:02.71 | 220 | 7,00 | ||||
8. | Rudnicka Antonina | 09 | Neptun Gdańsk | 3:02.93 | 219 | 6,00 | ||||
9. | Malinowska Matylda | 09 | Cartusia Kartuzy | 3:04.20 | 215 | 5,00 | ||||
10. | Czarnecka Oliwia | 09 | TRI-Team Rumia | 3:04.47 | 214 | 4,00 | ||||
11. | Kuliga Agnieszka | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:04.90 | 213 | 3,00 | ||||
12. | Sadłowska Maja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:06.18 | 208 | 2,00 | ||||
13. | Cieślińska Gabriela | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:09.17 | 198 | 1,00 | ||||
14. | Grodzka Magdalena | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:12.74 | 188 | 1,00 | ||||
15. | Kowalczyk Gabrysia | 09 | TRI-Team Rumia | 3:15.35 | 180 | 1,00 | ||||
16. | Ankier Weronika | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:17.73 | 174 | 1,00 | ||||
17. | Bieniecka Oliwia | 09 | MAL WOPR Malbork | 3:20.88 | 166 | 1,00 | ||||
18. | Czoska-Terman Zofia | 09 | 1 Solex Lębork | 3:25.09 | 156 | 1,00 | ||||
19. | Złoch Oliwia | 09 | 1 Solex Lębork | 3:30.23 | 144 | 1,00 | ||||
20. | Miłańska Oliwia | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:32.31 | 140 | 1,00 | ||||
21. | Ferdynus Oliwia | 09 | 1 Solex Lębork | 3:51.21 | 108 | 1,00 | ||||
NIE UK. | Cylkowska Natalia | 09 | Ósemka Starogard Gd | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 10 09.02.2020 - 12:11 | Chłopców, 200m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Walerych Krzysztof | 09 | Żabianka Gdańsk | 2:44.46 | 220 | 15,00 | |||||
2. | Narloch Grzegorz | 09 | Neptun Gdańsk | 2:55.15 | 182 | 12,00 | |||||
3. | Cysarz Franciszek | 09 | Siódemka Sopot | 2:56.49 | 178 | 11,00 | |||||
4. | Mielcarek Filip | 09 | Skalar Słupsk | 2:56.90 | 177 | 10,00 | |||||
5. | Ogrodnik Marcel | 09 | Delfin Gdynia | 2:57.69 | 174 | 9,00 | |||||
6. | Kozaczek Ryszard | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:02.73 | 160 | 8,00 | |||||
7. | Matuszewski Maciej | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:05.78 | 153 | 7,00 | |||||
8. | Kubica Szymon | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:08.40 | 146 | 6,00 | |||||
9. | Skowronek Bartosz | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:09.52 | 144 | 5,00 | |||||
10. | Konkel Miłosz | 09 | Skalar Słupsk | 3:09.74 | 143 | 4,00 | |||||
11. | Penk Szymon | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:11.00 | 140 | 3,00 | |||||
12. | Vogt Adrian | 09 | OSiR Chojnice | 3:12.08 | 138 | 2,00 | |||||
13. | Dowbusz Maciej | 09 | Cartusia Kartuzy | 3:12.17 | 138 | 1,00 | |||||
14. | Pietruczuk Kacper | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:12.69 | 137 | 1,00 | |||||
15. | Kłujszo Maciej | 09 | Żabianka Gdańsk | 3:12.93 | 136 | 1,00 | |||||
16. | Laskowski Ksawery | 09 | 1 Solex Lębork | 3:15.88 | 130 | 1,00 | |||||
17. | Jankowski Hubert | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 3:17.21 | 127 | 1,00 | |||||
18. | Kurowski Konstanty | 09 | Skalar Słupsk | 3:25.28 | 113 | 1,00 | |||||
19. | Grzech Mateusz | 09 | Cartusia Kartuzy | 3:27.89 | 109 | 1,00 | |||||
20. | Cierocki Artur | 09 | 1 Solex Lębork | 3:31.43 | 103 | 1,00 | |||||
21. | Bartha Mateusz | 09 | Skalar Słupsk | 3:54.65 | 75 | 1,00 | |||||
DYSKW. | Nowak Jakub | 09 | Żabianka Gdańsk | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 12:21) | |||||||||||
DYSKW. | Budzyła Kamil | 09 | Ósemka Starogard Gd | - | |||||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 12:15) | |||||||||||
NIE UK. | Landsberg Mateusz | 09 | Ósemka Starogard Gd | - |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 09.02.2020 - 12:32 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Cartusia Kartuzy 10 | Cartusia Kartuzy | 2:37.92 | 210 | 30,00 |
Gruda Zofia Byczkowska Marta | 10 10 | 38.00 40.65 | Rybakowska Maja Tomczuk Lidia | 10 10 | 41.49 37.78 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:51.84 | 163 | 24,00 |
Sendal Lena Krawczyk Aleksandra | 10 10 | 41.70 44.63 | Gach Hanna Gałecka Alicja | 10 10 | 45.99 39.52 |
3. | Siódemka Sopot 10 | Siódemka Sopot | 2:59.54 | 143 | 22,00 |
Zemła Agata Frunia Ewa | 10 10 | 40.54 46.84 | Rzeska Lila Skibińska Maja | 10 10 | 49.31 42.85 |
4. | Żabianka Gdańsk 10 | Żabianka Gdańsk | 3:03.22 | 134 | 20,00 |
Stasiak Natasza Kowalczyk Julia | 10 10 | 38.63 54.82 | Borucka Zofia Dubiel Liliana | 10 10 | 51.78 37.99 |
5. | Ósemka Starogard Gd 10 | Ósemka Starogard Gd | 3:23.59 | 98 | 18,00 |
Opara Agata Wilczewska Maja | 10 10 | 49.42 1:02.10 | Kawka Alicja Kłos Lena | 10 10 | 43.59 48.48 |
<< TOP >> |
Konkurencja 11 09.02.2020 - 12:32 | Dziewcząt, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | TRI-Team Rumia 11 | TRI-Team Rumia | 2:28.36 | 253 | 30,00 |
Gnaś Nadia Czarnecka Oliwia | 09 09 | 38.73 35.15 | Szklarska Alicja Kaźmierska Barbara | 09 09 | 39.05 35.43 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:31.64 | 237 | 24,00 |
Quant Maja Kuliga Agnieszka | 09 09 | 38.15 38.07 | Sadłowska Maja Jankowska Łucja | 09 09 | 37.60 37.82 |
3. | Delfin Gdynia 11 | Delfin Gdynia | 2:32.64 | 232 | 22,00 |
Dembek Laura Sosnowska Urszula | 09 09 | 37.08 45.39 | Wojczys Natasza Wiśniewska Marta | 09 09 | 37.53 32.64 |
4. | Cartusia Kartuzy 11 | Cartusia Kartuzy | 2:34.99 | 222 | 20,00 |
Wilczewska Wiktoria Kuszowska Gracja | 09 09 | 34.99 40.94 | Radomska Antonina Malinowska Matylda | 09 09 | 43.23 35.83 |
DYSKW. | 1 Solex Lębork 11 | 1 Solex Lębork | - | ||||||||
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa) (Czas: 12:41) |
Zdrojewska Michalina, Złoch Oliwia, Wieczorek Julia, Pietruszyńska Milena |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 09.02.2020 - 12:42 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 10 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Siódemka Sopot 10 | Siódemka Sopot | 2:30.43 | 160 | 30,00 |
Żurek Szymon Sawicki Zdzisław | 10 10 | 37.64 37.35 | Matylla Mateusz Rudziński Mateusz | 10 10 | 37.83 37.61 |
2. | Dwójka Morena Gdańsk 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:42.56 | 127 | 24,00 |
Kaniewski Antoni Burzak Henryk | 10 10 | 41.99 42.21 | Pozlewicz Maciej Gumowski Bartosz | 10 10 | 42.24 36.12 |
3. | Żabianka Gdańsk 10 | Żabianka Gdańsk | 3:02.42 | 90 | 22,00 |
Walerych Zbigniew Żerdecki Leonard | 10 10 | 37.69 45.33 | Rutkowski Karol Płonowski Ziemowit | 10 10 | 48.52 50.88 |
4. | Skalar Słupsk 10 | Skalar Słupsk | 3:05.07 | 86 | 20,00 |
Kopacki Aleksander Nikadon Wiktor | 10 10 | 39.33 51.56 | Sokołowski Borys Ulatowski Julian | 10 10 | 49.78 44.40 |
<< TOP >> |
Konkurencja 12 09.02.2020 - 12:42 | Chłopców, 4 x 50m dowolny | 11 lat Wyniki |
Punkty: FINA 2019 |
Pozycja | Czas | Fina | Pkt. |
1. | Dwójka Morena Gdańsk 11 | Dwójka Morena Gdańsk | 2:27.45 | 170 | 30,00 |
Borowski Dominik Kozaczek Ryszard | 09 09 | 37.64 37.09 | Skowronek Bartosz Safranow Jędrzej | 09 09 | 41.78 30.94 |
2. | Żabianka Gdańsk 11 | Żabianka Gdańsk | 2:27.66 | 170 | 24,00 |
Matuszewski Maciej Kłujszo Maciej | 09 09 | 37.58 39.33 | Nowak Jakub Walerych Krzysztof | 09 09 | 38.02 32.73 |
3. | Cartusia Kartuzy 11 | Cartusia Kartuzy | 2:34.65 | 147 | 22,00 |
Grzech Mateusz Słabek Wiktor | 09 09 | 39.18 38.62 | Gruchała Wiktor Kreft Mateusz | 09 09 | 40.39 36.46 |
4. | Siódemka Sopot 11 | Siódemka Sopot | 2:34.86 | 147 | 20,00 |
Cysarz Franciszek Trębowicz Bruno | 09 09 | 37.21 39.26 | Andrasz Miłosz Przybylski Mati | 09 09 | 40.99 37.40 |
5. | Skalar Słupsk 11 | Skalar Słupsk | 2:43.30 | 125 | 18,00 |
Konkel Miłosz Bartha Mateusz | 09 09 | 38.05 48.74 | Kurowski Konstanty Mielcarek Filip | 09 09 | 38.94 37.57 |