Liga Województwa Pomorskiego Dzieci 2020 Słupsk, 9.2. - 25.4.2020 |
Klasyfikacja końcowa dziewcząt 10 |
Open - 2 z 4 Konkurencji |
1. | Gruda Zofia | 10 | Cartusia Kartuzy | 391 | 2 |
2. | Stasiak Natasza | 10 | Żabianka Gdańsk | 387 | 2 |
3. | Dubiel Liliana | 10 | Żabianka Gdańsk | 374 | 2 |
4. | Tomczuk Lidia | 10 | Cartusia Kartuzy | 367 | 2 |
5. | Czajkowska Julia | 10 | Delfin Gdynia | 362 | 2 |
6. | Gałecka Alicja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 359 | 2 |
7. | Nagórska Maja | 10 | MKP Gdańsk | 344 | 2 |
8. | Beyer Jadwiga | 10 | Cartusia Kartuzy | 319 | 2 |
9. | Rybakowska Maja | 10 | Cartusia Kartuzy | 315 | 2 |
10. | Sendal Lena | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 309 | 2 |
11. | Sawicka Olivia | 10 | MAL WOPR Malbork | 306 | 2 |
12. | Biedziuk Olivia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 297 | 2 |
13. | Krawczyk Aleksandra | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 294 | 2 |
14. | Kaźmierczak Kornelia | 10 | Delfin Gdynia | 293 | 2 |
15. | Maślanka Katarzyna | 10 | Skalar Słupsk | 289 | 2 |
16. | Zemła Agata | 10 | Siódemka Sopot | 284 | 2 |
17. | Gach Hanna | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 278 | 2 |
18. | Krawiec Selena | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 274 | 2 |
19. | Skibińska Maja | 10 | Siódemka Sopot | 269 | 2 |
20. | Wyszomirska-Dudek Zofia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 257 | 2 |
21. | Frunia Ewa | 10 | Siódemka Sopot | 252 | 2 |
22. | Walczukiewicz Iga | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 220 | 2 |
Borucka Zofia | 10 | Żabianka Gdańsk | 220 | 2 |
24. | Thrun Hanna | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 217 | 2 |
25. | Wróblewska Patrycja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 215 | 2 |
26. | Rzeska Lila | 10 | Siódemka Sopot | 210 | 2 |
27. | Byczkowska Marta | 10 | Cartusia Kartuzy | 199 | 2 |
28. | Kłos Lena | 10 | Ósemka Starogard Gd | 196 | 2 |
29. | Opara Agata | 10 | Ósemka Starogard Gd | 191 | 2 |
30. | Lędzińska Kornelia | 10 | Żabianka Gdańsk | 168 | 2 |
31. | Wilczewska Maja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 162 | 2 |
32. | Majewicz Zuzanna | 10 | Siódemka Sopot | 153 | 2 |
33. | Owczarzak Jagoda | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 145 | 2 |
Schwarz Aniela | 10 | Siódemka Sopot | 145 | 2 |
35. | Dzedzej Alicja | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 138 | 2 |
36. | Kowalczyk Julia | 10 | Żabianka Gdańsk | 128 | 2 |
37. | Kawka Alicja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 124 | 2 |
38. | Kasprzyk Mia | 10 | Dwójka Morena Gdańsk | 78 | 2 |
39. | Czaplewska Alicja | 10 | Ósemka Starogard Gd | 72 | 2 |
40. | Przytarska Kinga | 10 | Ósemka Starogard Gd | 70 | 2 |
Klasyfikacja końcowa dziewcząt 11 |
Open - 3 z 6 Konkurencji |
1. | Mazurek Paulina | 09 | Skalar Słupsk | 580 | 2 |
2. | Wiśniewska Marta | 09 | Delfin Gdynia | 540 | 2 |
3. | Prokopów Lena | 09 | Ósemka Starogard Gd | 512 | 2 |
4. | Gnaś Nadia | 09 | TRI-Team Rumia | 471 | 2 |
5. | Sadłowska Maja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 437 | 2 |
6. | Malinowska Matylda | 09 | Cartusia Kartuzy | 428 | 2 |
7. | Cieślińska Gabriela | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 423 | 2 |
8. | Dembek Laura | 09 | Delfin Gdynia | 421 | 2 |
9. | Kaźmierska Barbara | 09 | TRI-Team Rumia | 418 | 2 |
10. | Rudnicka Antonina | 09 | Neptun Gdańsk | 411 | 2 |
11. | Czarnecka Oliwia | 09 | TRI-Team Rumia | 392 | 2 |
12. | Grodzka Magdalena | 09 | Żabianka Gdańsk | 375 | 2 |
13. | Kuliga Agnieszka | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 368 | 2 |
14. | Grechuta Paulina | 09 | Siódemka Sopot | 364 | 2 |
Kowalczyk Gabrysia | 09 | TRI-Team Rumia | 364 | 2 |
16. | Jankowska Łucja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 361 | 2 |
17. | Wieczorek Julia | 09 | 1 Solex Lębork | 350 | 2 |
18. | Zdrojewska Michalina | 09 | 1 Solex Lębork | 339 | 2 |
19. | Szklarska Alicja | 09 | TRI-Team Rumia | 328 | 2 |
20. | Jaślanek Maja | 09 | Siódemka Sopot | 321 | 2 |
21. | Złoch Oliwia | 09 | 1 Solex Lębork | 310 | 2 |
22. | Quant Maja | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 306 | 2 |
23. | Kuszowska Gracja | 09 | Cartusia Kartuzy | 304 | 2 |
24. | Ankier Weronika | 09 | Żabianka Gdańsk | 292 | 2 |
25. | Fota Zofia | 09 | Siódemka Sopot | 284 | 2 |
26. | Zwolińska Zofia | 09 | Delfin Gdynia | 283 | 2 |
27. | Wilczewska Wiktoria | 09 | Cartusia Kartuzy | 273 | 2 |
28. | Miłańska Oliwia | 09 | Żabianka Gdańsk | 256 | 2 |
29. | Czoska-Terman Zofia | 09 | 1 Solex Lębork | 247 | 2 |
30. | Pietruszyńska Milena | 09 | 1 Solex Lębork | 243 | 2 |
31. | Ferdynus Oliwia | 09 | 1 Solex Lębork | 242 | 2 |
32. | Wojczys Natasza | 09 | Delfin Gdynia | 241 | 2 |
33. | Rozalewicz Hanna | 09 | MAL WOPR Malbork | 214 | 2 |
34. | Sosnowska Urszula | 09 | Delfin Gdynia | 173 | 2 |
35. | Bieniecka Oliwia | 09 | MAL WOPR Malbork | 166 | 2 |
36. | Michalska Anna | 09 | Dwójka Morena Gdańsk | 126 | 2 |
37. | Radomska Antonina | 09 | Cartusia Kartuzy | 66 | 2 |
39. | Cylkowska Natalia | 09 | Ósemka Starogard Gd | 83 | 1 |