XXVII Mistrzostwa Miasta Gdańska w Wieloboju Szybkościowym w Pływaniu Gdańsk, 2.6.2018 |
1 - 2. Czerwiec 2018 | 02.06.2018 - 10:00 |
Konkurencja 1 02.06.2018 - 10:00 | Dziewcząt, 50m motylkowy | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Burzak Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.60 | 5,7 | ||||
2. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 37.10 | 4,6 | ||||
3. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.11 | 4,6 | ||||
4. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 40.51 | |||||
5. | Dudziak Oliwia | 07 | Delfin Gdynia | 44.33 | |||||
6. | Kaźmierczak Anastazja | 07 | Delfin Gdynia | 45.13 | |||||
7. | Oller Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 45.69 | |||||
8. | Stepan Amelia | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.10 | |||||
9. | Duszyca Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.50 | |||||
10. | Uleryk Hanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 47.60 | |||||
11. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 48.30 | |||||
12. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 48.32 | |||||
13. | Kuszmar Michalina | 07 | Delfin Gdynia | 55.65 | |||||
14. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 59.74 | |||||
15. | Szwichtenberg Zofia | 07 | Aquarius Słupsk | 1:00.20 | |||||
16. | Bilska Agnieszka | 07 | Aquarius Słupsk | 1:02.48 | |||||
DYSKW. | Kotlewska Zuzanna | 07 | Delfin Gdynia | 46.63 | |||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:07) |
12 lat |
1. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 33.08 | 10,6 | ||||
2. | Bielawa Anna | 06 | TRI-Team Rumia | 34.54 | 7,3 | ||||
3. | Skrobisz Urszula | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 35.55 | 5,1 | ||||
4. | Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 35.60 | 4,9 | ||||
5. | Rulewska Julia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 35.66 | 4,8 | ||||
6. | Stodulska Aleksandra | 06 | Żabianka Gdańsk | 35.93 | 4,2 | ||||
7. | Ażgin Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 35.98 | 4,1 | ||||
8. | Sądej Zuzanna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.16 | 1,4 | ||||
9. | Klofczyńska Maja | 06 | Żabianka Gdańsk | 37.55 | |||||
10. | Olschewska Magdalena | 06 | Aquarius Słupsk | 37.89 | |||||
11. | Wasylczuk Lena | 06 | Delfin Gdynia | 38.12 | |||||
12. | Stawicka Matylda | 06 | Żabianka Gdańsk | 39.04 | |||||
13. | Leszka Iga | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 39.36 | |||||
14. | Miszewska Oliwia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 39.86 | |||||
15. | Brunejko Natalia | 06 | Aquastacja Gdańsk | 39.93 | |||||
16. | Dopierała Maria | 06 | Aquastacja Gdańsk | 41.14 | |||||
17. | Starzyńska Kaja | 06 | OSiR Chojnice | 41.40 | |||||
18. | Łopacińska Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.44 | |||||
19. | Szwichtenberg Julia | 06 | Aquarius Słupsk | 42.83 | |||||
20. | Zaparty Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 43.47 | |||||
21. | Kasprzyk Martyna | 06 | Żabianka Gdańsk | 44.22 | |||||
22. | Opała Adrianna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.28 | |||||
23. | Boryczko Alicja | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.17 | |||||
24. | Tomczyk Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.45 | |||||
25. | Zasina Zofia | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.71 | |||||
26. | Nowakowska Maja | 06 | Aquarius Słupsk | 50.60 | |||||
27. | Budakowska Maria | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 58.13 | |||||
28. | Budakowska Antonina | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 59.80 | |||||
DYSKW. | Keller Amira | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 56.33 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 10:04) |
13 lat |
1. | Szalast Karolina | 05 | TRI-Team Rumia | 31.59 | 11,8 | |||
2. | Herasimowicz Julia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.81 | 11,3 | |||
3. | Lipińska Maja | 05 | TRI-Team Rumia | 32.88 | 8,8 | |||
4. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 33.89 | 6,5 | |||
5. | Sijka Urszula | 05 | Żabianka Gdańsk | 34.88 | 4,2 | |||
6. | Avanesyan Kristina | 05 | Żabianka Gdańsk | 35.48 | 2,8 | |||
7. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | TRI-Team Rumia | 37.09 | ||||
8. | Barszcz Natalia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.68 | ||||
9. | Turczyn Patrycja | 05 | TRI-Team Rumia | 38.30 | ||||
10. | Nowak Paulina | 05 | TRI-Team Rumia | 38.68 | ||||
11. | Drózd Hanna | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.14 | ||||
12. | Marcyniuk Zuzanna | 05 | TRI-Team Rumia | 40.67 | ||||
13. | Nowek Jagoda | 05 | Żabianka Gdańsk | 40.70 | ||||
14. | Jarosiewicz Iga | 05 | Aquastacja Gdańsk | 41.82 | ||||
15. | Szymerkowska Zuzanna | 05 | Żabianka Gdańsk | 41.91 | ||||
16. | Koniuszy Magdalena | 05 | Żabianka Gdańsk | 42.22 | ||||
17. | Kępińska Karolina | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.11 |
14 lat |
1. | Steć Oliwia | 04 | TRI-Team Rumia | 31.56 | 9,8 | |||
2. | Woźnica Milena | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.35 | 8,0 | |||
3. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.84 | 6,8 | |||
4. | Kowalewska Jesika | 04 | TRI-Team Rumia | 34.70 | 2,4 | |||
5. | Myrcha Alicja | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.35 | ||||
6. | Pielak Julia | 04 | TRI-Team Rumia | 36.37 | ||||
7. | Kłos Wiktoria | 04 | TRI-Team Rumia | 37.82 | ||||
8. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 37.94 | ||||
9. | Szymanek Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 38.44 | ||||
10. | Makiła Marianna | 04 | Aquastacja Gdańsk | 39.04 | ||||
Aranowska Wiktoria | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 39.04 | |||||
12. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 40.95 | ||||
13. | Bilińska Natalia | 04 | Żabianka Gdańsk | 41.40 | ||||
14. | Kopeć Zuzanna | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 42.54 |
PK | Gdaniec Marta | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.07 | 2,3 | |||
PK | Herasimowicz Zuzanna | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.37 | ||||
PK | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.42 | 1,7 |
<< TOP >> |
Konkurencja 2 02.06.2018 - 10:24 | Chłopców, 50m motylkowy | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 33.33 | 12,8 | ||||
2. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 36.76 | 5,4 | ||||
3. | Borna Franciszek | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.11 | 4,6 | ||||
4. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 37.41 | 4,0 | ||||
5. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 38.28 | 2,1 | ||||
6. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.28 | |||||
7. | Pakulski Miłosz | 07 | Delfin Gdynia | 39.58 | |||||
8. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 39.74 | |||||
9. | Buksiński Adam | 07 | Delfin Gdynia | 40.30 | |||||
10. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 41.17 | |||||
11. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.42 | |||||
12. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 42.64 | |||||
Stadnik Aleksander | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.64 | ||||||
14. | Jastrzębski Igor | 07 | Delfin Malbork | 44.65 | |||||
15. | Parulski Alan | 07 | Żabianka Gdańsk | 45.93 | |||||
16. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.26 | |||||
17. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 46.37 | |||||
18. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.61 | |||||
19. | Sudoł Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.67 | |||||
20. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.11 | |||||
21. | Szymczak Marcin | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 50.33 | |||||
22. | Stefański Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.27 | |||||
23. | Skoczeń Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.69 | |||||
24. | Wróblewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.76 | |||||
25. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 59.72 | |||||
26. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 1:00.14 | |||||
DYSKW. | Witt Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 45.50 | |||||
M11 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 10:29) | |||||||||
DYSKW. | Rojek Karol | 07 | Delfin Gdynia | 47.95 | |||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg (Czas: 10:22) | |||||||||
DYSKW. | Marciniak Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 58.26 | |||||
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu |
12 lat |
1. | Markowski Wincenty | 06 | TRI-Team Rumia | 30.09 | 15,3 | |||
2. | Kurasiński Tymon | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.21 | 8,1 | |||
3. | Byzdra Mateusz | 06 | TRI-Team Rumia | 34.15 | 6,0 | |||
4. | Dubiel Wiktor | 06 | Żabianka Gdańsk | 34.16 | 6,0 | |||
5. | Dzięgielewski Jacek | 06 | TRI-Team Rumia | 35.08 | 3,8 | |||
6. | Krasowski Konrad | 06 | TRI-Team Rumia | 36.19 | 1,3 | |||
7. | Łomiński Daniel | 06 | Delfin Gdynia | 37.21 | ||||
8. | Pierucki Radosław | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.30 | ||||
9. | Plewnicki Jan | 06 | Żabianka Gdańsk | 37.64 | ||||
10. | Popovych Kyrylo | 06 | TRI-Team Rumia | 37.78 | ||||
11. | Dowbor Dominik | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.00 | ||||
12. | Borski Mikołaj | 06 | TRI-Team Rumia | 40.27 | ||||
13. | Zieńkowicz Jan | 06 | Aquastacja Gdańsk | 40.49 | ||||
14. | Kuliga Krzysztof | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.52 | ||||
15. | Wasilewski Bartosz | 06 | TRI-Team Rumia | 40.97 | ||||
16. | Szynwelski Nikodem | 06 | OSiR Chojnice | 41.54 | ||||
17. | Bąk Oscar | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.12 | ||||
18. | Jaranowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 43.56 | ||||
19. | Prokurat Szymon | 06 | Delfin Gdynia | 44.46 | ||||
20. | Dunowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 47.56 | ||||
21. | Makarowski Olaf | 06 | Żabianka Gdańsk | 47.70 |
13 lat |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 29.60 | 12,4 | ||||
2. | Kowalski Mateusz | 05 | TRI-Team Rumia | 30.73 | 9,6 | ||||
3. | Różański Kamil | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.12 | 8,7 | ||||
4. | Nowacki Błażej | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 31.66 | 7,3 | ||||
5. | Szpanowski Michał | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.62 | 5,0 | ||||
6. | Maksim Tymoteusz | 05 | Żabianka Gdańsk | 33.50 | 2,9 | ||||
7. | Kobus Tymoteusz | 05 | Delfin Gdynia | 33.71 | 2,3 | ||||
8. | Kubiak Kuba | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.04 | 1,5 | ||||
9. | Kreft Szymon | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.06 | 1,5 | ||||
10. | Gnyp Eryk | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.18 | |||||
11. | Mikulski Franciszek | 05 | Aquastacja Gdańsk | 35.34 | |||||
12. | Rażewski Jan | 05 | Delfin Malbork | 36.75 | |||||
13. | Horbaczewski Grzegorz | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.63 | |||||
14. | Trelka Aleksander | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.43 | |||||
15. | Styp-Rekowski Krystian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.32 | |||||
16. | Rybakowski Cezary | 05 | TRI-Team Rumia | 41.37 | |||||
17. | Binkowski Jakub | 05 | Aquastacja Gdańsk | 43.34 | |||||
18. | Knetki Marcin | 05 | Aquarius Słupsk | 43.41 | |||||
19. | Hnatyk Fabian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.52 | |||||
20. | Ortmann Mateusz | 05 | Aquastacja Gdańsk | 43.91 | |||||
21. | Klich Kacper | 05 | TRI-Team Rumia | 47.75 | |||||
DYSKW. | Oryl Stanisław | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 47.58 | |||||
M4 - Pływak wykonał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 10:22) | |||||||||
DYSKW. | Kilich Jakub | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 50.03 | |||||
M8 - Pływak wykonał ruchy nóg jak do stylu klasycznego - stopy zwrócone na zewnątrz (nie dotyczy pływania Masters) (Czas: 10:22) |
14 lat |
1. | Tomaszewski Aleks | 04 | TRI-Team Rumia | 26.89 | 16,3 | ||||
2. | Musiński Kacper | 04 | TRI-Team Rumia | 27.42 | 14,9 | ||||
3. | Gachewicz Miłosz | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.69 | 11,7 | ||||
4. | Wojewski Igor | 04 | TRI-Team Rumia | 29.44 | 9,8 | ||||
5. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Aquastacja Gdańsk | 29.45 | 9,8 | ||||
6. | Wolski Kuba | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.56 | 7,0 | ||||
7. | Krasowski Krzysztof | 04 | TRI-Team Rumia | 32.01 | 3,3 | ||||
8. | Kolęda Maciej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.34 | 2,4 | ||||
9. | Gromowski Jan | 04 | Delfin Gdynia | 32.79 | 1,3 | ||||
10. | Cywiński Piotr | 04 | Aquarius Słupsk | 33.25 | |||||
11. | Kurek Jan | 04 | Delfin Gdynia | 33.32 | |||||
12. | Zawadzki Błażej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.39 | |||||
13. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 34.38 | |||||
14. | Piłat Maciej | 04 | Aquastacja Gdańsk | 35.23 | |||||
15. | Bartoszewicz Antoni | 04 | Żabianka Gdańsk | 35.76 | |||||
16. | Zakrzewski Piotr | 04 | Delfin Malbork | 36.58 | |||||
17. | Piotrowski Kamil | 04 | Żabianka Gdańsk | 37.29 | |||||
18. | Jacyno-Onuszkiewicz Bartosz | 04 | Żabianka Gdańsk | 43.10 | |||||
19. | Wieczorek Mateusz | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 44.32 | |||||
DYSKW. | Knetki Michał | 04 | Aquarius Słupsk | 42.15 | |||||
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierównoczesne ruchy nóg |
PK | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.21 | 7,0 | |||
PK | Sokołowski Fabian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.06 | 5,8 | |||
PK | Hnatyk Damian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.62 | 4,3 | |||
PK | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.66 | 3,3 | |||
PK | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.35 | ||||
PK | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.16 | ||||
PK | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.38 |
<< TOP >> |
Konkurencja 3 02.06.2018 - 10:52 | Dziewcząt, 50m grzbietowy | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Burzak Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.81 | 12,4 | ||||
2. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.12 | 3,7 | ||||
3. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 40.53 | 2,8 | ||||
4. | Kotlewska Zuzanna | 07 | Delfin Gdynia | 41.13 | 1,6 | ||||
5. | Dudziak Oliwia | 07 | Delfin Gdynia | 41.34 | 1,2 | ||||
6. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 41.94 | |||||
7. | Duszyca Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.15 | |||||
8. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 43.68 | |||||
9. | Stepan Amelia | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.35 | |||||
10. | Kaźmierczak Anastazja | 07 | Delfin Gdynia | 44.45 | |||||
11. | Oller Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 46.87 | |||||
12. | Uleryk Hanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 47.68 | |||||
13. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 49.47 | |||||
14. | Kuszmar Michalina | 07 | Delfin Gdynia | 50.38 | |||||
15. | Bilska Agnieszka | 07 | Aquarius Słupsk | 50.76 | |||||
16. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 54.57 | |||||
DYSKW. | Szwichtenberg Zofia | 07 | Aquarius Słupsk | 54.36 | |||||
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami równocześnie) (Czas: 10:44) |
12 lat |
1. | Grabara Wiktoria | 06 | Delfin Malbork | 33.91 | 13,4 | |||
2. | Sądej Zuzanna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.62 | 9,8 | |||
3. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 35.64 | 9,8 | |||
4. | Olschewska Magdalena | 06 | Aquarius Słupsk | 36.90 | 7,2 | |||
5. | Dopierała Maria | 06 | Aquastacja Gdańsk | 37.14 | 6,7 | |||
6. | Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 37.50 | 5,9 | |||
7. | Bielawa Anna | 06 | TRI-Team Rumia | 37.62 | 5,6 | |||
8. | Ażgin Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 37.85 | 5,2 | |||
9. | Stodulska Aleksandra | 06 | Żabianka Gdańsk | 37.97 | 4,9 | |||
10. | Leszka Iga | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 38.09 | 4,7 | |||
11. | Skrobisz Urszula | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 38.27 | 4,3 | |||
12. | Zaparty Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 38.61 | 3,6 | |||
13. | Rulewska Julia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 38.83 | 3,1 | |||
14. | Wasylczuk Lena | 06 | Delfin Gdynia | 39.46 | 1,8 | |||
15. | Miszewska Oliwia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 39.85 | ||||
16. | Klofczyńska Maja | 06 | Żabianka Gdańsk | 39.92 | ||||
17. | Stawicka Matylda | 06 | Żabianka Gdańsk | 40.20 | ||||
18. | Starzyńska Kaja | 06 | OSiR Chojnice | 40.46 | ||||
19. | Łopacińska Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.78 | ||||
20. | Brunejko Natalia | 06 | Aquastacja Gdańsk | 40.82 | ||||
21. | Szwichtenberg Julia | 06 | Aquarius Słupsk | 41.06 | ||||
22. | Kasprzyk Martyna | 06 | Żabianka Gdańsk | 41.89 | ||||
23. | Opała Adrianna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.40 | ||||
24. | Tomczyk Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.41 | ||||
25. | Zasina Zofia | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.53 | ||||
26. | Nowakowska Maja | 06 | Aquarius Słupsk | 45.02 | ||||
27. | Boryczko Alicja | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.87 | ||||
28. | Budakowska Antonina | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 47.47 | ||||
29. | Budakowska Maria | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 48.71 | ||||
30. | Keller Amira | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 51.70 |
13 lat |
1. | Szalast Karolina | 05 | TRI-Team Rumia | 32.74 | 13,5 | |||
2. | Herasimowicz Julia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.60 | 11,6 | |||
3. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 33.66 | 11,5 | |||
4. | Avanesyan Kristina | 05 | Żabianka Gdańsk | 34.77 | 9,1 | |||
5. | Lipińska Maja | 05 | TRI-Team Rumia | 36.79 | 4,7 | |||
6. | Nowak Paulina | 05 | TRI-Team Rumia | 37.22 | 3,7 | |||
7. | Sijka Urszula | 05 | Żabianka Gdańsk | 37.35 | 3,5 | |||
8. | Barszcz Natalia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.06 | 1,9 | |||
9. | Turczyn Patrycja | 05 | TRI-Team Rumia | 39.11 | ||||
10. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | TRI-Team Rumia | 39.63 | ||||
11. | Drózd Hanna | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.09 | ||||
12. | Marcyniuk Zuzanna | 05 | TRI-Team Rumia | 41.14 | ||||
13. | Nowek Jagoda | 05 | Żabianka Gdańsk | 41.59 | ||||
Jarosiewicz Iga | 05 | Aquastacja Gdańsk | 41.59 | |||||
15. | Szymerkowska Zuzanna | 05 | Żabianka Gdańsk | 43.21 | ||||
16. | Kępińska Karolina | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.76 | ||||
17. | Koniuszy Magdalena | 05 | Żabianka Gdańsk | 44.25 |
14 lat |
1. | Steć Oliwia | 04 | TRI-Team Rumia | 30.86 | 16,0 | |||
2. | Woźnica Milena | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.27 | 12,9 | |||
3. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.78 | 7,3 | |||
4. | Makiła Marianna | 04 | Aquastacja Gdańsk | 35.91 | 4,8 | |||
5. | Kowalewska Jesika | 04 | TRI-Team Rumia | 36.63 | 3,2 | |||
6. | Myrcha Alicja | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.44 | 1,4 | |||
7. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 38.09 | ||||
8. | Pielak Julia | 04 | TRI-Team Rumia | 38.23 | ||||
9. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 38.70 | ||||
10. | Szymanek Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 39.44 | ||||
11. | Kłos Wiktoria | 04 | TRI-Team Rumia | 41.08 | ||||
12. | Aranowska Wiktoria | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 41.17 | ||||
13. | Bilińska Natalia | 04 | Żabianka Gdańsk | 42.46 | ||||
14. | Kopeć Zuzanna | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 43.75 |
PK | Herasimowicz Zuzanna | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.43 | 10,8 | |||
PK | Gdaniec Marta | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.62 | 3,9 | |||
PK | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.34 | 5,6 |
<< TOP >> |
Konkurencja 4 02.06.2018 - 11:16 | Chłopców, 50m grzbietowy | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 35.86 | 11,6 | ||||
2. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 37.78 | 7,6 | ||||
3. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.22 | 4,7 | ||||
4. | Jastrzębski Igor | 07 | Delfin Malbork | 39.63 | 3,9 | ||||
5. | Borna Franciszek | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.68 | 3,8 | ||||
6. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 39.73 | 3,7 | ||||
7. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 39.91 | 3,3 | ||||
8. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 40.20 | 2,7 | ||||
9. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 40.78 | 1,5 | ||||
10. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 40.87 | 1,3 | ||||
11. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 42.22 | |||||
12. | Sudoł Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.33 | |||||
13. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.87 | |||||
14. | Stadnik Aleksander | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.06 | |||||
15. | Buksiński Adam | 07 | Delfin Gdynia | 43.37 | |||||
16. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.91 | |||||
17. | Pakulski Miłosz | 07 | Delfin Gdynia | 44.26 | |||||
18. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.93 | |||||
19. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.10 | |||||
20. | Parulski Alan | 07 | Żabianka Gdańsk | 45.44 | |||||
21. | Witt Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 46.31 | |||||
22. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 46.52 | |||||
23. | Szymczak Marcin | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 47.18 | |||||
24. | Skoczeń Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.56 | |||||
25. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 48.99 | |||||
26. | Rojek Karol | 07 | Delfin Gdynia | 49.20 | |||||
27. | Wróblewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.67 | |||||
28. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 51.06 | |||||
29. | Marciniak Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 54.91 | |||||
DYSKW. | Stefański Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.82 | |||||
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami jednoczesnie) w pozycjach na piersiach, w trakcie wykonywania nawrotu (Czas: 11:02) |
12 lat |
1. | Markowski Wincenty | 06 | TRI-Team Rumia | 31.02 | 17,3 | |||
2. | Byzdra Mateusz | 06 | TRI-Team Rumia | 34.38 | 10,0 | |||
3. | Pierucki Radosław | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.15 | 8,3 | |||
4. | Kurasiński Tymon | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.01 | 6,5 | |||
5. | Dubiel Wiktor | 06 | Żabianka Gdańsk | 36.16 | 6,1 | |||
6. | Popovych Kyrylo | 06 | TRI-Team Rumia | 36.76 | 4,8 | |||
7. | Dowbor Dominik | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.95 | 2,2 | |||
8. | Plewnicki Jan | 06 | Żabianka Gdańsk | 38.02 | 2,1 | |||
9. | Krasowski Konrad | 06 | TRI-Team Rumia | 38.93 | ||||
10. | Zieńkowicz Jan | 06 | Aquastacja Gdańsk | 39.38 | ||||
11. | Dzięgielewski Jacek | 06 | TRI-Team Rumia | 39.59 | ||||
12. | Bąk Oscar | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.92 | ||||
13. | Kuliga Krzysztof | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.08 | ||||
14. | Wasilewski Bartosz | 06 | TRI-Team Rumia | 40.33 | ||||
15. | Łomiński Daniel | 06 | Delfin Gdynia | 40.60 | ||||
16. | Borski Mikołaj | 06 | TRI-Team Rumia | 42.23 | ||||
17. | Szynwelski Nikodem | 06 | OSiR Chojnice | 42.78 | ||||
18. | Jaranowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 43.73 | ||||
19. | Makarowski Olaf | 06 | Żabianka Gdańsk | 45.23 | ||||
20. | Dunowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 46.69 | ||||
21. | Prokurat Szymon | 06 | Delfin Gdynia | 47.94 |
13 lat |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 31.05 | 13,2 | |||
2. | Nowacki Błażej | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 31.33 | 12,6 | |||
3. | Kowalski Mateusz | 05 | TRI-Team Rumia | 31.65 | 11,9 | |||
4. | Szpanowski Michał | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.83 | 6,8 | |||
5. | Różański Kamil | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.92 | 6,6 | |||
6. | Mikulski Franciszek | 05 | Aquastacja Gdańsk | 34.10 | 6,2 | |||
7. | Kreft Szymon | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.10 | 1,6 | |||
8. | Horbaczewski Grzegorz | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.98 | ||||
9. | Kubiak Kuba | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.99 | ||||
10. | Kobus Tymoteusz | 05 | Delfin Gdynia | 37.75 | ||||
11. | Rażewski Jan | 05 | Delfin Malbork | 37.83 | ||||
12. | Binkowski Jakub | 05 | Aquastacja Gdańsk | 38.47 | ||||
13. | Gnyp Eryk | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.67 | ||||
14. | Klich Kacper | 05 | TRI-Team Rumia | 39.36 | ||||
15. | Maksim Tymoteusz | 05 | Żabianka Gdańsk | 40.01 | ||||
16. | Trelka Aleksander | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.43 | ||||
17. | Ortmann Mateusz | 05 | Aquastacja Gdańsk | 41.47 | ||||
18. | Rybakowski Cezary | 05 | TRI-Team Rumia | 41.83 | ||||
19. | Styp-Rekowski Krystian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.95 | ||||
20. | Oryl Stanisław | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 42.41 | ||||
21. | Knetki Marcin | 05 | Aquarius Słupsk | 42.95 | ||||
22. | Kilich Jakub | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 44.52 | ||||
23. | Hnatyk Fabian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.61 |
14 lat |
1. | Tomaszewski Aleks | 04 | TRI-Team Rumia | 28.78 | 16,4 | |||
2. | Musiński Kacper | 04 | TRI-Team Rumia | 29.71 | 14,2 | |||
3. | Kurek Jan | 04 | Delfin Gdynia | 30.78 | 11,7 | |||
4. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Aquastacja Gdańsk | 32.13 | 8,4 | |||
5. | Gachewicz Miłosz | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.15 | 8,4 | |||
6. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 32.19 | 8,3 | |||
7. | Wolski Kuba | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.58 | 7,4 | |||
8. | Cywiński Piotr | 04 | Aquarius Słupsk | 33.67 | 4,8 | |||
9. | Krasowski Krzysztof | 04 | TRI-Team Rumia | 33.77 | 4,6 | |||
10. | Gromowski Jan | 04 | Delfin Gdynia | 34.79 | 2,1 | |||
11. | Kolęda Maciej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.80 | 2,1 | |||
12. | Wojewski Igor | 04 | TRI-Team Rumia | 35.03 | 1,6 | |||
13. | Piłat Maciej | 04 | Aquastacja Gdańsk | 35.94 | ||||
14. | Bartoszewicz Antoni | 04 | Żabianka Gdańsk | 36.20 | ||||
15. | Zakrzewski Piotr | 04 | Delfin Malbork | 36.22 | ||||
16. | Zawadzki Błażej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.53 | ||||
17. | Knetki Michał | 04 | Aquarius Słupsk | 38.91 | ||||
18. | Piotrowski Kamil | 04 | Żabianka Gdańsk | 39.19 | ||||
19. | Wieczorek Mateusz | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 44.92 | ||||
20. | Jacyno-Onuszkiewicz Bartosz | 04 | Żabianka Gdańsk | 45.79 |
PK | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.10 | 12,2 | |||
PK | Hnatyk Damian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.46 | 10,4 | |||
PK | Sokołowski Fabian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.51 | 5,4 | |||
PK | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.02 | 11,0 | |||
PK | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.73 | 5,8 | |||
PK | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.10 | 5,1 | |||
PK | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.81 | 1,9 |
<< TOP >> |
Konkurencja 5 02.06.2018 - 11:44 | Dziewcząt, 50m klasyczny | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Burzak Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.21 | 6,8 | ||||
2. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 45.41 | 2,8 | ||||
3. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.80 | 2,1 | ||||
4. | Kaźmierczak Anastazja | 07 | Delfin Gdynia | 46.42 | 1,0 | ||||
5. | Duszyca Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.70 | |||||
6. | Dudziak Oliwia | 07 | Delfin Gdynia | 47.26 | |||||
7. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 48.06 | |||||
8. | Szwichtenberg Zofia | 07 | Aquarius Słupsk | 53.03 | |||||
9. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 53.15 | |||||
10. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 54.05 | |||||
11. | Stepan Amelia | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.25 | |||||
12. | Kuszmar Michalina | 07 | Delfin Gdynia | 54.80 | |||||
13. | Bilska Agnieszka | 07 | Aquarius Słupsk | 55.43 | |||||
14. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 56.19 | |||||
15. | Uleryk Hanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 58.64 | |||||
16. | Oller Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 58.83 | |||||
DYSKW. | Kotlewska Zuzanna | 07 | Delfin Gdynia | 50.16 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 11:36) |
12 lat |
1. | Bielawa Anna | 06 | TRI-Team Rumia | 39.06 | 10,4 | ||||
2. | Grabara Wiktoria | 06 | Delfin Malbork | 39.32 | 9,9 | ||||
3. | Wasylczuk Lena | 06 | Delfin Gdynia | 40.60 | 7,5 | ||||
4. | Skrobisz Urszula | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 41.35 | 6,1 | ||||
5. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 41.87 | 5,1 | ||||
6. | Olschewska Magdalena | 06 | Aquarius Słupsk | 41.91 | 5,0 | ||||
7. | Sądej Zuzanna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.05 | 2,8 | ||||
8. | Ażgin Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 43.77 | 1,5 | ||||
9. | Stawicka Matylda | 06 | Żabianka Gdańsk | 45.29 | |||||
10. | Miszewska Oliwia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 45.58 | |||||
11. | Rulewska Julia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 45.77 | |||||
12. | Stodulska Aleksandra | 06 | Żabianka Gdańsk | 45.86 | |||||
13. | Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 45.87 | |||||
14. | Dopierała Maria | 06 | Aquastacja Gdańsk | 47.07 | |||||
15. | Szwichtenberg Julia | 06 | Aquarius Słupsk | 47.10 | |||||
16. | Klofczyńska Maja | 06 | Żabianka Gdańsk | 47.52 | |||||
17. | Leszka Iga | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 48.20 | |||||
18. | Budakowska Antonina | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 48.26 | |||||
19. | Keller Amira | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 48.85 | |||||
20. | Brunejko Natalia | 06 | Aquastacja Gdańsk | 48.87 | |||||
21. | Starzyńska Kaja | 06 | OSiR Chojnice | 48.95 | |||||
22. | Zasina Zofia | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.99 | |||||
23. | Nowakowska Maja | 06 | Aquarius Słupsk | 49.01 | |||||
24. | Opała Adrianna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.22 | |||||
25. | Zaparty Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 49.53 | |||||
26. | Łopacińska Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.00 | |||||
27. | Boryczko Alicja | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.77 | |||||
28. | Kasprzyk Martyna | 06 | Żabianka Gdańsk | 52.78 | |||||
29. | Budakowska Maria | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 1:01.88 | |||||
DYSKW. | Tomczyk Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.15 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 11:32) |
13 lat |
1. | Szalast Karolina | 05 | TRI-Team Rumia | 38.93 | 7,8 | |||
2. | Nowek Jagoda | 05 | Żabianka Gdańsk | 40.28 | 5,1 | |||
3. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 40.69 | 4,3 | |||
4. | Herasimowicz Julia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.28 | 3,2 | |||
5. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | TRI-Team Rumia | 41.56 | 2,6 | |||
6. | Lipińska Maja | 05 | TRI-Team Rumia | 42.98 | ||||
7. | Barszcz Natalia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.37 | ||||
8. | Avanesyan Kristina | 05 | Żabianka Gdańsk | 43.40 | ||||
9. | Sijka Urszula | 05 | Żabianka Gdańsk | 44.56 | ||||
10. | Nowak Paulina | 05 | TRI-Team Rumia | 44.80 | ||||
11. | Drózd Hanna | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.09 | ||||
12. | Marcyniuk Zuzanna | 05 | TRI-Team Rumia | 46.31 | ||||
13. | Szymerkowska Zuzanna | 05 | Żabianka Gdańsk | 46.41 | ||||
14. | Koniuszy Magdalena | 05 | Żabianka Gdańsk | 47.04 | ||||
15. | Jarosiewicz Iga | 05 | Aquastacja Gdańsk | 47.29 | ||||
16. | Turczyn Patrycja | 05 | TRI-Team Rumia | 49.14 | ||||
17. | Kępińska Karolina | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.36 |
14 lat |
1. | Woźnica Milena | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.21 | 9,9 | |||
2. | Steć Oliwia | 04 | TRI-Team Rumia | 37.66 | 9,0 | |||
3. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 38.67 | 6,9 | |||
4. | Pielak Julia | 04 | TRI-Team Rumia | 39.28 | 5,7 | |||
5. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.31 | 3,7 | |||
6. | Makiła Marianna | 04 | Aquastacja Gdańsk | 42.21 | ||||
7. | Myrcha Alicja | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.19 | ||||
8. | Kopeć Zuzanna | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 43.30 | ||||
9. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 45.22 | ||||
10. | Kowalewska Jesika | 04 | TRI-Team Rumia | 45.83 | ||||
11. | Bilińska Natalia | 04 | Żabianka Gdańsk | 45.93 | ||||
12. | Szymanek Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 47.43 | ||||
13. | Kłos Wiktoria | 04 | TRI-Team Rumia | 48.09 | ||||
14. | Aranowska Wiktoria | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 51.20 |
PK | Gdaniec Marta | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.02 | 4,8 | |||
PK | Herasimowicz Zuzanna | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.11 | 3,7 | |||
PK | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 52.04 |
<< TOP >> |
Konkurencja 6 02.06.2018 - 12:09 | Chłopców, 50m klasyczny | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 37.67 | 16,5 | ||||
2. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 44.80 | 3,6 | ||||
3. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.29 | 2,7 | ||||
4. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 45.32 | 2,6 | ||||
5. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 46.22 | |||||
6. | Stefański Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.33 | |||||
7. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 46.57 | |||||
8. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 46.63 | |||||
9. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.89 | |||||
10. | Jastrzębski Igor | 07 | Delfin Malbork | 48.39 | |||||
11. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 48.87 | |||||
12. | Pakulski Miłosz | 07 | Delfin Gdynia | 48.91 | |||||
13. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.13 | |||||
14. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 49.45 | |||||
15. | Skoczeń Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.89 | |||||
16. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 50.96 | |||||
Stadnik Aleksander | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 50.96 | ||||||
18. | Rojek Karol | 07 | Delfin Gdynia | 51.46 | |||||
19. | Borna Franciszek | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.61 | |||||
20. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 51.99 | |||||
21. | Sudoł Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.18 | |||||
22. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.01 | |||||
23. | Witt Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 55.73 | |||||
24. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 56.44 | |||||
25. | Wróblewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 59.28 | |||||
26. | Parulski Alan | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:02.09 | |||||
27. | Marciniak Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 1:07.03 | |||||
DYSKW. | Buksiński Adam | 07 | Delfin Gdynia | 52.47 | |||||
K15 - Pływak nie dotkniął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu (Czas: 12:00) | |||||||||
DYSKW. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 1:00.83 | |||||
K1 - Pływak wykonał kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego (pierwszy ruch po starcie lub nawrocie) (Czas: 11:52) | |||||||||
DYSKW. | Szymczak Marcin | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 1:04.18 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 11:51) |
12 lat |
1. | Markowski Wincenty | 06 | TRI-Team Rumia | 35.70 | 15,1 | ||||
2. | Byzdra Mateusz | 06 | TRI-Team Rumia | 39.06 | 8,5 | ||||
3. | Popovych Kyrylo | 06 | TRI-Team Rumia | 41.65 | 3,5 | ||||
4. | Kurasiński Tymon | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.25 | 2,3 | ||||
5. | Wasilewski Bartosz | 06 | TRI-Team Rumia | 42.35 | 2,1 | ||||
6. | Zieńkowicz Jan | 06 | Aquastacja Gdańsk | 43.43 | |||||
7. | Borski Mikołaj | 06 | TRI-Team Rumia | 43.57 | |||||
8. | Dubiel Wiktor | 06 | Żabianka Gdańsk | 43.60 | |||||
9. | Dowbor Dominik | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 44.06 | |||||
10. | Łomiński Daniel | 06 | Delfin Gdynia | 44.80 | |||||
11. | Plewnicki Jan | 06 | Żabianka Gdańsk | 44.95 | |||||
12. | Pierucki Radosław | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.06 | |||||
13. | Bąk Oscar | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.23 | |||||
14. | Kuliga Krzysztof | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 46.30 | |||||
15. | Dzięgielewski Jacek | 06 | TRI-Team Rumia | 46.76 | |||||
16. | Makarowski Olaf | 06 | Żabianka Gdańsk | 48.45 | |||||
17. | Jaranowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 49.13 | |||||
18. | Dunowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 53.47 | |||||
19. | Szynwelski Nikodem | 06 | OSiR Chojnice | 54.19 | |||||
DYSKW. | Krasowski Konrad | 06 | TRI-Team Rumia | 43.86 | |||||
K6 - Pływak wykonywał nierównoczesne ruchy ramion (Czas: 12:01) | |||||||||
DYSKW. | Prokurat Szymon | 06 | Delfin Gdynia | 50.63 | |||||
K5 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową w czasie pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg), z wyjątkiem pierwszego cyklu po starcie i nawrocie |
13 lat |
1. | Szpanowski Michał | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.51 | 11,2 | |||
2. | Kobus Tymoteusz | 05 | Delfin Gdynia | 37.03 | 8,1 | |||
3. | Nowacki Błażej | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 37.95 | 6,2 | |||
4. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 37.97 | 6,1 | |||
5. | Kowalski Mateusz | 05 | TRI-Team Rumia | 38.67 | 4,7 | |||
6. | Różański Kamil | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.26 | 3,5 | |||
7. | Mikulski Franciszek | 05 | Aquastacja Gdańsk | 39.32 | 3,4 | |||
8. | Horbaczewski Grzegorz | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.35 | 1,2 | |||
9. | Styp-Rekowski Krystian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.78 | ||||
10. | Kreft Szymon | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.94 | ||||
11. | Gnyp Eryk | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.90 | ||||
12. | Maksim Tymoteusz | 05 | Żabianka Gdańsk | 43.83 | ||||
13. | Kubiak Kuba | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.94 | ||||
14. | Rażewski Jan | 05 | Delfin Malbork | 44.80 | ||||
15. | Knetki Marcin | 05 | Aquarius Słupsk | 45.80 | ||||
16. | Binkowski Jakub | 05 | Aquastacja Gdańsk | 46.75 | ||||
17. | Rybakowski Cezary | 05 | TRI-Team Rumia | 47.28 | ||||
18. | Klich Kacper | 05 | TRI-Team Rumia | 48.40 | ||||
19. | Kilich Jakub | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 48.87 | ||||
20. | Ortmann Mateusz | 05 | Aquastacja Gdańsk | 49.18 | ||||
21. | Trelka Aleksander | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 49.54 | ||||
22. | Hnatyk Fabian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 54.50 | ||||
23. | Oryl Stanisław | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 59.37 |
14 lat |
1. | Wojewski Igor | 04 | TRI-Team Rumia | 33.53 | 11,9 | ||||
2. | Wolski Kuba | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.19 | 10,4 | ||||
3. | Zawadzki Błażej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.67 | 9,4 | ||||
4. | Musiński Kacper | 04 | TRI-Team Rumia | 34.91 | 8,9 | ||||
5. | Gachewicz Miłosz | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.00 | 6,5 | ||||
6. | Tomaszewski Aleks | 04 | TRI-Team Rumia | 36.11 | 6,3 | ||||
7. | Kolęda Maciej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.68 | 5,0 | ||||
8. | Krasowski Krzysztof | 04 | TRI-Team Rumia | 37.22 | 3,8 | ||||
9. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Aquastacja Gdańsk | 37.73 | 2,7 | ||||
10. | Gromowski Jan | 04 | Delfin Gdynia | 38.33 | 1,4 | ||||
11. | Cywiński Piotr | 04 | Aquarius Słupsk | 38.40 | 1,3 | ||||
12. | Kurek Jan | 04 | Delfin Gdynia | 38.52 | 1,0 | ||||
13. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 40.47 | |||||
14. | Piłat Maciej | 04 | Aquastacja Gdańsk | 40.99 | |||||
15. | Bartoszewicz Antoni | 04 | Żabianka Gdańsk | 43.24 | |||||
16. | Zakrzewski Piotr | 04 | Delfin Malbork | 44.62 | |||||
17. | Jacyno-Onuszkiewicz Bartosz | 04 | Żabianka Gdańsk | 51.57 | |||||
DYSKW. | Piotrowski Kamil | 04 | Żabianka Gdańsk | 40.00 | |||||
K16 - Pływak dotknął ścianę nierównocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu | |||||||||
DYSKW. | Knetki Michał | 04 | Aquarius Słupsk | 49.24 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) (Czas: 12:02) | |||||||||
DYSKW. | Wieczorek Mateusz | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 51.12 | |||||
K14 - Pływak wykonał kopnięcie nóg w płaszczyźnie pionowej w dół (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie) |
PK | Hnatyk Damian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.65 | 5,9 | |||
PK | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.87 | 3,7 | |||
PK | Sokołowski Fabian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.44 | 4,1 | |||
PK | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 45.28 | 8,2 | |||
PK | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 48.65 | 2,5 | |||
PK | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 53.47 | ||||
PK | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 1:01.58 |
<< TOP >> |
Konkurencja 7 02.06.2018 - 12:40 | Dziewcząt, 50m dowolny | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Burzak Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.22 | 10,3 | |||
2. | Górczyńska Martyna | 07 | Żabianka Gdańsk | 32.74 | 9,1 | |||
3. | Dudziak Oliwia | 07 | Delfin Gdynia | 35.38 | 3,0 | |||
4. | Kończak Maja | 07 | Delfin Gdynia | 35.78 | 2,1 | |||
5. | Lange Aleksandra | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.07 | 1,4 | |||
6. | Kotlewska Zuzanna | 07 | Delfin Gdynia | 37.12 | ||||
7. | Kaźmierczak Anastazja | 07 | Delfin Gdynia | 37.60 | ||||
8. | Stepan Amelia | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.68 | ||||
9. | Dargacz Paulina | 07 | Żabianka Gdańsk | 39.09 | ||||
10. | Dobek Oliwia | 07 | OSiR Chojnice | 39.17 | ||||
11. | Oller Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 39.97 | ||||
12. | Duszyca Martyna | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.21 | ||||
13. | Uleryk Hanna | 07 | Żabianka Gdańsk | 41.11 | ||||
14. | Szwichtenberg Zofia | 07 | Aquarius Słupsk | 45.71 | ||||
15. | Jagodzińska Zofia | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 46.83 | ||||
16. | Kuszmar Michalina | 07 | Delfin Gdynia | 47.00 | ||||
17. | Bilska Agnieszka | 07 | Aquarius Słupsk | 47.61 |
12 lat |
1. | Grabara Wiktoria | 06 | Delfin Malbork | 30.79 | 10,9 | |||
2. | Kołodziejska Stefania | 06 | Delfin Gdynia | 31.41 | 9,4 | |||
3. | Olschewska Magdalena | 06 | Aquarius Słupsk | 31.43 | 9,4 | |||
Rudomina Agnieszka | 06 | Żabianka Gdańsk | 31.43 | 9,4 | ||||
5. | Sądej Zuzanna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.94 | 8,2 | |||
6. | Skrobisz Urszula | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 32.32 | 7,3 | |||
7. | Ażgin Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 32.33 | 7,2 | |||
8. | Klofczyńska Maja | 06 | Żabianka Gdańsk | 32.57 | 6,7 | |||
9. | Bielawa Anna | 06 | TRI-Team Rumia | 33.23 | 5,1 | |||
10. | Stodulska Aleksandra | 06 | Żabianka Gdańsk | 33.28 | 5,0 | |||
11. | Rulewska Julia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 33.46 | 4,5 | |||
12. | Dopierała Maria | 06 | Aquastacja Gdańsk | 34.10 | 3,0 | |||
13. | Stawicka Matylda | 06 | Żabianka Gdańsk | 34.20 | 2,7 | |||
14. | Wasylczuk Lena | 06 | Delfin Gdynia | 34.58 | 1,8 | |||
15. | Szwichtenberg Julia | 06 | Aquarius Słupsk | 34.83 | 1,2 | |||
16. | Starzyńska Kaja | 06 | OSiR Chojnice | 35.32 | ||||
17. | Leszka Iga | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 35.50 | ||||
Zaparty Marta | 06 | Aquastacja Gdańsk | 35.50 | |||||
19. | Miszewska Oliwia | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 35.57 | ||||
20. | Łopacińska Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.72 | ||||
21. | Kasprzyk Martyna | 06 | Żabianka Gdańsk | 36.38 | ||||
22. | Brunejko Natalia | 06 | Aquastacja Gdańsk | 36.41 | ||||
23. | Opała Adrianna | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.19 | ||||
24. | Tomczyk Agata | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 39.31 | ||||
25. | Zasina Zofia | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.83 | ||||
26. | Nowakowska Maja | 06 | Aquarius Słupsk | 41.30 | ||||
27. | Budakowska Antonina | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 42.00 | ||||
28. | Boryczko Alicja | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.45 | ||||
29. | Budakowska Maria | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 43.86 | ||||
30. | Keller Amira | 06 | Ósemka Starogard Gdański | 44.97 |
13 lat |
1. | Herasimowicz Julia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.78 | 13,1 | |||
2. | Szalast Karolina | 05 | TRI-Team Rumia | 29.45 | 11,4 | |||
3. | Avanesyan Kristina | 05 | Żabianka Gdańsk | 30.35 | 9,2 | |||
4. | Tofil Emilia | 05 | Delfin Gdynia | 30.49 | 8,8 | |||
5. | Lipińska Maja | 05 | TRI-Team Rumia | 31.68 | 5,9 | |||
6. | Barszcz Natalia | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.11 | 4,8 | |||
7. | Sijka Urszula | 05 | Żabianka Gdańsk | 32.27 | 4,4 | |||
8. | Dzięgielewska Katarzyna | 05 | TRI-Team Rumia | 32.28 | 4,4 | |||
9. | Nowek Jagoda | 05 | Żabianka Gdańsk | 33.88 | ||||
10. | Drózd Hanna | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.20 | ||||
11. | Nowak Paulina | 05 | TRI-Team Rumia | 34.55 | ||||
12. | Marcyniuk Zuzanna | 05 | TRI-Team Rumia | 35.07 | ||||
13. | Turczyn Patrycja | 05 | TRI-Team Rumia | 35.09 | ||||
14. | Jarosiewicz Iga | 05 | Aquastacja Gdańsk | 35.40 | ||||
15. | Szymerkowska Zuzanna | 05 | Żabianka Gdańsk | 36.05 | ||||
16. | Koniuszy Magdalena | 05 | Żabianka Gdańsk | 36.47 | ||||
17. | Kępińska Karolina | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.95 |
14 lat |
1. | Steć Oliwia | 04 | TRI-Team Rumia | 28.30 | 13,0 | |||
2. | Woźnica Milena | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.76 | 11,8 | |||
3. | Makiła Marianna | 04 | Aquastacja Gdańsk | 29.94 | 8,8 | |||
4. | Kowalewska Jesika | 04 | TRI-Team Rumia | 30.44 | 7,6 | |||
5. | Myrcha Alicja | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.26 | 3,0 | |||
6. | Pielak Julia | 04 | TRI-Team Rumia | 32.60 | 2,1 | |||
7. | Giza Olga | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.76 | 1,7 | |||
8. | Brodewicz Zofia | 04 | Delfin Gdynia | 33.56 | ||||
9. | Bilińska Natalia | 04 | Żabianka Gdańsk | 34.03 | ||||
10. | Kłos Wiktoria | 04 | TRI-Team Rumia | 34.26 | ||||
11. | Konefke Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 34.32 | ||||
12. | Szymanek Martyna | 04 | Żabianka Gdańsk | 34.84 | ||||
13. | Aranowska Wiktoria | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 35.25 | ||||
14. | Kopeć Zuzanna | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 38.67 |
PK | Herasimowicz Zuzanna | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 30.01 | 7,2 | |||
PK | Gdaniec Marta | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.01 | 4,8 | |||
PK | Judzińska Julia | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.46 | 5,4 |
<< TOP >> |
Konkurencja 8 02.06.2018 - 13:01 | Chłopców, 50m dowolny | 11 - 14 lat Wyniki |
Punkty: Rudolph Table 2017 |
Pozycja | Rok ur. | Czas | Pkt. |
11 lat |
1. | Kryś Radosław | 07 | TRI-Team Rumia | 31.81 | 10,8 | ||||
2. | Jończyk Patryk | 07 | Delfin Gdynia | 32.23 | 9,8 | ||||
3. | Dworakowski Błażej | 07 | Delfin Gdynia | 33.50 | 6,8 | ||||
4. | Niemczyk Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 33.62 | 6,6 | ||||
5. | Olszyński-Seklecki Jakub | 07 | Żabianka Gdańsk | 33.92 | 5,9 | ||||
6. | Pakulski Miłosz | 07 | Delfin Gdynia | 34.77 | 3,9 | ||||
7. | Majcherowicz Mateusz | 07 | Delfin Gdynia | 35.01 | 3,3 | ||||
8. | Pancewicz Witold | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.20 | 2,9 | ||||
9. | Kurpiewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.30 | 2,6 | ||||
10. | Barszcz Maciej | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.46 | 2,3 | ||||
11. | Romaniuk Patryk | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.62 | 1,9 | ||||
12. | Kanczkowski Szymon | 07 | TRI-Team Rumia | 35.64 | 1,9 | ||||
13. | Jastrzębski Igor | 07 | Delfin Malbork | 35.72 | 1,7 | ||||
14. | Witt Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 37.54 | |||||
Stadnik Aleksander | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.54 | ||||||
16. | Borna Franciszek | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.59 | |||||
17. | Sudoł Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 37.66 | |||||
18. | Hrywniak Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 38.37 | |||||
19. | Parulski Alan | 07 | Żabianka Gdańsk | 39.59 | |||||
20. | Tokarewicz Igor | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 39.84 | |||||
21. | Rojek Karol | 07 | Delfin Gdynia | 40.91 | |||||
22. | Stefański Jakub | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 42.45 | |||||
23. | Żabiński Igor | 07 | TRI-Team Rumia | 43.11 | |||||
24. | Skoczeń Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.55 | |||||
25. | Szymczak Marcin | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 43.83 | |||||
26. | Kierbedź Piotr | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 43.84 | |||||
27. | Wróblewski Maksymilian | 07 | Dwójka Morena Gdańsk | 47.35 | |||||
28. | Przytarski Jakub | 07 | Ósemka Starogard Gdański | 48.35 | |||||
29. | Marciniak Jerzy | 07 | Żabianka Gdańsk | 49.21 | |||||
DYSKW. | Buksiński Adam | 07 | Delfin Gdynia | 37.46 | |||||
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu (Czas: 12:45) |
12 lat |
1. | Markowski Wincenty | 06 | TRI-Team Rumia | 28.69 | 13,5 | |||
2. | Byzdra Mateusz | 06 | TRI-Team Rumia | 29.85 | 10,6 | |||
3. | Kurasiński Tymon | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.03 | 7,7 | |||
4. | Popovych Kyrylo | 06 | TRI-Team Rumia | 31.72 | 6,0 | |||
5. | Pierucki Radosław | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.87 | 5,6 | |||
6. | Dubiel Wiktor | 06 | Żabianka Gdańsk | 31.90 | 5,5 | |||
7. | Krasowski Konrad | 06 | TRI-Team Rumia | 31.93 | 5,5 | |||
8. | Dowbor Dominik | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.18 | 4,8 | |||
9. | Łomiński Daniel | 06 | Delfin Gdynia | 32.82 | 3,3 | |||
10. | Plewnicki Jan | 06 | Żabianka Gdańsk | 33.17 | 2,4 | |||
11. | Wasilewski Bartosz | 06 | TRI-Team Rumia | 33.23 | 2,2 | |||
12. | Dzięgielewski Jacek | 06 | TRI-Team Rumia | 33.33 | 2,0 | |||
13. | Kuliga Krzysztof | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 33.58 | 1,4 | |||
14. | Zieńkowicz Jan | 06 | Aquastacja Gdańsk | 33.96 | ||||
15. | Borski Mikołaj | 06 | TRI-Team Rumia | 34.43 | ||||
16. | Bąk Oscar | 06 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.17 | ||||
17. | Szynwelski Nikodem | 06 | OSiR Chojnice | 37.22 | ||||
18. | Jaranowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 37.30 | ||||
19. | Makarowski Olaf | 06 | Żabianka Gdańsk | 37.96 | ||||
20. | Dunowski Adam | 06 | Żabianka Gdańsk | 39.88 | ||||
21. | Prokurat Szymon | 06 | Delfin Gdynia | 40.92 |
13 lat |
1. | Zdybel Adam | 05 | Delfin Gdynia | 26.70 | 14,9 | |||
2. | Kowalski Mateusz | 05 | TRI-Team Rumia | 27.79 | 12,1 | |||
3. | Różański Kamil | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.22 | 10,9 | |||
4. | Nowacki Błażej | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 28.26 | 10,8 | |||
5. | Szpanowski Michał | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 28.99 | 8,9 | |||
6. | Rażewski Jan | 05 | Delfin Malbork | 29.66 | 7,2 | |||
7. | Gnyp Eryk | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.82 | 6,8 | |||
8. | Mikulski Franciszek | 05 | Aquastacja Gdańsk | 30.16 | 5,9 | |||
9. | Kobus Tymoteusz | 05 | Delfin Gdynia | 30.65 | 4,6 | |||
10. | Kubiak Kuba | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.06 | 3,5 | |||
11. | Kreft Szymon | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 31.42 | 2,6 | |||
12. | Maksim Tymoteusz | 05 | Żabianka Gdańsk | 31.59 | 2,1 | |||
13. | Horbaczewski Grzegorz | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 32.27 | ||||
14. | Binkowski Jakub | 05 | Aquastacja Gdańsk | 33.14 | ||||
15. | Styp-Rekowski Krystian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.50 | ||||
16. | Rybakowski Cezary | 05 | TRI-Team Rumia | 34.76 | ||||
17. | Trelka Aleksander | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 35.11 | ||||
18. | Ortmann Mateusz | 05 | Aquastacja Gdańsk | 35.59 | ||||
19. | Knetki Marcin | 05 | Aquarius Słupsk | 36.36 | ||||
20. | Klich Kacper | 05 | TRI-Team Rumia | 36.44 | ||||
21. | Kilich Jakub | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 38.22 | ||||
22. | Oryl Stanisław | 05 | Ósemka Starogard Gdański | 40.04 | ||||
23. | Hnatyk Fabian | 05 | Dwójka Morena Gdańsk | 41.93 |
14 lat |
1. | Tomaszewski Aleks | 04 | TRI-Team Rumia | 25.71 | 14,6 | |||
2. | Musiński Kacper | 04 | TRI-Team Rumia | 26.91 | 11,4 | |||
3. | Gachewicz Miłosz | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.13 | 10,8 | |||
4. | Krasowski Krzysztof | 04 | TRI-Team Rumia | 27.28 | 10,4 | |||
5. | Szeleźniak-Białkowski Julian | 04 | Aquastacja Gdańsk | 27.44 | 9,9 | |||
6. | Wolski Kuba | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 27.93 | 8,6 | |||
7. | Wojewski Igor | 04 | TRI-Team Rumia | 27.95 | 8,5 | |||
8. | Kurek Jan | 04 | Delfin Gdynia | 28.03 | 8,3 | |||
9. | Cywiński Piotr | 04 | Aquarius Słupsk | 28.95 | 5,8 | |||
10. | Modzelewski Aleksander | 04 | Żabianka Gdańsk | 29.08 | 5,4 | |||
11. | Piłat Maciej | 04 | Aquastacja Gdańsk | 29.87 | 3,3 | |||
12. | Zawadzki Błażej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.89 | 3,2 | |||
13. | Kolęda Maciej | 04 | Dwójka Morena Gdańsk | 29.96 | 3,0 | |||
14. | Gromowski Jan | 04 | Delfin Gdynia | 30.08 | 2,7 | |||
15. | Bartoszewicz Antoni | 04 | Żabianka Gdańsk | 30.81 | ||||
16. | Zakrzewski Piotr | 04 | Delfin Malbork | 31.59 | ||||
17. | Piotrowski Kamil | 04 | Żabianka Gdańsk | 32.36 | ||||
18. | Knetki Michał | 04 | Aquarius Słupsk | 35.06 | ||||
19. | Jacyno-Onuszkiewicz Bartosz | 04 | Żabianka Gdańsk | 36.01 | ||||
20. | Wieczorek Mateusz | 04 | Ósemka Starogard Gdański | 37.29 |
PK | Gumiński Igor | 02 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.06 | 10,8 | |||
PK | Sokołowski Fabian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.46 | 10,7 | |||
PK | Hnatyk Damian | 03 | Dwójka Morena Gdańsk | 26.52 | 10,5 | |||
PK | Łuszczyński Krzysztof | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 34.15 | 9,4 | |||
PK | Drejza Filip | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 36.42 | 4,4 | |||
PK | Gumiński Witold | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 38.68 | ||||
PK | Tomczyk Adrian | 08 | Dwójka Morena Gdańsk | 40.42 |